پشتیبانی پیرمرد

Jackbil

Well-Known Member
سلام
این کاراکتر رو تقریبا یک ماه پیش ساختم ولی الان آپلود کردم.
امیدوارم خوشتون بیاد
Oldman_character.png

پیوست ها

• atch.png
    atch.png
    37.8 کیلوبایت · بازدیدها: 17

sallarmelli

Active Member
اولین تصویر که opacity ش پایین هست یه لحظه فکر کردم یه آخونده:lol:
ولی خیلی کارکتر بامزه ای هست خصوصا با اون دماغ نوک عقابیش راستی چرا سرما خورده

این رو برای چه کاری ساختی؟

sassyboy

Member
سلام
این کاراکتر رو تقریبا یک ماه پیش ساختم ولی الان آپلود کردم.
امیدوارم خوشتون بیاد
Oldman_character.png
خیلی میمیک قشنگی داره کاملا ایرانی:green:
یادمه همون 1ماه پیش این کاراکتر رو یه انیمیت هم کرده بودی که ترکوندی خیلی خوب شده موفق باشید:rose::paint::green:

Jackbil

Well-Known Member
ممنون دوستان بابت نظراتتون:rose:
این یک ماه مشغول امتحانات هستم و احتمالا بعد از امتحانات یک پروژه ی انیمیشن رو به صورت انفرادی شروع کنم.
فقط اگه می شه دعا کنید تو امتحانات موفق بشم:sad:
این رو برای چه کاری ساختی؟
ممنون سالار
این کاراکتر رو برای پیرمرد و گاو پیر ساخته بودم ولی چون مدیریت درست و پیش تولید نداشتم به نتیجه نرسید.

خیلی میمیک قشنگی داره کاملا ایرانی
یادمه همون 1ماه پیش این کاراکتر رو یه انیمیت هم کرده بودی که ترکوندی خیلی خوب شده موفق باشید
نظر لطفته:rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
به قول دوستمون این رو تو اون انیمیشن که ساخته بودی دیده بودم. ولی خدائیش استعداد 3 دی رو داری و ادامه بده. امتحانات رو هم نگران نباش. یک شیوه که خودم انجام میدم رو بهت میگم 100% 20 میشی. هر سوالی هر درسی نفهمیدی از روی سوال و جواب چند بار بنویس. 10000% حفظ میشی. از اون بالایی هم برای همه دعا کن قبول شن. همه دنیا. موفق باشی

آقا یه چیز میگم خوهشا راستش را بگو مطمئنا 15 سالت نیست چون بلندر یه نرم افزار تازه متولده و جز آموزش های انگلیسی بهتر رفرنس نیست با توجه به انیمیت ها و نور پردازی ها و کاراکتر هایی که زدی معلومه میشه همه مبحث هاش تقریبا کار کردی و یه آدمه 15 ساله اینطوری کار نمی کنه در هر صورت کارا عالیه آفرین

Jackbil

Well-Known Member
ممنون دوستان:rose:
به قول دوستمون این رو تو اون انیمیشن که ساخته بودی دیده بودم. ولی خدائیش استعداد 3 دی رو داری و ادامه بده. امتحانات رو هم نگران نباش. یک شیوه که خودم انجام میدم رو بهت میگم 100% 20 میشی. هر سوالی هر درسی نفهمیدی از روی سوال و جواب چند بار بنویس. 10000% حفظ میشی. از اون بالایی هم برای همه دعا کن قبول شن. همه دنیا. موفق باشی

جک بیل ایز مور زن گاد:د
خیلی لطف داری

آقا یه چیز میگم خوهشا راستش را بگو مطمئنا 15 سالت نیست چون بلندر یه نرم افزار تازه متولده و جز آموزش های انگلیسی بهتر رفرنس نیست با توجه به انیمیت ها و نور پردازی ها و کاراکتر هایی که زدی معلومه میشه همه مبحث هاش تقریبا کار کردی و یه آدمه 15 ساله اینطوری کار نمی کنه در هر صورت کارا عالیه آفرین
ممنون:rose:
چی بگم؟
مثل اینکه خیلی مطمئنی. :)
ولی بلندر تازه متولد نیست و 8 سال هست که ساخته شده.

:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی قشنگ شده.کلا کارات رو خیلی دوست دارم.یه جورایی تو این خنسی سایت با کارهای قشنگت فروم رو گرم میکنی.
خوشحالم افرادی مثل تو که هم کارشون خوبه هم خاکی عضو اینجا شدن

Jackbil

Well-Known Member
سلام
خیلی با مزست.عالیه.
به امید خدا می ترکونی.
موفق باشی.
تشکر agira3d
امیدوارم تو هم موفق باشی:rose:

سلام.خیلی قشنگ شده.کلا کارات رو خیلی دوست دارم.یه جورایی تو این خنسی سایت با کارهای قشنگت فروم رو گرم میکنی.
خوشحالم افرادی مثل تو که هم کارشون خوبه هم خاکی عضو اینجا شدن
خیلی خیلی ممنون آرف:rose:
لطف داری
حرفه ای های اینجا زیادند

:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا