پیشنهاد همکاری جهت راه اندازی سیستم وبلاگ دهی قوی

TbzMan

Member
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

خیلی سریع برم سر اصل مطلب

بنده مدیر چند سایت هستم و کسب و کارم از طریق نت میباشد

مدتی هستش که یک دومین بینظیر ( http://Blogfa.cc بلاگفا.سی سی ) جهت سیستم وبلاگ دهی به ثبت رسوندم و بعد از تحقیقات از دوستان و آشنایان سیستم وردپرس را برای این کار مناسب دیدم

حالا یک یا دو نفر که در حد حرفه ای و نیمه حرفه ای هستن و بتونن با ورد پرس یک سیستم خوب وبلاگ دهی را بندازن آمادگی خودشونو اعلام کنند( بی زحمت) به صورت یک تیم کارمونو آغاز کنیم

لازم به ذکر است که در مورد معرفی سیستم و تبلیغات اون مشکل زیادی ندارم به وسیله یاهو گروه ها و لینک باکس ها و برخی سایت های پر بازدید که در آنها نفوذ دارم پروژمونو به جلو میبریم

از دوستانی که در این مورد اطلاعات کمی دارن خواهش میکنم ایمیل نزنن

من دنبال یک تیم خوب هستم

با تشکر
[email protected]
موفق باشید

یا حق

آخرین ویرایش:

meysamz

Member
به نظر من دامينتون هم آنچنان بي نظير نيست و اگر هم سايتتون بگيره فقط براي بلاگفا تبليغ كرديد.
اگر مي خواهيد موفق باشيد ايده جديدي ارائه دهيد
به نظر من بايد از بيس نوشته بشه

TbzMan

Member
به نظر من دامينتون هم آنچنان بي نظير نيست و اگر هم سايتتون بگيره فقط براي بلاگفا تبليغ كرديد.
اگر مي خواهيد موفق باشيد ايده جديدي ارائه دهيد
به نظر من بايد از بيس نوشته بشه

خیلی ممنون از شما ولی یه چیز جالبی رو هم من بگم اتفاقا برای بلاگفا تبلیغ نمی کنیم 180 درجه برعکس میشه

اونارو بیخیال

نظرت اینه که بشینیم یه سیستم وبلاگ دهی از صفر بنویسیم ؟؟؟؟

grlearn

Member
سلام

اسم دومین زیاد جالب نیست ولی از هیچی بهتره!

به نظر منم اگه بتونی یه سیستم اختصاصی بنویسی عالی میشه و توی همین انجمن هم فتوشاپ کاران حرفه ای زیادی هستن که میتونی از اونا هم درخواست کنی چندتا قالب اختصاصی واسه سیستم طراحی کنن

بقیه چیزها هم کم کم رو به راه میشن.

راستی اگه موافق بودی منم میتونم تو بخش پشتیبانی کمکت کنم. البته بعدا میتونم تو زمینه برنامه نویسی هم کمکت کنم

[email protected]

اگه هنوز هاست نخردیدی باهام تماس بگیر من دارم میتونیم فعلا از اون استفاده بکنیم

TbzMan

Member
سلام

اسم دومین زیاد جالب نیست ولی از هیچی بهتره!

به نظر منم اگه بتونی یه سیستم اختصاصی بنویسی عالی میشه و توی همین انجمن هم فتوشاپ کاران حرفه ای زیادی هستن که میتونی از اونا هم درخواست کنی چندتا قالب اختصاصی واسه سیستم طراحی کنن

بقیه چیزها هم کم کم رو به راه میشن.

راستی اگه موافق بودی منم میتونم تو بخش پشتیبانی کمکت کنم. البته بعدا میتونم تو زمینه برنامه نویسی هم کمکت کنم

[email protected]

اگه هنوز هاست نخردیدی باهام تماس بگیر من دارم میتونیم فعلا از اون استفاده بکنیم

خیلی ممنونم بابت راهنمایی

فکر نکنم اینجا تیمی پیدا بشه که بیان و از صفر سیستم بنویسن ؟؟؟ :cry: اگرم پیدا بشه Free کار نمیکنن :cool:

درمورد هاستم خودم سرور دارم و ریسیلر میدم

grlearn

Member
خیلی ممنونم بابت راهنمایی

فکر نکنم اینجا تیمی پیدا بشه که بیان و از صفر سیستم بنویسن ؟؟؟ :cry: اگرم پیدا بشه free کار نمیکنن :cool:

درمورد هاستم خودم سرور دارم و ریسیلر میدم

به هر حال اگه خواستی رو من حساب کن.

میگم این سیستم وبلاگ دهی وردپرس هم خوبه هاا میتونی از اون هم استفاده بکنی. بعدا اگه خواستی یه سیستم اختصاصی بدی برات بنویسن میتونی راحت کاربرا رو انتقال بدی!

TbzMan

Member
به هر حال اگه خواستی رو من حساب کن.

میگم این سیستم وبلاگ دهی وردپرس هم خوبه هاا میتونی از اون هم استفاده بکنی. بعدا اگه خواستی یه سیستم اختصاصی بدی برات بنویسن میتونی راحت کاربرا رو انتقال بدی!

ok
فعلا باید با وردپرس اوکی کنیم

ببینم تو مینونی ردیفش کنی >؟ (البته کارهای ابتدایی رو نمیگم هاااا گرافیک و تنظیماتش وووو

mrtnet

Member
با سلام

دوست عزیز من میتونم کمکتون کنم برای یعنی یه جورایی سیستم از اول بنویسیم و .... برای اینکه با هم اشنا بشیم با ایدی من تماس بگیر

ایدی : [email protected]

TbzMan

Member
با سلام

دوست عزیز من میتونم کمکتون کنم برای یعنی یه جورایی سیستم از اول بنویسیم و .... برای اینکه با هم اشنا بشیم با ایدی من تماس بگیر

ایدی : [email protected]

سلام باشه دوست عزیز این کاررو میکنم

البته اگه مشکل یاهو و ایمیل یاهو تو این چند روزه حل بشه

اینم آی دی من TBZman

Iranizi

Member
نظر شخصی:
نام دامین اصلا جالب نیست. بلاگفا یک نام شناخته شده هست. با این دامین شما همیشه در سایه قرار میگیرید.
برای وبلاگدهی هم میتونید از وردپرس مولتی یوزر استفاده کنید.

TbzMan

Member
نظر شخصی:
نام دامین اصلا جالب نیست. بلاگفا یک نام شناخته شده هست. با این دامین شما همیشه در سایه قرار میگیرید.
برای وبلاگدهی هم میتونید از وردپرس مولتی یوزر استفاده کنید.

سلام و مرسی از نظرتون

آقا من نمیدونم چرا هر کی میاد اول از همه میره و گیر میده به اسم دومین:shock: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//:lol:

بابا من نگفتم که نظرتون در مورد دومین چیه میخوام یه کار بلد جمع کنم دور خودم نه مشاور

دوست عزیز در مورد

وردپرس مولتی یوزر

توضیح بدین بهتره

مرسی آقا

Iranizi

Member
در مورد دامین همون اول گفتم نظر شخصی تا سو تفاهم بوجود نیاد.

اما در مورد کارتون قصد همکاری نداشتم. فقط خواستم راهنمای کنم.
وردپرس مولتی یوزر همون وردپرس هست با این تفاوت که شما میتونید باهاش وبلاگ درست کنید به تعداد زیاد و نام های مختلف و به کاربرانتون ارایه بدید.
منتها روی یک هاست و با یک دیتا بیس.

TbzMan

Member
در مورد دامین همون اول گفتم نظر شخصی تا سو تفاهم بوجود نیاد.

اما در مورد کارتون قصد همکاری نداشتم. فقط خواستم راهنمای کنم.
وردپرس مولتی یوزر همون وردپرس هست با این تفاوت که شما میتونید باهاش وبلاگ درست کنید به تعداد زیاد و نام های مختلف و به کاربرانتون ارایه بدید.
منتها روی یک هاست و با یک دیتا بیس.

آقا منظورم شما نبودین من راستشو بخواید به همه گفتم چون هر کی برام پی ام میده به جز اصل مطلب همه چیز میگن

در مورد سیستم هم بنده عرض کردم

دومین : BlogFa.cc
هاست: 1GiG
سیستم وبلاگ دهی : هنوز درگیرشیم

من از شما هم صمیمانه تشکر میکنم :rose:

ho$$ein

Member
سلام به شما
دوست عزیز شما به هر کاربر چه قدر میخواهید اجازه بدهید هاست و ترافیک مصرف کنند؟

TbzMan

Member
سلام به شما
دوست عزیز شما به هر کاربر چه قدر میخواهید اجازه بدهید هاست و ترافیک مصرف کنند؟

اگه سیستم خوب باشه محدودیتی در هاست و ترافیک ندارم هر چه قد که نیاز داشته باشه تامین میشود :cool::cool::cool::cool:

it2net

Member
اصلا نام دامنه خوب نیست
در ضمن کمی تحقیق کن ببین ایناییکه الان هستن به جایی رسیدن بعد شما...

TbzMan

Member
اصلا نام دامنه خوب نیست
در ضمن کمی تحقیق کن ببین ایناییکه الان هستن به جایی رسیدن بعد شما...

ممنون از نظر شما

ولی ما یا من همه نیستیم

(با این روحیه ای که شما دارین در دنیای وب سایت حتما موفق خواهید شد ):)shock:):lol:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ho$$ein

Member
آقا چرا همتون به دامین گیر دادید....:mad:
لطفا به موضوع تاپیک دقت کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا