پیشنهاد یک پروژه

reza_pa48

Active Member
پیشنهاد یک پروژه php

سلام
دوستان من دنبال یه پروژه هستم برای دانشگاهم. توضیح می دم. قیمت بدید البته در پیغام خصوصی تا با هم به توافق برسیم
این یه جور پروژه رزرواسیون است. کاربر ادمین وارد می شه و وقتای آزادشو با بازه های زمانی دلخواه مثلا 8-8:30 8:30-9 و........ می ده به سیستم.در لینکی که ایجاد می شود یا ما بهش لیتنک می دیم متقاضی استفاده از اون وقتا میاد و یکی از اون وقتا رو انتخاب می کنه و چند تا باکس هم ازش اطلاعات می گیریم. بعد از ثبت کردن این فرم یه ایمیل با تمام اطلاعاتی که اون طرف پر کرده برای ادمین فرستاده می شود. یوزر دوم وقتی می آید دیگه وقت اولی رو که یوزر اولی انتخاب کرده نمی بینه و از وقتای دیگه رزرو می کنه.
البته در اون فرمی که به کاربر نشون داده می شه باید بتونیم یه چند سطر توضیح هم بنویسیم و البته تاریخ هم درج بشه بالاش
با php باید نوشته بشود
من منتظر قیمتاتون البته در پیغام خصوصی هستم.
در pm ها آی دی یاهو یا تلفن هم قید بکنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
سلام یک نمونه اگه جایی دیدی معرفی بکنی تا بهتر متوجه چیزی که می خوای بشم خیلی بهتره

reza_pa48

Active Member
سلام
والله من خودمم نمونه ندارم ولی می خوام کارایی که انجا م می دم اینجوری باشه
ادمین بیاد و وقتاشو وارد کنه. در سایت نشان داده بشه(اضافه می کنم که سایت مامبویی خواهد بود و ما با استفاده از لینک آور قسمت کاربری رو به سایت خواهیم آورد) کاربر بیاد و یکی از وقتارو انتخاب کنه و یه چند تا مشخصات از خودش بده و بعد ایمیل برای ادمین فرستاده شه. یوزر بعد که میاد دیگه وقت قبلی نباشه و....
در حقیقت یه جور رزرواسیون هست
بازم اگه سوالی هست بگید

NabiKAZ

Well-Known Member
کاملاً متوحه شدم!
پیغام خصوصی هم ارسال کردم.

نبی

جدیدترین ارسال ها

بالا