پیشنهاد برای دوستان پلاگین ساز

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
اینم نسخه 1.0.0.0 این پلاگین اگه ممکنه تستش کنید اگه مشکلی نداشت اونوقت تو قسمت بانک ابزار و فایل های سودمند قرارش بدم.
بابت تاخیر هم باز عذرخواهی میکنم.(دلیلشم مشغله کاری بوده)

پیوست ها

• VersionChecker v1.0.0.0.rar
    93.6 کیلوبایت · بازدیدها: 108
آخرین ویرایش:

jahangardkochol

New Member
با سلام خدمت جناب loo30fer
امیدوارم حال شما خوب باشه.همچنین تمامی دوستان
آقا بابت دیشب خیلی تشکر.هم کارم راه افتاد و هم خیلی با معرفتت حال کردم.حتما میایی منزل ما
من بررسی نکردم.دارم دانلود میکنم.انشالله که مثل همیشه حله
موفق باشی
یاحق

silvercover

کاربر متخصص
اینم نسخه 1.0.0.0 این پلاگین اگه ممکنه تستش کنید اگه مشکلی نداشت اونوقت تو قسمت بانک ابزار و فایل های سودمند قرارش بدم.

سپاس فراوان. اما برای بنده بخش DivX خطا داره و علی رغم نصب بودن کدک میگه نیست. اگر از روی مسیر نصب این کار رو کردین باید بگم اشتباه فاحشی هست. چون بسته های دیگر نصب کنند کدک هستند که خارج از چهارچوب نصب متعارف کدک DivX (یعنی اونی که از سایت رسمی گرفته میشه) عمل می کنند. بسته هایی مثل KLite Codec Pack و ...

آخرین ویرایش:

m javad

کاربر متخصص
یه خسته نباشید دیگه
رو سیستم من Office رو اشتباهی اعلام میکنه که نصب نیست. در حالی که قبلیه درست بود!!!!
در مورد DivX هم ایراد داره

loo30fer

سپاس فراوان. اما برای بنده بخش DivX خطا داره و علی رغم نصب بودن کدک میگه نیست. اگر از روی مسیر نصب این کار رو کردین باید بگم اشتباه فاحشی هست. چون بسته های دیگر نصب کنند کدک هستند که خارج از چهارچوب نصب متعارف کدک DivX (یعنی اونی که از سایت رسمی گرفته میشه) عمل می کنند. بسته هایی مثل KLite Codec Pack و ...
خیر جناب Silvercover من تنها از کلید رجیستری استفاده کردم ,مشکل رو بررسی میکنم.
یه خسته نباشید دیگه
رو سیستم من Office رو اشتباهی اعلام میکنه که نصب نیست. در حالی که قبلیه درست بود!!!!
در مورد DivX هم ایراد داره
این رو هم بررسی میکنم.

با تشکر از هردوی شما دوست عزیز که ارزش قائل شدین و پلاگین من رو تست کردین.

mbsa

Active Member
سلام
واقعا دستت درد نکنه لوسیفر جان پلاگین جالبیه
من با ویندوز سون نسخه ی 32 بیتی وقتی میخوام directX را چک کنم پلاگین نمیتونه نسخه ی دایرکت ایکس را بگیره.
بازم ممنون

loo30fer

مشکل DivX و Office و فکر میکنم DirectX رو هم حل کردم , پلاگین پیوستی تو پست 21 رو حذف و مجددا پیوست کردم میتونید مجددا تستش کنید.
با تشکر از شما دوستان خوبم.:rose:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
مثل اینکه فایلی که در مثال Embedd شده رو آپدیت نکردید، بار اول که نمونه رو تست کردم، Office - WMPlayer - DirectX - DivX مشکل داشت، اما وقتی فایل Dll موجود در بسته رو جایگزین فایل موجود در نمونه کردم، Office و DirectX مشکلی نداشتن، اما مشکل WMPlayer (پیغام میده Failed to get version) و DivX کماکان باقی هست.

m javad

کاربر متخصص
مثل اینکه فایلی که در مثال Embedd شده رو آپدیت نکردید، بار اول که نمونه رو تست کردم، Office - WMPlayer - DirectX - DivX مشکل داشت، اما وقتی فایل Dll موجود در بسته رو جایگزین فایل موجود در نمونه کردم، Office و DirectX مشکلی نداشتن، اما مشکل WMPlayer (پیغام میده Failed to get version) و DivX کماکان باقی هست.
دقیقا همینطور هست که جناب nevercom فرمودند
با جایگزین کردن مشکل Office حل میشه ولی DivX کماکان باقی هست.
بعد در مورد .Net Framework چرا 4 تا ورژن معرفی میکنه؟؟!!

loo30fer

با جایگزین کردن مشکل Office حل میشه ولی DivX کماکان باقی هست.
بله ولی آیا شما دوستان در نظر دارین که ورژن کدک DivX که توسط برنامه DivX Plus نصب شده گرفته بشه یا همه برنامه ها از قبیل Klite Codec Pack
بعد در مورد .Net Framework چرا 4 تا ورژن معرفی میکنه؟؟!!
خوب بایدم اینطور باشه چون تمامی برنامه هایی که با Net. نوشته شده اند که فقط با نصب بودن یکی از این ورژن ها اجرا نمیشن چون اکثرا حتما باید ورژن 1.1 رو نصب کرده باشین یا ورژن 2 رو پس باید تمامی ورژن ها اعلام بشه تا کاربر بتونه نصب بودن ورژن مربوطش رو چک کنه حالا من اومدم فقط برای نمایش ورژن ها یک حلقه ایجاد کردم تا تو پیغام ورژن ها نمایش داده بشه وگرنه کلیه ورژن ها در کنار هم برگردونده میشه و کاربر میتونه با تابع POS ورژن دلخواهش رو چک کنه.

m javad

کاربر متخصص
خوب بایدم اینطور باشه چون تمامی برنامه هایی که با Net. نوشته شده اند که فقط با نصب بودن یکی از این ورژن ها اجرا نمیشن چون اکثرا حتما باید ورژن 1.1 رو نصب کرده باشین یا ورژن 2 رو پس باید تمامی ورژن ها اعلام بشه تا کاربر بتونه نصب بودن ورژن مربوطش رو چک کنه حالا من اومدم فقط برای نمایش ورژن ها یک حلقه ایجاد کردم تا تو پیغام ورژن ها نمایش داده بشه وگرنه کلیه ورژن ها در کنار هم برگردونده میشه و کاربر میتونه با تابع POS ورژن دلخواهش رو چک کنه.
نه منظورم اینه که من رو سیستمم الان فقط دو ورژن نصب هست
یعنی چهارتا ورژنش رو داشتم
دوتاش رو un کردم
ولی هنوز هم همه رو نشون میده!!!!
یه نگاهی به این مورد هم بکنید.
این دوتا ورژن رو هم نتونستم فایلش رو un کنم.تا پلاگین رو چک کنم
یعنی تو uninistall proram اثری ازشون نبود!!!:-?

آخرین ویرایش:

loo30fer

نه منظورم اینه که من رو سیستمم الان فقط دو ورژن نصب هست
یعنی چهارتا ورژنش رو داشتم
دوتاش رو un کردم
ولی هنوز هم همه رو نشون میده!!!!
یه نگاهی به این مورد هم بکنید.
این دوتا ورژن رو هم نتونستم فایلش رو un کنم.تا پلاگین رو چک کنم
یعنی تو uninistall proram اثری ازشون نبود!!!:-?
من الان تست کردم و ورژن 1.1 و 4 رو unistall کردم و پلاگین تنها ورژنهای 3.5 و 3.0 و 2.0 رو برگردوند , با اینحال روش کار میکنم و به دنبال مشکل احتمالی میگردم.

silvercover

کاربر متخصص
در زیر لینکی هست که به شما نمونه ای رو نشون میده که به کمک اون میتونین فیلتر (همون عرفا کدک های خودمون) های ثبت شده در DirectShow رو پیدا و لیست کنین. این بهترین کار هست. بنابراین شما می تونین با بر شمردن فیلترها به مقصود برسین و حتی از صحت وجود فرمت های دیگه هم مطلع بشین:

http://tanvon.wordpress.com/2008/08/30/enumerating-directshow-filters

attachment.php

پیوست ها

• enum.jpg
    enum.jpg
    51.7 کیلوبایت · بازدیدها: 55
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا