پیشنهاد برگذاری مسابقه در سطحهای مختلف

با برگذاری مسابق با شرایط ذکر شده موافقید؟

• موافقم، عالیه ، به به

رای: 5 83.3%
  • با انجام تغییرات موافقم

رای: 1 16.7%
  • نه....اصلا حرفشو نزن!

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    6

mohammadbasri

کاربر فعال
سلام به همگی
سال نو همه مبارک
پیشنهاد میکنم از امسال هر ماه یک مسابقه فلش در سطحای مختلف برگذار بشه
هم اکشن 2 و هم اکشن 3
بطور مثال:
سطح 1 بسیار مبتدی
سطح 2 مبتدی
سطح 3 متوسط
سطح 4 پیشرفته
سطح 5 بسیار پیشرفته
فکر نکنم نیاز باشه از فواید مسابقه ها چیزی بنویسم
همه میدونن که باعث بالا رفتن سطح اطلاعات کاربران و محک زدن دانششون میشه و هم کلی چیز !!! یاد میگیرم. :green:
برای انجام این کار یک گروه از پیشکسوتان تشکیل بشه برای طراحی مسابقه و ترجیحا مسابقه هم تئوری باشه و هم عملی.

آخرین ویرایش:

30min

Banned
منم کاملا موافقم .
تعداد زیادی از فلش کاران AS بلد نیستن که میشن مبتدی و بیشتر میشه رو کلیپ یا سایت استاتیک مانور داد .
یک گروه AS یک کم بلدن مثل من که میشه سطح متوسط .
و گروه سوم و چهارم که البته تعدادشون نسبت به 2 گروه دیگه کمتره حرفه ای های AS هستند که البته اکثرا در گرفیک کار کم میارن :wink:
نمونه مسابقه ای که گذاشتین که موضوعش فکر کنم نمایش پست های فروم بود چند نفر شرکت کننده داشت ؟
عده ای به خاطر مشغله کاری شرکت نکردن و عده بیشتری هم به خاطر تخصص نداشتن در اکشن اسکریپت در اون سطح .
خلاصه پیشنهاد خیلی خوبی هستش .
مدیر خان روش فکر کنید .

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با اونجایی که هر مسابقه نیاز به جایزه داره نمی تونیم هر ماه مسابقه بزاریم .

حالا با مدیر سایت مشورت می کنیم ببینیم چی میشه .

موفق باشید

mohammadbasri

کاربر فعال
سلام دوست من

با اونجایی که هر مسابقه نیاز به جایزه داره نمی تونیم هر ماه مسابقه بزاریم .

حالا با مدیر سایت مشورت می کنیم ببینیم چی میشه .

موفق باشید

سلام آونگ جان
چرا همیشه به مادیات فکر کنیم
هر مسابقه ای نیاز به جایزه نداره
به نظر من این مسابقه که هر ماه برگذار بشه باعث بالا رفتن سطح دانش کاربران میشه و خود همین بهترین جایزه است.

و چه خوب میشه که بحث در مورد انجام مسابقه طولانی نشه و هر چه سریعتر به نتیجه برسه تا مسابقه ها عقب نیفته
هر ماه یک مسابقه
فروردین داره تموم میشه:wink:

30min

Banned
میتونه جایزش مثل مسابقه Signature بخش گرافیک پیکسلی باشه یعنی یک سری کاپ و نشان و اینجور چیزها .
شما اگه سخت نگیرید بچه ها سخت نمیگیرن :wink:

mohammadbasri

کاربر فعال
من در پست اولم از جایزه چیزی نگفتم، چون لازم نبود
هر کاربری دوست داره که سطح اطلاعاتش رو محک بزنه

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بنده هم با نفس وجود مسابقه موافق هستم
البته در این موارد نمیشه به صورت مبتی و ... که شما فرمودید دسته بندی کرد
ولی میشه به صورت مجزا بخش گرافیک و اکشن و یک بخش مسابقه موضوعی جدا باشن تا افرادی که توانای فنی در کار با بخش گرافیگی فلش دارند هم از مسابقه و پیشرفت بی نصیب نمونند

در مورد دسته بندی مثلا فردی با توانایی بالا می تونه در بخش بسیار مبتدی شرکت کنه و به هیچ وجه شانسی برای کاربران مبتدی وجود نداره لذا انگیزه کم میشه (با این که هدف چیز دیگه ای هست ولی پارامتر مهم انگیزه است)

البته می تونیم به روش مسابقه امضا ها ی انجمن به دوستان درجه بدیم
که این امر فقط جنبه ایجاد انگیزه و رشد رو برای دوستان فراهم میکنه
البته بحث داوری و... وجود داره که می بایست با هماهنگی مدیران انجام بشه

تا به حال یک مسابقه در زمینه فلش در این انجمن برگزاری شده (مثلا) که آخرش نفهمیدیم کی به کی بود (البته بهتر....)
برای این کار می بایست با برنامه ریزی و مدیریت درست عمل کرد

در هر چند ماه هم می توینم به مسابقه بزرگ تر و کامل تر برگزار کنیم که در صورت پیدا شدن اسپانسر (انشاء الله) جوایزی هم به دوستان داده بشه (البته یه بند و ماده هایی داره که به موقش میشه روش بحث کرد)

به هر حال این بخش جاش توی انجمن فلش خالیه ....

موفق و پیروز باشید

mohammadbasri

کاربر فعال
بالاخره هر کاری که میکنید به نفع همه است
چه خوبه که امسال (1389) انجمن فلش از خواب بیدار بشه، این انجمن تیدیل شده به انجمن پاسخگویی به سوالات و از آموزش دادن عقب افتاده
البته هر کاری مدیریت و وقت میخواد، ارزششو داره برای ارتقاء انجمن زحمت بکشیم
من از مدیران و راهبران و مسولان انجمن فلش عاجزانه در خواست دارم به این موضوع هر چه سریعتر رسیدگی کنند
از امروز شنبه تا آخر هفته ان شآالله به نتیجه مطلوب برسیم
یا علی

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

تا به حال یک مسابقه در زمینه فلش در این انجمن برگزاری شده (مثلا) که آخرش نفهمیدیم کی به کی بود (البته بهتر....)
برای این کار می بایست با برنامه ریزی و مدیریت درست عمل کرد
در مورد مسابقه قبلی . من در انتخاب شرکت کنندها نقشی نداشتم . و کسه دیگه ای برنده رو مشخص کرد .

در مورد کاپ هم باید صحبت کنم .

در مورد جایزه . دوست من کاربری که می خواد در مسابقه شرکت کنه باید بدونه برای چی تلاش می کنه باید یک امید داشته باشه ولی

اگه بیاد ببینه خبری از جایزه نیست دلسرد میشه و میگه برای چی وقتمو هدر بدم.

ولی من برای جذب بشتر دوستان سمت فلش ( از طرف خودم یک جایزه تعیین می کنم ) برای ماه اول .

در مورد سطح مسابقه با تجربه ای که در مسابقه قبلی داشتیم این مسابقه رو در سطح ( کلیپ و as ) قرار میدیم .

البته اینو بدونید کاربرای فعال فقط باید در قسمت as شرکت کنند و کاری که واسه کلیپ می فرستن حساب نمی شه .

دوستان نظر خودشونو در قسمت نظر سنجی اعلام کنند تا اگه تعداد دوستان مناسب بود مسابقه رو شروع می کنیم .

موفق باشید

30min

Banned
خوب آونگ عزیز اگر حرفه ای ها فقط AS باشن چطوری میتونید یک نفر رو از میان کسانی که کلیپ در ست کردن و کسانی که As کار کردن انتخاب کنی ؟
یک جورایی سخت نمیشه ؟

mohammadbasri

کاربر فعال
در بحث اکشن اسکریت سطح دانش کاربران انجمن مختلفه
ما اگر بیایم و از سطح پایین تا بالا مسابقه رو برگذار کنیم، مبتدی ها هم میتونن شرکت کنن
اتفاقا بیشتر فایده مسابقه برای مبتدی هاست
اما اگه مسابقه به دو بخش اکشن اسکریپت و کلیپ تقسیم بشه شاید من هم نتونم بیام توی اکشن شرکت کنم.(فکر نکنین من چیزی بلدم ها...)
من منظورم حذف کلیپ نیست، منظورم اینه که بخش اکشن در چند سطح برگذار بشه
بعد از برگذاری مسابقه یک آموزش کامل هم از پروژه مورد سوال گذاشته بشه

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب آونگ عزیز اگر حرفه ای ها فقط as باشن چطوری میتونید یک نفر رو از میان کسانی که کلیپ در ست کردن و کسانی که as کار کردن انتخاب کنی ؟
یک جورایی سخت نمیشه ؟

نه دوست من یک نفر انتخاب نمی شه از هر بخش یک نفر انتخاب میشه .

ما اگر بیایم و از سطح پایین تا بالا مسابقه رو برگذار کنیم، مبتدی ها هم میتونن شرکت کنن

خوب دوست من منم به همین خاطر مسابقه رو در 2 بخش ( کلیپ و as ) انتخاب کردم که تمام دوستان بتونند شرکت کنند .

در مسابقه قبلی بخاطر تخصصی بودن نوع مسابقه تعداد کمی شرکت کرده بدون .

من منظورم حذف کلیپ نیست، منظورم اینه که بخش اکشن در چند سطح برگذار بشه

در مورد as جوری طرح می کنیم که دوستانی که تا حدودی با as کار کرده باشن بتونن در مسابقه شرکت کنند .

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا