پک های فیلم یا بازی Dvd

Erfan

Active Member
سلام خدمت اساتید ...
کسی یه نمونه فایل PSD از پکیج های دی وی دی داره اینجا بذاره ؟

یه چیزی توی این مایه های ...

میخوام ببینم سایز واقعی چه جوری هست و واسه چاپ مشکلی پیش نیاد .. اگه کسی خود دی وی دی هم داشت ممنون میشم!

با Nero Cover سایز گرفتم, مطمئن نیستم درست باشه یا نه ...

موفق باشید.
عرفان

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این فایل طرح Eps تمپلیت پک Dvd ئه.

ببین اگر به دردت نخورد سایز دقیق بهت بدم.

پیوست ها

• CD_DVDCaseInsert.zip
    66.4 کیلوبایت · بازدیدها: 20

Erfan

Active Member
ممنون سارا خانوم, اگه سایز دقیق بدید که وقتی داریم طراحی میکنیم و موقع چاپ یه وقت مشکلی پیش نیاد, منظورم یه دفعه دیدید عکس بزرگ شد و اونا خواستن کوچیک کنن و نوشته ها یه جوری میشه ...

ممنون میشم سایز دقیق رو بدید ..

موفق باشید.
عرفان

GFX Master

من معمولا سایز رو 27.4 * 18.4 سانت میگیرم. اون شیرازه ی وسط کار رو هم 1.6 سانت میگیرم. این شیرازه میتونه یکمی بزرگتر یا کوچیکتر باشه.

البته این رو هم بگم که جدیدا یه سری پکهای دی وی دی به بازار اومده که طول و عرضش با همون قدیمیا یکیه ولی این شیرازه ی وسط یکمی کوچیکتره. واسه همین همیشه سعی کن طرحت رو برحسب پکی که داری طراحی کنی.

Erfan

Active Member
ممنون,

منم خودم همیشه عادت دارم که چیزی رو که میخوام برای جایی طراحی کنم حتماً سایز دقیق میخوام که بتونم توش به اندازه توانم مانور بدم ...

حالا شما یه لطفی میکنید و بگید اون فایل eps رو با یه سایزی باز کنم که سایز دقیقی که شما گفتید هماهنگ بشه ؟

ممنون ....

موفق باشید.
عرفان

GFX Master

خوب اگه اون فایل رو داخل فتوشاپ باز کنی اولش ازت سایز و رزلوشن رو میپرسه درسته؟

شما اول تیک گزینه ی Constrain Proportion رو بردار. بعد طول و عرض رو طبق اون چیزی که بالا گفتم بذار و رزلوشن رو هم 300.

وقتی فایل باز بشه اون چیزی که میخوای میشه. ولی این فایل شیرازه ی وسطش گمونم نیم سانت کمتر از اون چیزی باشه که گفته بودم.

ولی این فایل رو خودم تو فتوشاپ برات تنظیم کردم. سایز طول و عرض و رزلوشن و سایز اون شیرازه ی وسطش دقیق همونیه که گفتم:

پیوست ها

• DVD Case.rar
    4.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10

m-sharif

Member
سلام عرفان جان

با گفته ها و كمك هاي سارا خانم ديگه جايي باقي نميمونه

اما واسه پيغامي كه دادي بايد بگم من خوب متوجه نشدم اما يك سري عكس از پك و يك سري پكيج هاي سي دي و دي وي دي كه خودم تا حالا طراحي كردم رو با سايز اصليشون ميزارم اگه به دردت خورد چه بهتر اگه نه هم كه ما شرمندت ميشيم.:cry:

در مورد خود دي وي دي هم كه ميگي اگه منظورت سايزشه بايد بگم قطر دايره اي كه طراحي ميكني (همون سي دي هست) بايد 11.9 باشه اگه كار چاپش هم ديجيتال باشه بخواي كامل سطح رو بپوشونه بايد يه دايره با قطر 1 سانت بگيري و توي مركز اونو خالي بذاري (اگر هم طرحي روش باشه روي سي دي چاپ نميشه) راستي دور اون دايره شيشه اي سي دي (وسط) اون هم توي چاپ يه حلقه اي كه فرو رفته ازش خالي ميشه (اونا ديگه مسائل چاپه) يعني اگه تو توي يك مربع به قطر 11.9 كار كني اوني كه چاپ ميشه جاهايي هست كه سي دي اونجا قرار داره و بقيه اصلا چاپ نميشه

طرح سي دي :

طرح پكيج بصورت باز (تقريبا يك آچار) با رزوليشن 300 يعني هموني كه چاپ شده :

2w352xv.jpg

طرح 3D پكيج كه در رزوليشن 72 كار شده و جنبه تزئيني داره (شايد به دردت بخوره) :

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا