پیغام در هنگام نوشتن اکشن برای Button در as3

من در Flash Cs4 وقتی میخام برای دکمه ای action تعریف کنم این پیغامو میده
Current selection cannot have actions applied to it
باید چیکار کنم؟
در ضمن من Flash CS4 & AS3 کار میکنم

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
این گذینه به طور کل در اکشن 3 حذف شده و دیگر بر روی مووی کلیپ ها و دکمه ها به صورت مستقیم نمی شود اکشن نوشت
می بایست برای دکمه مورد نظرتون instance name تعریف کرده و با تعریف رویداد کلیک در تایم لاین اکشن مورد نظرتون رو به دکمه اعمال کنید

مثال :
PHP:
mybtn.addEventListener(MouseEvent.CLICK , replay );
 function replay(e:MouseEvent) {
 gotoAndPlay(1);
 }

در این مثال نام دکمه mybtn وارد شده که همان طور که در تابع این مثال مشخص شده عمل رفتن به فریم یک و پخش مجدد اجرا می شود.

موفق و پیروز باشید

در این جا تابعی مانند Replay را میشود یک بار نوشت و در بقیه فریم ها فراخوانی کرد یا برای هر فریم باید این تابع را با نام دیگر بنویسیم چون اگه نامش یکی باشه error میده

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
در این جا تابعی مانند Replay را میشود یک بار نوشت و در بقیه فریم ها فراخوانی کرد یا برای هر فریم باید این تابع را با نام دیگر بنویسیم چون اگه نامش یکی باشه error میده
اگر بخوهاید می توانید از این تابع برای دکمه های مختلف استفاده کنید و نیاز به استفاده از تابعی جددی برای هر دکمه نیست
ولی در صورتی که به فرامین جدید در دکمه ای نیاز دارید می بایست تابعی با نام دلخواه ایجاد کنید و نام آن در در addEventListner وارد نمایید و آن را به دکمه دلخواه خود و با رویداد مورد نظر خود اعمال نمایید

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا