پیغام building static raycast accelerator در رندر

ali7848

Member
سلام در هنگام رندر گرفتن وقتی پیغام building static raycast accelerator میاد چه چیزی رو داره محاسبه میکنه و چه زمانی این محاسبات انجام میشه ؟ سیستم کاملا هنگ میکنه تا وقتی که محاسبه این به پایان برسه و تو این زمان اصلا نمیشه از سیستم استفاده ای کرد !

khatam.0761

Well-Known Member
یک ورژن پایینتر ذخیره کن.
کل نرم افزار مکس رو ببند و دوباره باز کن و فایلت رو اجرا کن.
بدون ایجاد کوچکترین تغییری بزن رندر.
احتمالاً مکست 2012 نیست؟
من این مشکل رو با 2012 و 2013 داشتم

Hidden Dragon

کاربر فعال
ali7848 عزیز سلام،

بطور مختصر باید خدمتتون عرض کنم اصل این مطلب مربوط میشه به میزان رم موجود سیستم و حجم فایل و احجام موجود در اون ... از اونجاییکه برای توضیح این مسئله و

نحوه برطرف کردن اون حداقل دو صفحه تایپ کردن لازمه و در حال حاضر حس و حال یه همچین کاری موجود نیست برای همین لینک یکی از بهترین توضیحات موجود در وب رو

خدمتتون تقدیم میکنم

http://renderstuff.com/best-vray-settings-raycasting-cg-tutorial/

احیانا بعد از مطالعه مطلب فوق اگر بخشی از اونرو متوجه نشدید میتونید داخل همین پست سوالتون رو مطرح بفرمایید تا به امید خدا و به شرط زنده بودن توضیحات لازم رو خدمتتون ارائه کنم،

موفق باشید

ali7848

Member
ali7848 عزیز سلام،

بطور مختصر باید خدمتتون عرض کنم اصل این مطلب مربوط میشه به میزان رم موجود سیستم و حجم فایل و احجام موجود در اون ... از اونجاییکه برای توضیح این مسئله و

نحوه برطرف کردن اون حداقل دو صفحه تایپ کردن لازمه و در حال حاضر حس و حال یه همچین کاری موجود نیست برای همین لینک یکی از بهترین توضیحات موجود در وب رو

خدمتتون تقدیم میکنم

http://renderstuff.com/best-vray-settings-raycasting-cg-tutorial/

احیانا بعد از مطالعه مطلب فوق اگر بخشی از اونرو متوجه نشدید میتونید داخل همین پست سوالتون رو مطرح بفرمایید تا به امید خدا و به شرط زنده بودن توضیحات لازم رو خدمتتون ارائه کنم،

موفق باشید

بسیار ممنون اما متاسفانه من زبانم چندان قوی نیست ! اما کم کم به کمک گوگل در حال مطالعه این صفحه هستم ! :sad::cool:

من یه سایت بهتر بلدم کل جوابات رو می تونی اونجا پیدا کنی . google.com
ali7848 عزیز سلام،

خدمتتون تقدیم میکنم

Vray memory allocation failure tutorial

موفق باشید[/QUOT

سلام در هنگام رندر گرفتن وقتی پیغام building static raycast accelerator میاد چه چیزی رو داره محاسبه میکنه و چه زمانی این محاسبات انجام میشه ؟ سیستم کاملا هنگ میکنه تا وقتی که محاسبه این به پایان برسه و تو این زمان اصلا نمیشه از سیستم استفاده ای کرد !

مرسی ممنون . از کمک های فراوان . راه حل رو پیدا کردم .لازم نیست ظرفیت رم رو بالا ببرین .از دیشب کل این مزخرفات اینگلیسی رو خوندم که دو قرون ارزش نداشت
در واقع یک یا چند شکل خط یا نور مشکل ساز شدن که باید اونا رو پاک کنید و عوضش کنین .وقتی میزارین رو رندر و داره محاسبه می کنه قبل از این که این پیغام building static raycast accelerator رو بنویسه و سرعت cpu کم بشه سر یه خط یا یه نور یا یه شکل گیر می کنه اوون مشکل ایجاد کرده .
h رو بزنید پیداش کنید و پاکش کنید .
این تنها راهشه ! و خیلیم راحته

جدیدترین ارسال ها

بالا