پیشنهاد خرید سیستم تا 1.5 میلیون ...(خواهشا زود کمکم کنید)

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام.
من قصد خرید یه سیستم برای کار با 3dsmax و maya وVUE و رندرر iray و vray رو دارم.
شنیدم توی اورکلاکینگ ممکنه سیستم صدمه ببینه ولی اگر اینطور نباشه اورکلاک میکنم.
از شما دوستان و اساتید میخوام یه سیستم پیشنهاد بدین که برای رندر هایی مثل iray که به gpu مرتبط هست ، جواب بده.... رم بالای 12 گیگ ...هارد 1 ترابایت...cpu ای که متناسب با سیستم بالا باشه.
و یه سوال هم دارم:
توی یکی از تاپیک های این فروم خوندم پردازنده های سندی بریج نسبت به بقیه cori7 ها با نصف قیمت کارایی مشابه دارن.
با این وجود دلیلش چیه که تولید پردازنده ی گرونتر متوقف نمیشه و خریدار داره؟ چه برتری هست این وسط؟
قیمت مد نظر من1.5 میلیون با مانیتور و و اسپیکر هست.البته شاید بالا تر ای این هم هزینه کنم .

پیشاپیش از اساتید تشکر میکنم.:rose:

kiaspid

Member
سلام
من قبل از اینکه اساتید نظر بدن جسارت کردم و نظر میدم :wink:
در مورد iray و رندر با gpu اگه مشکلی در موردش نداشته باشی سرعت خوبی خیلی داره (چون یکسری مشکلات مثل متریال مطرح هست) و باید بالای 400 تومان صرف کارت گرافیک کنی تا جواب خوبی بگیری (مثلا 700 تا 1000) , سعی کن قسمت زیادی از بودجتو صرف گرافیکت کنی نه cpu , اگه سری quadro بتونی تهیه کنی که خیلی بهتر میشه چون مخصوص رندر هستن .
ولی جواب تخصصی رو حتما دوستان میدن ,

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام
من قبل از اینکه اساتید نظر بدن جسارت کردم و نظر میدم :wink:
در مورد iray و رندر با gpu اگه مشکلی در موردش نداشته باشی سرعت خوبی خیلی داره (چون یکسری مشکلات مثل متریال مطرح هست) و باید بالای 400 تومان صرف کارت گرافیک کنی تا جواب خوبی بگیری (مثلا 700 تا 1000) , سعی کن قسمت زیادی از بودجتو صرف گرافیکت کنی نه cpu , اگه سری quadro بتونی تهیه کنی که خیلی بهتر میشه چون مخصوص رندر هستن .
ولی جواب تخصصی رو حتما دوستان میدن ,

خیلی ممنونم لطف کردی.

در مورد کارت گرافیک، تحقیق میکنم اگر قرار باشه فقط به خاطر Iray هزینه ام 500 تومن کم و زیاد بشه شاید بی خیال iray بشم ... ولی سعی میکنم تا میتونم سیستم رو بالا ببندم....
بازم ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا