پیرامون render box

mht8181

Member
با سلام
اینکه رندرباکس چی هست و چگونه کار میکنه رو که در همون سایت نوشته و با تماس با دفترشون می تونی تهیه کنی.
این دستگاه با کابل شبکه به سیستم نصب شده و در پردازش رندر شرکت می کنه.
قیمتش هم میل بزنی میگن. من سال پیش پرسیدم از 2.5 میلیون شروع می شد تا 50 میلیون تومان.
خوب به نطر من این دستگاه خیلی مناسب کسانی هست که لپتاب دارن و تونایی ارتقاع سخت افزارشون رو ندارن همینطور برای کسایی که سیستم قوی هم دارن میتونه خوب باشه چون دیگه لازم به ارتقاع cpu نیست. همونطور که در سایت هم نوشته شما می تونی همزمان از 100 تا از این دستگاهها استفاده کنی. به نظر من اگه سیستم شما برای کارای رندر ضعیف هست اول به فکر ارتقا سیستم باشید. اما اگه سیستمتون مناسب هست و می خواهید سرعت رندرتون زیاد شه خرید این دستگاها به نظرم مقرون به صرفه تر از ارتقا است.

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.سوالاتتون رو در بخش مربوط مطرح کنین
موضوع انتقال داد شد به سخت افزار

3D_lover

Active Member
سلام. من به دفتر این شرکت رفتم، (Dfmrender) اولاً همچین دستگاهی وجود نداره. همون Workstation هست منتها گرافیک نمیخوره و با کابل Lan به دستگاه خودتون متصل میشه. و فقط از CPU و Ram اون میتونید استفاده کنید. البته پایه GPU هم دارند.
من با آقای دارابی مدیر شرکت حضوری صحبت کردم. البته یه کاتالوگ به شما میده که اونا دیگه رندر های سِروِر هستند. رندرباکس اسمیه که فقط این شرکت برای جذب مشتری اختراع کرده، توی نت بگردید اصلاً چنین چیزی با این اسم نیست

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
ببنید رندر باکس یه اصطلاح جهانی هست. مثل سبد خرید از فروشگاه! جعبه رندر....
معمولا این دستگاه رو شما هم می تونی ببندی اما از اونجا که تحریم باعث شده انحصار این قطعات دست چند تاجر وصل بالا دزد افتاده که چند برابر قیمت جهانی ارائه میدن. دقیقا قصه آش کشک خالست ...
کسی پولشو داشته باشه میخره
کسی که توی صدا سیما باشه پول ییت المال پشیزی ارزش نداشته باشه مثلا 4 میلیارد پول یه سیستم میدن که 1 میلیارد هم نمیارزه. ولش کن 30 یا 30 شد. :snap:

rezaoptic

Well-Known Member
ببنید رندر باکس یه اصطلاح جهانی هست. مثل سبد خرید از فروشگاه! جعبه رندر....
معمولا این دستگاه رو شما هم می تونی ببندی اما از اونجا که تحریم باعث شده انحصار این قطعات دست چند تاجر وصل بالا دزد افتاده که چند برابر قیمت جهانی ارائه میدن. دقیقا قصه آش کشک خالست ...
کسی پولشو داشته باشه میخره
کسی که توی صدا سیما باشه پول ییت المال پشیزی ارزش نداشته باشه مثلا 4 میلیارد پول یه سیستم میدن که 1 میلیارد هم نمیارزه. ولش کن 30 یا 30 شد. :snap:
معلومه دل پری دارین ها :rose:بیا یه گل بگیر اینارو فراموش کن.

mohammad@er

Well-Known Member
سلام ..

اقا عارف صدا و سیما اینجوری هم که فکر می کیند نیست ... حداقل الان اینجوری نیست ...

دوست عزیز شما می گید 7 میلیون !

با این پول میشه یه ورک استیشن خرید با سخت افزار قوی و بالا ...

رندر باکس بدرد کارای خاص میخوره ... مثلا به قول دوستمون برای ارتقاء لب تاپ و اینا بدرد میخوره ..

البته از یکی شنیده بودم که رندر باکس قابلیت شیر شدن بین چند سیستمو داره ...

این قابلیت هم فقط بدرد شرکت ها میخوره ..

یا علی ..

جدیدترین ارسال ها

بالا