پیدا کردن ID های Invisible در کل Add List با یک کلیک

Stunt

New Member
پیدا کردن ID های Invisible در کل Add List با یک کلیک :

همه شما میدونید که Invisible در یاهو و مسنجر های مشابه حالتی هست که شما آنلاین هستید ولی دوستان شما شما را آفلاین میبینند !

اگر در مورد این وضعیت و نرم افزار های اون اطلاعات دارید مقدمه و مطالعه نکنید و مستفیم به انتهای مطلب بروید.

نرم افزار های مختلفی برای اینکه شما توسط آنها بتوانید وضعیت واقعی یک ID و تشخیص بدید ایجاد شدند که شما توسط اونها میتوانستید بفهمید دوست شما واقعا Offline هست یا اینکه Invisible اومده تا از دید شما پنهان بمونه ! و شما میتوانستید با وارد کردن یک ID وضعیت واقعی اونو مشاهده کنید. تا اینکه نرم افزار BuddySpy ایجاد شد که که به شما این امکان و میداد تا کل Add List یا همان Contact List خودتونو چک کنید ! بعد از اون چند نرم افزار دیگه هم اومد که مشابه BuddySpy بود.
این نرم افزار ها دردسرهای زیادی داشتند و با تغییر پروتکل های یاهو مدام مشکل پیدا میکردند و اینکه شما همیشه باید یک ID به عنوان BOT برای نرم افزار میساختید و ...
تا اینکه برنامه نویسان ایرانی سایتی برای تشخیص وضعیت و ایجاد کردند که شما بوسیله اون میتوانستید کار همان نرم افزار ها را داخل سایت و بدون نیاز به نرم افزار یا دردسر خاصی انجام بدید ! اون سایت Xeeber.ir بود
البته این سایت فقط یک ID و چک میکردم و امکانات BuddySpy و نداشت.

پس از مدتی Clone های زیادی از روی Xeeber.ir ساخته شد که دقیقا همان کار و انجام میدادند
مثل :
invisible.ir
kopy.ir
persiangap.com
ydetect.com
yahoo-scan.com
و ...

اما همه اونها مشابه Xeeber.ir بودند و هیچ امکان جدیدی در اونها وجود نداشت
به همین دلیل و از اونجایی که این نوع سایت ها محبوبیت بالایی دارند تصمیم گرفتم یک سرویس با امکان تشخیص Invisible ایجاد کنم با این فرق که این اسکریپت همانند نرم افزار BuddySpy این توانایی و داره که وضعیت کل Add List شما و نمایش بده
در واقع یک مسنجر که Invisible ها هم داخل اون نمایش داده میشوند

online_buddyspy.png

تنها کافیه شما وارد لینک زیر بشید سپس با وارد کردن ID و Password خودتون کل Add List های خودتونو ببینید و بفهمید که چه کسی Invisible است.
لینک :
http://yahoo.raterror.com/buddyspy

- اگر در این مسنجر لاگین باشید هر 5 دقیقه یکبار به صورت خودکار لیست شما Refresh میشود.
- شما همزمان در این مسنجر و در مسنجر یاهو خودتون میتوانید بدون وجود مشکلی کانکت باشید.
- با کلیک روی هر ID صفحه PM به اون ID باز میشه .
- همچنین آواتار اون ID هم در سمت چپ نمایش داده میشه.
- در سمت راست وضعیت نشان داده میشود که به صورت زیر است :
زرد : Invisible
سبز : Online
سفید : Offline
قرمز : خطای سیستمی

امیدوارم خوشتون بیاد
خوش باشید و موفق...
احمد سمیعی

Stunt

New Member
به اينجور سايت ها نميشه اطمينان كرد و يوزر و پسوورد زد.

پسورد ID یاهو هیج ارزشی نداره که قرار باشه ذخیره بشه
فقط خود ID ها اون هم برای استفاده تبلیغاتی یا ایجاد گالری آواتار ذخیره میشن
متاسفانه ما ایرانی بخاطر داشتن ذهنیت منفی همیشه به این شکل فکر میکنیم . شاید بیشترمون چون احساس میکنیم اگر خودمون تو اون موقیت بودیم سو استفاده میکردیم به دیگران هم اعتماد نمیکنیم

خیر دوست عزیز از این بابت خیالتون راحت باشه
شمایی که به این اسکریپت شک دارید همین حالا اگر نرم افزار Buddyspy و داشته باشید بدون ترس پسوردتو وارد میکنی ! و این عجیب ترین مسئله است !!!!

خوشبختانه خیلی ها بدون عدم اعتماد استفاده میکنند . اما برای عده کمی مثل شما که احتیاط میکنند هم شاید از سرویس لاگین امن Yahoo Developer استفاده کنم برای روش دوم برای لاگین
قسمت Developer یاهو یک Api برای Contact List ایجاد کرده که با استفاده از اون کاربر داخل سایت یاهو لاگین میکنه و در اونجا با Accept کردن این اجازه که اسکریپت حق دسترسی به Contact List و داشته باشه کار ادامه پیدا میکنه
اطلاعات بیشتر : http://developer.yahoo.com/social/contacts

اما ترسم از این هست که اگر این Api استفاده بشه هم شما بگین حتما یک Fakepage حرفه ای هست !
:shock:

saeedesign

Member
سلام-
سایت های خیلی زیادی هستند که بدون گرفتن پسوورد هم اینکار رو می کنند..درست می گید.ما بی اعتمادیم ولی چرا ریسک کنیم ؟
خب تک تک از سایت خوب خودتون تست می کنیم..قصد سارت ندارم..ولی درست می فرمایید:ذهنیت منفی بوجود آمده است !

موفق باشید

Farrokh

Active Member
ممنون

این سایت کار خودتونه یا نه

اگر نه آیا قابل اعتماد هست یا نه

در آخر هم ممنون از مطلب خوبتون

Stunt

New Member
f_tabande,
بله کار خودم هست و خیالتون از هر جهت راحت باشه

saeedesign,
نباید در استفاده مشکلی باشه در حالت های مختلف تست شده
فقط در صورتی که پسورد شما شامل کاراکتر های خاص باشه لاگین نمیشه و Error نمایش داده میشه که روی این مورد دارم کار میکنم

کاک کوروش

New Member
جالبه خسته نباشید شاید در برداشت اول آدم بگه خب چون یوزر پس میخواد بهتره که از سایتهای دیگه استفاده بشه ولی اگر ادد لیستها مثلا 50 تا باشه دقیقا جای سایت شما این بین خالی بود که خوشبختانه ایده خوبشو عملی کردید خسته نباشید
چیزی هم که دوستمون ناصر آنلاین گفت اصلا لزومی نداشت نسبت بهش واکنش نشون بدید چون چیزیه که برای دیگران خیلی مهمه و نمیشه نادیده گرفتش قطعا این نظراتی که در بدو امر به مذاق ما خوش نمیاد باعث میشه که با درک بیشتری از حقیقت نگارشهای بهتر و قابل اعتمادتری از نمونه کارها تولید بشه
اگر حمل بر اسپم و تبلیغات نمیشه این 2 آدرس رو هم ببینید
http://p30city.net/showthread.php?t=8
http://p30city.net/showthread.php?t=6283
اگر هم میشه نمیخواد کلیک کنید به طور خلاصه اینکه با doodle در مسنجر هم میشه کار مشابهی انجام داد

Stunt

New Member
rahpoyan,
خیر دوست عزیز مشکلی نداره
با پسورد هایی که داخل اونها کاراکترهای خاص وجود داره نمیتوانه لاگین کنه
که متاسفانه هنوز نتوانستم این مشکل و حل کنم
احتملا داخل پسورد شما کاراکتر خاصی وجود داره
باید کمی تغییر در این مورد بهش بدم و یا پسورد و قبل از فرستادن encode کنم

rahpoyan.ir

Member
نه درست شد!
مشکل این بود که یوزر رو با حروف بزرگ می نوشتم!!!
ضمنا دوستان شما اگر هم خیلی اعتماد ندارید می تونید یه ای دی دیگه بسازید و لیست دوستانتون رو اون تو بریزید!!! نیاز به تایید دوباره گرفتن از دوستانتون هم ندارید...
خود سایت BuddySpy همین روش رو پیشنهاد کرده!!!
تازه BuddySpy نرم افزارش در حقیقت یه تروجانه!!!
پس بیاید مثل آدم های با فرهنگ به دوستان ایرانیمون اعتماد کنیدم!!!
ضمنا سایت ترفندستان لو نرفتن پسوردهای شما رو تضمین می کنه!
دیگه چی می خواین؟؟؟

Farrokh

Active Member
نمی شه پنجرش رو بزرگتر کرد و اینکه امکان اسکرول راحت تر داشته باشه ؟

Stunt

New Member
این اسکریپت به دلیل مخالفت مدیر سرور ( به این دلیل که کاربران و در نتیجه ترافیک بالایی داره و مدام باید برای دریافت اطلاعات کانکشن ایجاد کنه ) غیر فعال شده و در آینده روی سرور اختصاصی فعال خواهد شد

Stunt

New Member
دوست من این تاپیک مربوط به فروردین 88 هست
کاملا منطقی هست و به شما حق میدم نسبت به امنیت خودتون احتیاط کنید
جهت اطلاعتون همونطور که گفته بودم هم اسکریپت بخاطر حجم بالای ترافیک روی هاست بسته شده بود و با توجه به رایگان بودنش تصمیم نگرفتیم سرور اجاره کنیم

در اون زمان اسکپریت توسط مدیر ترفندستان بررسی شده بود و مورد تایید ایشون قرار گرفت تا اونو معرفی کنن. اسکریپت برای بدست آوردن Friendlist نیاز به رمز عبور داشت
این اسکریپت به دو روش کار میکرد. یکی بصورت انفرادی که مثل سایت هایی که شما باهاشون آشنایی دارید کار میکرد یعنی ID هدف و بدون نیاز به اطلاعات دیگه وارد میکردید و نتیجه و میدیدید
روش دومش هم این بود که روز عبور و ID خودتونو بدید تا اسکریپت بصورت خودکار لیست کل دوستان شمارو بگیره که برای اینکار طبیعتا نیاز به این اطلاعات بود. سپس وضعیت کل دوستان شمارو نمایش میداد و هر چند ثانیه یکبار هم refresh میشد تا اگر وضعیتشون عوش شد بتوانید ببینید.
همین موضوع که کل Friendlist کاربران چک میشد فشار روی هاست ایجاد میکرد که طبق تشخیص هاستینگ این میزان ترافیک باید حداقل روی سرور مجازی ارائه بشه تا بیش از حد مجاز منابع هاست اشتراکی و نگیره

ضمن اینکه درصورت قصد سو میشد رمزعبور و در جایی ذخیره کرد و از این موضوع سواستفاده کرد اما چنین کاری انجام ندادم. کاربران هم صرف تایید سایت ترفندستان به این اسکریپت سرازیر شدن واگرنه تو حالت عادی من هم به شما پیشنهاد نمیکنم رمز عبور خودتونو در اختیار سرویس نا معتبر قرار بدید
الان هم با کمک OpenID ارائه چنین سرویسی بدون ایجاد ریسک امنیتی برای کاربران قابل ایجاد هست
امیدوارم متوجه شده باشید

Stunt

New Member
دوست من این تاپیک مربوط به فروردین 88 هست
کاملا منطقی هست و به شما حق میدم نسبت به امنیت خودتون احتیاط کنید
جهت اطلاعتون همونطور که گفته بودم هم اسکریپت بخاطر حجم بالای ترافیک روی هاست بسته شده بود و با توجه به رایگان بودنش تصمیم نگرفتیم سرور اجاره کنیم

در اون زمان اسکپریت توسط مدیر ترفندستان بررسی شده بود و مورد تایید ایشون قرار گرفت تا اونو معرفی کنن. اسکریپت برای بدست آوردن Friendlist نیاز به رمز عبور داشت
این اسکریپت به دو روش کار میکرد. یکی بصورت انفرادی که مثل سایت هایی که شما باهاشون آشنایی دارید کار میکرد یعنی ID هدف و بدون نیاز به اطلاعات دیگه وارد میکردید و نتیجه و میدیدید
روش دومش هم این بود که روز عبور و ID خودتونو بدید تا اسکریپت بصورت خودکار لیست کل دوستان شمارو بگیره که برای اینکار طبیعتا نیاز به این اطلاعات بود. سپس وضعیت کل دوستان شمارو نمایش میداد و هر چند ثانیه یکبار هم refresh میشد تا اگر وضعیتشون عوش شد بتوانید ببینید.
همین موضوع که کل Friendlist کاربران چک میشد فشار روی هاست ایجاد میکرد که طبق تشخیص هاستینگ این میزان ترافیک باید حداقل روی سرور مجازی ارائه بشه تا بیش از حد مجاز منابع هاست اشتراکی و نگیره

ضمن اینکه درصورت قصد سو میشد رمزعبور و در جایی ذخیره کرد و از این موضوع سواستفاده کرد اما چنین کاری انجام ندادم. کاربران هم صرف تایید سایت ترفندستان به این اسکریپت سرازیر شدن واگرنه تو حالت عادی من هم به شما پیشنهاد نمیکنم رمز عبور خودتونو در اختیار سرویس نا معتبر قرار بدید
الان هم با کمک OpenID ارائه چنین سرویسی بدون ایجاد ریسک امنیتی برای کاربران قابل ایجاد هست
امیدوارم متوجه شده باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا