غیره پیشنهاد برای مسابقه

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ببخشید که این موضوع رو اینجا مطرح کردم.اما بدلیل اینکه هیچ جا بهتر از اینجا نیست.

پیشنهادهام

1- مسابقه ها گروه بندی بشن.یعنی مثل معماری داخلی خارجی اتومبیل مدلسازی و ...

2- از این مسابقه های موضوع دار مثل منو مجید آنلاین( که انصافا خیلی بامزه و باحال بود) نباشه بهتره. الان بیشتر فعالیتها رو معماری داخلی یا خارجی معطوف شده. مثل اور موشن خیلی جالب بود.
* مسابقه گذاشت که مدل سازی کامل بود و فقط باید رندر مسابقه میدادن.

* یکی هم طراحی بود که فرخ هم توش مقام آورد.

3- مثلا برای ماشین خورها مثل برهان حمیدرضا خوبه یه ماشین مدل شده مثلا Audi و... بدون متریال بزارن.بعد فقط بچه ها روی استدیو و رندرینگ بترکونن.

4- برای مدلسازی هم میشه 1 بلو پرینت گذاشت بچه ها زور آزمایی کنن.یکی Audi بسازه یکی BMW جالب نمیشه. چون قرار قدرت نمایی بشه.حتی موافقم یه مدل نا یاب باشه.مثل پیکان جوانان سوسکی...:green:و همه فقط همین رو مدل کنن.

5- برای مسابفه هم اگر مدیران صلاح میدونن ورودی بزاریم.بحثم سر پول نیست.نه پول چیز اصلا با ارزشی نیست.مثلا با پولی که جمع میشه یه چیز نمادین زیبا برای برنده ها تهیه بشه.

6-در مورد ابزار هم رک بگم.الکی شعار داده نشه مدل آماده ممنوع!! یکی مثل من همه اور موشن رو داره اما نمیتونه یه کار درست حسابی بزنه.یکی هم کمتر داره اما میترکونه. پس محدود کردن ابزار نمی تونه ثابت کنه کی قوی تره کی ضعیف تر.

7- برای مسابفه مثل قوری شلوغ نشه هرکی نظر بده.به نظرم برنامه نویسهای سایت یه چارت تعبیه کنن.فقط بشه رای داد.چون کلی نظره.مثل قوری میشه 400 صفحه و هیچ کس حوصله نمیکنه توش گشت بزنه.یه چارت باشه که فقط بشه توش نتیجه رو دید.

8- اسکیس اولیه خیلی مهمه.من یه دفعه بیام یه رندر بزارم بعدا معلوم بشه از جایی بلند کردم.مثلا باید هرکاری یهWIP‌کامل داشته باشه.

9- آدم های ضعیف مثل من نگن صحبت ما نیست.ما جلوی فرشید فرخ ... کم میاریم.نه همه بیان وسط.یه خانواده هستیم.برادر و چندتا آجی 1 مامان بزرگ هم داریم MANSANA_NS:lol::lol::lol: همه کار کنیم.میخوایم ببنیم این خانواده چقدر پیشرفت داشته.

10- زمان کافی بدین.نگین 4 روزه کار بیارین.

11- برای قضاوت اگه اشکال نداره مثل اور موشن چندتا داور با رای گیری انتخاب بشن.پیشنهاد که کی بشه توسط مدیرا مطرح بشه.بچه ها بیان نظر بدن که مثلا فرشید تو معماری قویه پس یکی از داورهای معماری بشه.
یا سروش تو ماشین قویه پس داور ماشین این بشه.
بعد ماها میایم نظر میدیم. پیشنهادم اینه برای این کار هم چارت درست بشه.
البته کسانی که میبینن این توانایی رو دارن با پست خصوصی کاندیداتوری خودشون رو اعلام کنن.
اولین داور خود من!! شوخی کردم.من در این حد نیستم.:sad:

پیشهاد ها رو بریزین وسط.یا علی:rose:

Ultra3D

Well-Known Member
سلام عارف جان ... خودت استادی! این همه شکسته نفسی نکن

کاملا ً موافقم ... خیلی وقته مسابقه 3d نور پردازی و کارای توپ نیست ... من خودم برای انواع مسابقه پایه هستم چون همین جوری حوصله نمی کنم کار کنم ... البته فقط معماری هم کار نمی کنم و تازگی ها چندتا خط دیگه رو هم گرفتم ولی تو اون ها هنوز حرفه ای نشدم!

به هر حال حمایتت می کنیم( امیدوارم مسئولین هم اینو بگن)

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ممنون عارف جان. پیشنهاد خیلی خوبی دادی. منم باهاش موافقم البته با بعضی قسمتاش هم نه. اما با گروه بندی شدن مسابقه ها اساسی موافقم. بودن این جور مسابقه ها توی مجیدآنلاین شور و گرمی بیشتری به فروم و بچه ها می ده. انشاالله برگذار بشه که ما هم خیلی بی حوصله شدیم و احتیاج به انگیزه و محرک داریم برای کار کردن. راستی با بودن ورودی هم موافقم من.
ما منتظریم برای مسابقه. هر چی زودتر بهتر.
همگی موفق باشید.

آخرین ویرایش:

hmv-ray

Member
عارف خیلی پیشنهاد خوبیه
اگه فرصتش زیاد باشه عالی میشه :rose:

Hamed

Active Member
سلام
من عارف جان من الان توي كرج يه پروژه سنگين معماري دارم كه هم دكوراسيون هم كمي معماري واز اونور پدرم حالش خوب نيست ازاونورام رواديدم به مشكل خورده تو سفارت خيلي در گيرم ولي هرچي تو بگي ومنم خوشحال ميشم اگر بتونم يه كار توپ از خودم بزارم و زور آزمايي كنم فقط خبر از شما پيشنهادت خوبه ولي فكر كنم خودت يا فرخ اولشين:green:

علي علي

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام.
ایول عارف. کاملا موافقم.
فقط یه چیزی واسم گنگه.
محدودیت نرم افزار نداریم. نه؟
موتور رندر چی؟
من جدیدا با موتور جدید شرکت random control اشنا شدم. اسمش arion هست.
ریل تایم رندر میگیره.
خیلی توپه.
میتونم با اون خروجی بگیرم؟
یا فقط موتور خاص یا نرم افزار خاصی مد نظر هست؟
البته بگم که خروجی گرفتم با این موتور خیلی واسم سخته. ولی خب...
ممنونم عارف جان.
موفق باشی:rose:

Farrokh

Active Member
برام جالبه که اینقدر شور و شوق برای مسابقه زیاده

این در حالیه که ما داریم بین مدیرا رایزنی می کنیم که برای اجرای مسابقه به بهترین شکل بتونیم اقدام کنیم

این حرفایی که می زنم نظر شخصی خودمه و بازتاب تصمیمات گروه مدیریتی مجید آنلاین نیست و برای اینه که ما توی انجمن مدیران بدونیم خواست بچه ها چیه و مشتاق چه جور مسابقه ای هستند

من خودم مسابقه ی رندرینگ خارجی اورموشن رو خیلی دوست داشتم
مدل یه ویلا رو داده بودند و گفته بودند هر کاری که می تونید روش بکنید
حتی خیلیا عناصر معماریشو دست کاری کرده بودند تا خوشکل تر بشه

از طرفی خیلی با چند موضوعه بودن مسابقه موافق نیستم
به نظرم یک موضوع محدود باشه که کیفیت کارا بالا باشه

ولی زیاد با استفاده از آبجکت آماده موافق نیستم
یکی از دستاورد های مسابقه ی مجید آنلاین برای من نوعی این بود که فهمیدم در اون زمان چقدر اشتباه کردم که با استفاده از آبجکت های آماده خودمو گول زدم
فکر می کنم برای حفظ جنبه ی آموزشی مسابقه باید استفاده از مدل آماده ممنوع بشه تا یکی نیاد یه مشت آبجکت بریزه توی یه کار و رندرش کنه و ارسال کنه

بین نمای خارجی و نمای داخلی دو دل هستم
نمای داخلی خیلی نیازمند مدل آماده هست (مخصوصا برای بچه هایی که تخصص متوسط دارند )
ولی فضای خارجی نیاز چندانی به مدل آماده نداره

از طرفی فضای داخلی برای نورپردازی خیلی آزادی عملی برای کاربر بهمراه داره

یه نکته ی دیگه هم که به ذهنم می رسه اینه که بیایم و چهار تا از آثار مطرح معماری رو برای مسابقه معرفی کنیم و انتخاب موضوع رو به کاربر بسپاریم

به نظرم ابزار مدل سازی و رندرینگ هم نباید مهم باشه
هر کس با هر چی راحت تره کار کنه و نتیجه برامون مهم باشه
حتی استفاده از موتور های رندر فیزیکالی بیس هم می تونه آزاد باشه
ولی مدل آماده ابزار نیست
مدل آماده متریال (جنس )کاره و همون طور که توی یک مسابقه ی نقاشی می گن باید رنگ روغن باشه ما هم باید تاکید کنیم که بچه ها خودشون مدلسازی کنند
اینا نظرات من بود از دوستان خواهش می کنم نظراتشون رو تیتر وار بیان کنند تا بشه در موردشون با مدیران ارشد مشورت کرد

آخرین ویرایش:

AREF

سلام.خوب من به شخصه مدلسازیم خوب نیست.پس نمی تونم شرکت کنم.
سوالم اینه آیا تو مسابقات دیگه هم مثل اور موشن میگن مدل آماده ممنوع؟
برادر من تو الآن میخوای چجوری یه درخت رو مدل کنی؟ ختما میخوای بگی میسازم دیگه!
نمی دونم نظره دیگه.چی بگم. حالا من مدلسازیم خوب نیست پس دورم خط کشیده بشه؟ چرا؟ چون نمی تونم 1 درخت رو مثلا مدل کنم؟ به نظرم ممنوعیت استفاده از مدل آماده یه جور غیر مستقیم بیان این مطلبه فلانی نیا.

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
سلام عارف جان.

من هم با تفکیک موضوعات و برگذاری جداگانه مسابقات کاملا موافقم.
میشه برای هر تخصص یه مسابقه در ماه ترتیب داد.
مثلا معماری داخلی و خارجی تو یه هفته
مدلسازی صنعتی 1 هفته
انیمیشن و کاراکتر 1 هفته
و 1 هفته استراحت:) که کلا بشه 1 ماه.

تو پست هایی که میزنی مارو کمتر شرمنده کن.:shock::rose: شما منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی:sad:.

Farrokh

Active Member
برادر من تو الآن میخوای چجوری یه درخت رو مدل کنی؟

یک نرم افزاری هست به نام onix plant & onix tree

اتفاقا منم یه زمانی مثل تو بودم و فکر می کردم به مدل آماده وابستگی شدید دارم
ولی مسابقه ی مجید آنلاین این ترس رو در وجودم از بین برد و دست آورد خوبی هم بود

بهر حال این نظر منه و باید بعدا تصمیم گرفت که قوانین چطوری باشه

موفق باشید

AREF

خوب آره من اون رو دارم.اتفاقا واسه کار پایان نامه که چند هزار تا درخت گذاشتم خیلی باحاش کار کردم.خوب این شد یه چیز. و اگرنه راستش حالا گفتم بلد نیستم.دارم تمرین می کنم از روی آموزش Digital Tutor اون فورد ماستنگ رو میسازم.راستش مدلسازی خیلی شیرینه و ترسم کم کم داره میریزه.
راستش اینقدر هم بی عرضه نیستم. این میز رو از روی عکس مثلا تو 2 دقیقه مدل کردم

moble1.jpg

ali_118

کاربر VIP
من هم با تفکیک موضوعات و برگذاری جداگانه مسابقات کاملا موافقم.
میشه برای هر تخصص یه مسابقه در ماه ترتیب داد.
مثلا معماری داخلی و خارجی تو یه هفته
مدلسازی صنعتی 1 هفته
انیمیشن و کاراکتر 1 هفته
و 1 هفته استراحت که کلا بشه 1 ماه.

تمام فرمایشات شما صحیح

اما این انجمن کشش این تقسیم بندی های موضوعی رو نداره، چه برای مسابقه، چه برای بخش های تخصصی انجمن

دلیل هم داره

اینجا یه انجمن فارسی زبانه، چیزی که دوستان روش تاکید دارن مربوط به انجمن های انگلیسی زبان هست که از همه ی دنیا یوزر دارن و مصلمه وقتی که انجمن محدود به قشر خاصی نباشه تعداد یوزر ها و تنوع تخصص ها و فعالیت ها در اون به هیچ عنوان با یک انجمن به طور مثال فارسی زبان قابل قیاس نیست

مثلا قبلا در اینجا برای کارهای بچه ها فقط یک تاپیک داشتیم که دوستان کاراشونو میزاشتن، با بیشتر شدن تعداد تری دی کارها به همون اندازه میزان کارها، مقالات، پرسش ها افزایش یافت که دیگه یک بخش با عنوان تری دی مکس برای این کار کافی نبود

در حال حاضر هم ما اونقدر یوزر حرفه ای و فعال نداریم که بخوایم مسابقات رو به طور تفکیک شده و تخصصی برگزار کنیم و در انتظار استقبال و نتایجی در حد اورموشن باشیم

من کلا نظرم روی اسپید مدلینگ با موضوعات ساده هست (نه مثلا یه ریش تراش فول دیتیل که 10 ساعت مدلینگش کار ببره ! ) که هم دست بچه ها تو کارهای غیر معماری روون بشه، هم همه توانایی شرکت در اون رو داشته باشن
خودم هم ترجیحم به مدلسازی صنعتیه
الان اکثر دوستان کارهای معماری رو انجام میدن، حتی دوستانی که فعالیتشون غیر از معماریه هم کارهای معماری انجام میدن، پس بهتره مسابقه ای که برگذار میشه صرفا به بخش گرافیکی ساختن یک فضا مربوط بشه و به مسائل تئوری معماری در اون پرداخته نشه

در مورد مدل آماده هم میشه محدودیت گذاشت، مثلا فقط استفاده از گیاه آزاد باشه

در مورد هزینه ی وروردی مسابقه هم نظری ندارم، اما فکر میکنم نیازی به بودنش نباشه، شاید تاثیر منفی در تعداد شرکت کننده ها داشته باشه

*farshid*

کاربر VIP
دقیقا من هم وقتی این پست رو مینوشتم به این فکر میکردم که تعداد کمه. مثلا طراح کاراکتر خیللللیییییی کمه فوقش تو این سایت 3 تا 4 نفر کاراکتر حرفه ای کار میکنن.

ولی این که تفکیک صورت بگیره خوبه.

یه جایی عارف گفته بود:
حالا من مدلسازیم خوب نیست پس دورم خط کشیده بشه؟
:cool:

چون نصف کاربرای اینجا معماری کار میکنن برای مسابقه میشه یه بخش معماری داشت و یه بخش مدلسازی (شامل طراحی صنعتی و کاراکتر).
اینجوری کاربرای معماری (که معمولا زیاد از مدلسازی سر رشته ندارن) شانس اینو دارن که خودشونو نشون بدن همچنین تو مسابقه مدلسازی خودشونو تقویت کنن . عکس این موضوع برای غیر معماری ها هم صادقه:rose:...

(Hamid)

Well-Known Member
کاره جالبیه فقط دوستان باید توجه داشته باشن معمار و یه طراح صنعتی کلی کارشون متفاوته بهتر اینکه محدودیتی تو استفاده مدل نباشه،من خودم تا به حال وقت برا مدل سازی صرف نکردم،تفکیک رشته انجام شده تو دنیا،بهتره یه معمار ،طرح های صنعتیش از یه اسکیس فراتر نره.

3D Art

Member
به نظر من مسابقه باید حرفه ای باشه تا بچه ها هر چی میدونن رو کنن
دلیل استقبال کم از اسپید مدلینگ هم این بود که مسابقه حرفه ای ها نبود
در آخر نفر اول تا سوم هم باید making of از کارشون بذارن
این یه قانونه :wink:

البته نسابقه سطح متوسط هم باید باشه ولی دیگه آماتوری به نظر من مسابقه نباشه بهتره چون دوستان تازه کار باید اول یاد بگیرن بعد بیان مسابقه بدن .

vpic

Well-Known Member
با اجازه اساتید منم آماده هستم.جمعه پروژه تحویل داده میشه بعد 11 ماه کار سرم خلوت میشه.

الان حدود 3 ساله ما داریم بدون مسابقه جلو میدیم پارسال هم یه تاپیک زدن کسی هیچ نگفت باید جدی باشه اینکه من نظر بدم برای چی اصلا مسابقه ای در کار نیست که ما نظر بدیم اگه مسابقه بود نظر ها فایده ای داره ....
این هم اموزش ساخت درخت
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=149555

Parsa.h

Member
سلام.ببخشید که این موضوع رو اینجا مطرح کردم.اما بدلیل اینکه هیچ جا بهتر از اینجا نیست.

پیشنهادهام

1- مسابقه ها گروه بندی بشن.یعنی مثل معماری داخلی خارجی اتومبیل مدلسازی و ...

2- از این مسابقه های موضوع دار مثل منو مجید آنلاین( که انصافا خیلی بامزه و باحال بود) نباشه بهتره. الان بیشتر فعالیتها رو معماری داخلی یا خارجی معطوف شده. مثل اور موشن خیلی جالب بود.
* مسابقه گذاشت که مدل سازی کامل بود و فقط باید رندر مسابقه میدادن.

* یکی هم طراحی بود که فرخ هم توش مقام آورد.

3- مثلا برای ماشین خورها مثل برهان حمیدرضا خوبه یه ماشین مدل شده مثلا Audi و... بدون متریال بزارن.بعد فقط بچه ها روی استدیو و رندرینگ بترکونن.

4- برای مدلسازی هم میشه 1 بلو پرینت گذاشت بچه ها زور آزمایی کنن.یکی Audi بسازه یکی BMW جالب نمیشه. چون قرار قدرت نمایی بشه.حتی موافقم یه مدل نا یاب باشه.مثل پیکان جوانان سوسکی...:green:و همه فقط همین رو مدل کنن.

5- برای مسابفه هم اگر مدیران صلاح میدونن ورودی بزاریم.بحثم سر پول نیست.نه پول چیز اصلا با ارزشی نیست.مثلا با پولی که جمع میشه یه چیز نمادین زیبا برای برنده ها تهیه بشه.

6-در مورد ابزار هم رک بگم.الکی شعار داده نشه مدل آماده ممنوع!! یکی مثل من همه اور موشن رو داره اما نمیتونه یه کار درست حسابی بزنه.یکی هم کمتر داره اما میترکونه. پس محدود کردن ابزار نمی تونه ثابت کنه کی قوی تره کی ضعیف تر.

7- برای مسابفه مثل قوری شلوغ نشه هرکی نظر بده.به نظرم برنامه نویسهای سایت یه چارت تعبیه کنن.فقط بشه رای داد.چون کلی نظره.مثل قوری میشه 400 صفحه و هیچ کس حوصله نمیکنه توش گشت بزنه.یه چارت باشه که فقط بشه توش نتیجه رو دید.

8- اسکیس اولیه خیلی مهمه.من یه دفعه بیام یه رندر بزارم بعدا معلوم بشه از جایی بلند کردم.مثلا باید هرکاری یهWIP‌کامل داشته باشه.

9- آدم های ضعیف مثل من نگن صحبت ما نیست.ما جلوی فرشید فرخ ... کم میاریم.نه همه بیان وسط.یه خانواده هستیم.برادر و چندتا آجی 1 مامان بزرگ هم داریم MANSANA_NS:lol::lol::lol: همه کار کنیم.میخوایم ببنیم این خانواده چقدر پیشرفت داشته.

10- زمان کافی بدین.نگین 4 روزه کار بیارین.

11- برای قضاوت اگه اشکال نداره مثل اور موشن چندتا داور با رای گیری انتخاب بشن.پیشنهاد که کی بشه توسط مدیرا مطرح بشه.بچه ها بیان نظر بدن که مثلا فرشید تو معماری قویه پس یکی از داورهای معماری بشه.
یا سروش تو ماشین قویه پس داور ماشین این بشه.
بعد ماها میایم نظر میدیم. پیشنهادم اینه برای این کار هم چارت درست بشه.
البته کسانی که میبینن این توانایی رو دارن با پست خصوصی کاندیداتوری خودشون رو اعلام کنن.
اولین داور خود من!! شوخی کردم.من در این حد نیستم.:sad:

پیشهاد ها رو بریزین وسط.یا علی:rose:

دقیقا نمی دونم تاپیک مال کیه (اگه قدیمی بود مرا بسارید!!)
خوب منم اگه باشه هستم.
مخصوصا رندر و نورپردازی.
و این مسابقه ها باعث میشه که خیلی از کسایی که مثل من اصلا مدل سازی کار نمی کنن و فقط روی نورپردازی و رندر کار کردن و کلا ترازوشون پیچیده به هم خیلی خوبه.
خلاصه به نظر من عالیه.
به نظرم از این مسابقه ها تا مدرسه ها شروع نشده بزارین بچه ها یه کاری بکنن بعد برن سراغ مدرسه.
:sad:داره مدرسه ها شروع میشه :sad:

sharin

Member
سلام به همگي.

لازم شد كه از عارف به خاطر پيشنهاد به جاشون ، وهمينطور بقيه ي دوستان بخاطر نظارتشون تشكر كنم.
با پيشنهاد عارف كاملا موافقم.

تمام فرمایشات شما صحیح

اما این انجمن کشش این تقسیم بندی های موضوعی رو نداره، چه برای مسابقه، چه برای بخش های تخصصی انجمن
.
.
.
در حال حاضر هم ما اونقدر یوزر حرفه ای و فعال نداریم که بخوایم مسابقات رو به طور تفکیک شده و تخصصی برگزار کنیم و در انتظار استقبال و نتایجی در حد اورموشن باشیم
...
معماری رو انجام میدن، حتی دوستانی که فعالیتشون غیر از معماریه هم کارهای معماری انجام میدن، پس بهتره مسابقه ای که برگذار میشه صرفا به بخش گرافیکی ساختن یک فضا مربوط بشه و به مسائل تئوری معماری در اون پرداخته نشه
...

در مورد هزینه ی وروردی مسابقه هم نظری ندارم، اما فکر میکنم نیازی به بودنش نباشه، شاید تاثیر منفی در تعداد شرکت کننده ها داشته باشه

درسته اينجا يه انجمن فارسي زبان هست و قابل قياس با انجمن هاي انگليسي زبان نيست ، اما بايد مطابق با شرايط زماني خاص خودش تغيير كنه ، حالا نمي گيم در سطح ( ... ) اما حداقل در سطح هاي پايين تر.
گفتين قبلا هر كسي، با هر چي كار مي كرد ، كارش رو در يه قسمت ... و با افزايش تعداد user ها ... تفكيك شدند.

آيا فقط افزايش تعداد user ها باعث اين امر بوده؟ يا افزايش انديشه هاي نو و متنوع شدن طبع و افكار user ها؟؟

يوزر حرفه اي رو چطور مي شه تشخيص داد؟؟ ( از روي : عضو جديد؟ يا كاربر فعال؟ يا مديريت ... ؟ )
فعاليت رو چطور؟؟ ... .

تا حالا متوجه شديد كه بعضي ها از اين فروم مي رن و ديگه پش سرشون رو هم نگاه نمي كنن يا فقط وقتي كاري مي زنن مي يان و اينجا هم مي زارن؟؟ علت چيه؟؟

سايت نسبت به نياز آنها منعطف نيست!! ( دنبال فروم هاي ديگه مي رن )
از بين اونها چه تعداد حرفه اي بودن؟؟ ( يا الان شدن؟؟ )

الان جو قسمت 3d معماري شده ، درسته. اما نبايد كسايي كه تو گوشه كنار دارن جون مي دن رو فراموش كرد.
يكي از دلايل اينكه خيلي ها معماري كار مي كنن بخاطر درآمدش هست و اين خيلي خوبه ، اما به شرطي كه جو ايي كه به اين واسطه حاكم مي شه ، باعث قرباني شدن بقيه ي خواسته ها ، براي اين خواسته ي خاص نشه.

تو اين شرايط ، يا حالت بالا پيش مي ياد ، يا طرف بايد آنقدر ايستادگي كنه تا جونش در بياد.

هر كسي كه در زمينه ي (مثلا) كاراكتر كار مي كنه ، يا بي خيال اينجا مي شه ، يا همون طور كه دوستمون گفت ، طبعش رو تغيير مي ده و همرنگ جماعت مي شه !!!

اگر اينطوري پيش بره چند وقت ديگه در انجمن 3d اينجا فقط ... پيدا مي شه.
پس بهتره كه زمينه براي براورده شدن هر نيازي فراهم بشه. ( البته كم كم )

واينكه دوستان اين همه به برگذاريه مسابقه اصرار مي كنن دليلش اينه كه خودشون رو در حد رقابت با ديگران مي بينن و مي خواهان زور آزمايي اند !!
..................................................
اينكه مسابقات حرفه اي باشند و زمان كافي ( 1 ماه ) داشته باشند و اينكه خيلي به هم چسبيده نباشن خيلي مهمه.
و همينطور موضوعات تفكيك شده باشند ، فعلا تا يه حدي ، بعدن تفكيك تر ( در سال هاي بعد ) .
مثلا الان به 3 موضوع كلي. چند سال بعد 5 موضوع و ...

و از مديران مسئول خواهش مي كنم يه تعملي در بحث مسابقات داشته باشند و هدف بوجود اومدن سايت و قسمت 3d رو براي تصميم گيري در خاطرشان تداعي كنند.
.............

به اميد روزي كه ايران سربلندي در همه ي زمينه ها داشته باشيم.
همگي موفق تر باشيد.
يا علي.

zotiastu

Well-Known Member
این حرفا رو ول کنین زود قانون و زمان مسابقه رو معلوم کنین اخه منم میخوام شرکت کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا