پیغام گزارش تخلف

seyedmohammadm

New Member
سلام:
من تازه وارد هستم من جواب سوالی را گرفتم وحالا میخوام تشکر کنم ولی هرچی که مینویسم برای آن طرف مدام پیغام گزارش تخلف میده چه کنم:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام:
من تازه وارد هستم من جواب سوالی را گرفتم وحالا میخوام تشکر کنم ولی هرچی که مینویسم برای آن طرف مدام پیغام گزارش تخلف میده چه کنم:rose:

دلیلش اینه که چون قوانین و مقررات مجید آنلاین رو مطالعه نکرده اید مطالبی می نویسید که قوانین رو نقض می کنه.

1) عنوان تاپیک هایی که ایجاد می کنید رو salam قرار می دهید، در حالی که عنوان تاپیک باید مشخص کننده موضوع
سوال باشه :
B1 - هر مبحث باید عنوانی داشته باشد که خلاصه ای از موضوع آن مبحث باشد، از عناوین مبهم و کلی استفاده نکنید.

2) یک موضوع و سوال رو در چند انجمن مختلف مطرح می کنید، در حالی که هر تاپیکی فقط باید در یکجا مطرح بشه :
B5 - یک مبحث را فقط یک نسخه و فقط در یک انجمن مطرح کنید، حتی اگر به نظرتان به چند انجمن مربوط باشد.
به عنوان مثال اگر می خواهید وبلاگی را معرفی کنید، فقط باید در انجمن معرفي وبلاگها و سايتها مبحث ایجاد کنید. حتی اگر مطالب آن وبلاگ مربوط به سخت افزار باشد نباید برای تبلیغ اش در انجمن سخت افزارمبحث ای ایجاد کنید.

3) در ضمن برای تشکر کردن از یک مطلب یا تایید کردن یک مطلب نباید متنی بنویسید، باید از دکمه تشکر اون
مطلب استفاده کنید :
C10 - برای صرفا تشکر کردن از یک مطلب ارسالی یا تایید کردن آن در مبحث پاسخی ننویسید.
اگر قصد تشکر کردن از نویسنده مطلبی را دارید و یا می خواهید صحت آن مطلب را تایید کنید بجای ارسال کردن پاسخ، از دکمه تشکر (
post_thanks.gif
) که در کنار آن مطلب وجود دارد استفاده کنید.

قوانين و شرايط استفاده از انجمنها

seyedmohammadm

New Member
چگونه میتونم از اپدیتی که تو ایمیل برام اومده استفاده کنم آخه هر کاری که کردم نشد خیلی راهها را امتحان کردم تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا