پیشنهاد به مدیران بخش وب

eAmin

Well-Known Member
من مخالفم:دی
من گفتم "مخالفم"، حالا شما سوال نمیکنید چرا مخالفید؟ یک دلیلی، پشت بندی، چیزی زیر پستتون بیارید که چرا موافقید و چرا اینجوری بهتره، اینطوری ما بهتر میتونیم بر اساس معیارهای شما عمل کنیم.

در هر صورت دلیل مخالفت بنده:
من با اصل این قضیه مخالف نیستم(!) ولی اگر قرار بر ایجاد زیرشاخه های مختلف برای زبانهای مختلف باشه کاملا" مخالفم! حالا چرا با قسمت دومش مخالفم:
این که حسین جان (مدیر این بخش) تصمیم گرفتن برای اینجا درخواست ایجاد چنین بخشی رو به مسئولین سایت مطرح کنند این بود که میخواستن با اینکار کمی به کاربرای این انجمن کمک بکنند تا راحت تر بتونند سفارش پیدا کنند و همچنین کمک به افرادی که دنبال توسعه دهنده وب هستند کرده باشند. نه اینکه اینجا رو تبدیل به یک بازاچه کوچک کنند.

این انجمن یک مرجع برای طراحان وب بصورت تخصصی هست، حالا اینکه بیایم چنین کاری رو انجام بدیم (قسمت دوم جمله ام) بنظر بنده کمی وجه انجمن رو پایین میاره و اینکه راه رو برای افراد سودجو بیشتر باز میکنه.

اگر کلا منظورتون قسمت دوم جمله من نبوده که تقصیر خودتونه! باید کاملا روشن میکردید! ولی خب حالا که گفتم هم خوب شد که موضوع کمی روشن تر شد :دی
ولی اگر فقط قسمت اول جمله من بود که هیچ، حسین جان هم بیان و نظر خودشون رو مطرح کنند و اگر با اینکار موافق بودن، توسط ایشون یا من با مسئولین سایت هماهنگ میشه.

موفق باشید.

benyamin_pc

Well-Known Member
من مخالفم:دی
من گفتم "مخالفم"، حالا شما سوال نمیکنید چرا مخالفید؟ یک دلیلی، پشت بندی، چیزی زیر پستتون بیارید که چرا موافقید و چرا اینجوری بهتره، اینطوری ما بهتر میتونیم بر اساس معیارهای شما عمل کنیم.

در هر صورت دلیل مخالفت بنده:
من با اصل این قضیه مخالف نیستم(!) ولی اگر قرار بر ایجاد زیرشاخه های مختلف برای زبانهای مختلف باشه کاملا" مخالفم! حالا چرا با قسمت دومش مخالفم:
این که حسین جان (مدیر این بخش) تصمیم گرفتن برای اینجا درخواست ایجاد چنین بخشی رو به مسئولین سایت مطرح کنند این بود که میخواستن با اینکار کمی به کاربرای این انجمن کمک بکنند تا راحت تر بتونند سفارش پیدا کنند و همچنین کمک به افرادی که دنبال توسعه دهنده وب هستند کرده باشند. نه اینکه اینجا رو تبدیل به یک بازاچه کوچک کنند.

این انجمن یک مرجع برای طراحان وب بصورت تخصصی هست، حالا اینکه بیایم چنین کاری رو انجام بدیم (قسمت دوم جمله ام) بنظر بنده کمی وجه انجمن رو پایین میاره و اینکه راه رو برای افراد سودجو بیشتر باز میکنه.

اگر کلا منظورتون قسمت دوم جمله من نبوده که تقصیر خودتونه! باید کاملا روشن میکردید! ولی خب حالا که گفتم هم خوب شد که موضوع کمی روشن تر شد :دی
ولی اگر فقط قسمت اول جمله من بود که هیچ، حسین جان هم بیان و نظر خودشون رو مطرح کنند و اگر با اینکار موافق بودن، توسط ایشون یا من با مسئولین سایت هماهنگ میشه.

موفق باشید.

عزیزم چرا خودتو انقد اذیت میکنی شما , من نمیدونم این معانی مختلف از کجای جملم در میامد ! نه منظورم این بودکه برای هر زبان یه انجمن باز شه , نه منظورم این بودکه کسی سودجوئی کنه !!
الان انجمن فلش بخش سفارشاتش جداست , یعنی وجه اون پائینه ؟!
این پیشنهاد فقط و فقط بخاطر این بودکه این قسمت زیاد شناخته شده نیست(به اندازه بخش سفارشات انجمن فلش)به همین دلیل که زیر شاخس ..
و اگه شاخه اصلی شه بیشتر تو دید میاد , حالا این کجاش سودجوئیه نمیدونم!! به همون دلیلی که ایجاد این بخش خوب بوده و سودجوئی نبوده بیشتر دیده شدنش هم بد نیست و کلا اسم اینکه یه قسمت به همون دلیلی که خودتون گفتین تو سایت باشه که اصلا سودجوئی نیست ... بگذریم .. هر طور راحتین فقط خاستم همون دلایلی که خودتون گفتین بیشتر تاثیرشون مشخص باشه

eAmin

Well-Known Member
عزیزم چرا خودتو انقد اذیت میکنی شما , من نمیدونم این معانی مختلف از کجای جملم در میامد ! نه منظورم این بودکه برای هر زبان یه انجمن باز شه , نه منظورم این بودکه کسی سودجوئی کنه !!
الان انجمن فلش بخش سفارشاتش جداست , یعنی وجه اون پائینه ؟!
شما مثل اینکه به قسمت بندی هایی که در لا به لای حرفهام مشخص کردم دقت نکردید! من نگفتم که منظور شما این بوده که کسی سود جوئی کنه!!
بنده گفتم:
1: من با اصل این قضیه مخالف نیستم(!) 2: ولی اگر قرار بر ایجاد زیرشاخه های مختلف برای زبانهای مختلف باشه کاملا" مخالفم!
یعنی با اینکه این انجمن به یک بخش مجزا تبدیل بشه موافقم. ولی گویا شما تمامی حرفای من رو به سودجوئی دیگران ربط دادید!

و اگه شاخه اصلی شه بیشتر تو دید میاد , حالا این کجاش سودجوئیه نمیدونم!! به همون دلیلی که ایجاد این بخش خوب بوده و سودجوئی نبوده بیشتر دیده شدنش هم بد نیست و کلا اسم اینکه یه قسمت به همون دلیلی که خودتون گفتین تو سایت باشه که اصلا سودجوئی نیست ...
منظورم این نبود که اگر این بخش به یک شاخه مجزا تبدیل بشه، کار رو برای افراد سودجو راحت میکنه! منظورم این بود که اگر بخواید زیربخشهای جدید براش در نظر بگیریم! که خب گویا شما اصلا منظورتون این نبوده و من این احتمال رو در نظر گرفتم که اگر و اگر ...

در هرصورت پیشنهاد شما و دوستانی که موافقن، به ادمینهای انجمن گفته میشه اگر اونها صلاح دونستند اینکار رو انجام خواهند داد.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم دوستان عزیز
من به نوعی با صحبت های امین جان موافقم
البته اگر بنیامین جان کامل توضیح می داد بهتر بود
شما توجه کنید، عمده سفارشاتیکه در این انجمن در خواست میشه، طراحی و تغییر در قالب هست
معمولا سفارشات برنامه نویسی php و asp در انجمن های تخصصی خودشون انجام میشه.
اگر در این انجمن سفارشات طراحی وب، زیر انجمن سفارش برنامه نویسی وب قرار بدیم، هم باعث گمراهی کاربران و هم اعتراض مدیران انجمن PHP + ASP خواهد شد
مگر اینکه شما پیشنهاد بهتری داشته باشید
موفق باشید
حسین سعیدی

جدیدترین ارسال ها

بالا