پيمان ابدي بدلكار سريالهاي كبري11 و موتور سواران پليس درگذشت

SPD

Member
خوب دوستان عزيز...

شايد اين موضوع ربطي به انجمن شما نداشته باشه... اما از حق نگذريم اين موضوع يه كوچولو به امور فيلمسازي و اخبار جهان فيلم سازي ربط داره ...

جايي بهتر از اينجا پيدا نكردم كه اين موضوع درد ناك به عموم بچه هاي مجيد آنلاين اعلام بكنم. از همه مديران معذرت ميخوام /

پیمان ابدی، بدل‌کار متخصص سینمای ایران درگذشت

روز قبل پیمان ابدی، بدل‌کار متخصص سینمای ایران از دنیا رفت

A0242402.jpg

چهارشنبه (ديروز ) پیمان ابدی سر صحنه فیلمبرداری در یک سانحه تصادف از دنیا رفت. او که در سابقه‌اش کار در مجموعه تلویزیونی موفق «هشدار برای کبرا 11» دیده می‌شد، پس از بازگشت به ایران، صحنه‌های بدل‌کاری مختلفی را در سینما و تلویزیون ایران رهبری کرد. از جمله فعالیت‌های او در زمینه جلوه‌های ویژه، فیلم‌های مخمصه و پستچی سه بار در نمی‌زند، بود. چند وقت پیش در گفتگویی ابدی حرفه‌اش را چنین توصیف کرد: «من از اين كلمه خيلي بدم مي‌آيد اما مجبورم از آن استفاده كنم. بدلكاري يك بخش جداگانه‌اي براي تكميل كردن و به وجود آوردن انگيزه در هر فيلمي است. چيزي است كه مي‌توانم بگويم آرزوي هر جواني است به خاطر هيجان تپش قلب، ماجراجويي و اين طور چيزهايش. يك ورزشي است كه به طور علمي به صورت هنر به نمايش در مي‌آيد. مي‌شود گفت تعريف اين كار براي شخص با شخص فرق مي‌كند. براي من اما زندگي روزمره است. براي من عشق است» و او هنگام اجرای حرفه مورد علاقه‌اش از دنیا رفت

piman.jpg

قاتل اتوبوس بود

پیمان ابدی بدل کار مشهور ایرانی بعد از ظهر ديروز چهارشنبه به هنگام بدل کاری در صحنه ای از فیلم چشم های نامحسوس در جاده امامزاده داود(ع) جان باخت. این حادثه زمانی رخ داد که مرحوم ابدی از اتوبوس اتش گرفته و بی راننده خود را به جای بازیگر فیلم به بیرون پرت کرد اما متاسفانه در این لحظه فرمان اتوبوس می پیچد و اتوبوس به روی بدلکار می رود که باعث کشته شدن وی می شود. تصویربرداری فیلم چشم های نامحسوس به تهیه کنندگی علی اصغر صادقی از اواخر فروردین ماه امسال برای نمایش در شبکه اول سیما اغاز شده بود. این فیلم اولین تجربه دکتر محسن موسویان به عنوان کارگردان فیلم است و از مضمونی پلیسی برخوردار می باشد. پیمان ابدی 37 ساله در سال 1351 در محله یوسف آباد تهران متولد شد و عضو گروه "اکشن کانسرت" یکی از 4 تیم مهم بدلکاری در شهر کلن المان بود. او بدلکار مجموعه های تلویزیونی" هشدار برای کبری 11 یا پلیس بزرگراه" و" پلیس موتور سوار" بود. ابدی به زبانهای المانی، ایتالیایی، اسپانیایی و انگلیسی تسلط داشت و در رشته روانشناسی ورزشی تا مقطع دکترا تحصیل کرد و همچنین تحصیلات تخصصی در رشته سینما به ویژه کارگردانی داشت. رشته تخصصی ورزشی پیمان ابدی شیرجه ازاد بود که 27 مدال طلا و چندین مدال نقره در مسابقات المان کسب کرد و رکورد شیرجه آزاد وی هنوز در المان شکسته نشده است. وی با بدلکاری در فیلم های مشهور در خلق و طراحی صحنه های هیجان انگیز و باور نکردنی، مهارتهای علمی، فنی و شخصی خود را به نمایش گذاشته است. پیمان ابدی حدود 3 سال پیش به کشورش ایران بازگشت و یک کلاس حرفه ای بدلکاری تاسیس کرده بود..........

1241636777.jpg

25_8802161461_L600.jpg

24_8802161461_L600.jpg

2_8802161461_L600.jpg

5_8802161461_L600.jpg

6_8802161461_L600.jpg

18_8802161461_L600.jpg

روحش شاد

من خودم هم باورم نمي شد اما با جستجو به اين لينك زير از سايت خبري معروف فارس رسيدم .

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8802170087

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

.:. soroosh .:.

Active Member
اااااااا . . .
نگو وووووو
خیلی پسر خوبی بود .
خیلی شاد بود ولی تو کارهاش جدی .
باورش مشکله
bonheur.gif

خبر خيلي بدي بود

بدتر از اين ،اين بود كسي نمي دونست كيه چيكارست همه تازه شناختنش
عوامل پشت صحنه همين ديگه
(قصد توهين نداشتم)
امروز تشيع شد
روحش شاد:sad:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خبر خيلي بدي بود

بدتر از اين ،اين بود كسي نمي دونست كيه چيكارست همه تازه شناختنش
عوامل پشت صحنه همين ديگه
(قصد توهين نداشتم)
امروز تشيع شد
روحش شاد:sad:
من سال 85 در شبکه 4 برنامه که یادم نیست ولی فقط یادمه شب جمعه ها فکر کنم با اجرا آقای رسام بود ایشون را به همراه تمام گروه شان ( خانم ها و آقایان ) دعون شدن
خیلی جالب صحبت می کرد وواقعا به کارش وارد بود
منم خیلی تاسف خوردم چون اینجور آدم ها در ایران نادر هستند

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم اون برنامه که حمید میگه را دیدم الان هم فکر کنم اون مصاحبه تو یوتیوپ باشه (شاید هم تو یوتیوپ دیدم )

به هر حال حیف بود اما الان دیگه این نوع بدل کاری ها کمتر شده تو هالیود و ... اما تو ایران با کمترین امنیت دارن این کار میکنن

mohammad_1983

New Member
من هم که شنیدم خیلی گریه کردم

بیچاره پسر عمه م که دپرس گرفته به زور بهش غذا میدن

آخه اون هم عضو گروه بدلکاران ابدی بود

خیلی با هم جور بودن

خیلی حالش کرفته ست

دلم بداش خیلی میسوزه

خوب ما با هم رفیق بودیم شاید باورتون نشه اما منو پیمان و کیوان(پسر عمه م) هر جمعه با هم بودیم
دیگه کم کم می خواستم بروم تو گروهشون که این اتفاق براش افتاد
مرگ دردناکی داشت
رفت زیر اتوبوش کلشو پاش له شد بعد هم اتوبوس ترکید
من همه ی فیلمهای کیوان و پیمانو دارم اگه خواستین براتون می زارم

آخرین ویرایش:

gon4431

Member
هر چند دیره .
امــــا من هم . واقعاٌ نارحت شدم . که یه چنین هنرمندی زود از پیشمون بره .
روحش شاد و یادش گرامی

جدیدترین ارسال ها

بالا