پيشرفته ترين فروشگاه آژاكس جوملا

hnikdel

Member
پيشرفته ترين فروشگاه آژاكس جوملا را مي توانيد در اين سايت ببينيد
هر كسي اطلاعاتي راجع به آين سايت مي داند لطفاً بيان كند.

www.papioon.com
اين سايت كه خودش حاظر نيست هيچ گونه اطلاعاتي رو از سيستمش بگه

در ضمن چند تا چند وقتن پيش هم سايت joomla.ir اونرو مي فروخت.

هر كس اطلاعات بيشتري داره لطفاً بگه.

hnikdel

Member
همین فقط تبلیغ بود.
لینک دانلود این سیستم رو بزار.

عزيز، من نگفتم كه اين سايت مال منه بلكه گفتم اين سايت با جوملا درست شده و اطلاعات ديگري راجع بهش ندارم
اگر كسي درباره فروشگاه اين سايت اطلاعاتي داره گذاره

Pedi7Khat

Member
هنوز هم می فروشه.برو به Joomlamarket.IR ایمیل بزن بهت قیمت میده.25000 تومان هست.

YTERROR

Active Member
واقعا بعضی مواقع از سطح اطلاعات کاربران این فروم آدم تعجب می کنه

این اولا جوملا نیست ثانیا مال حوملا مارکت هم نیست

اسم فروشگاه ساز Payware که متعلق به شرکت سامان یا همن میهن نیک که ممکنه شماها بشناسیدش هست و تویی نمایشگاه سکیال و نیم پیش به قیمت 80 تومان برای فکر کنم 100 تا محصول می فروخت و به همین منوال قیمتهاش هم فرق داشت

دمویی payware ارجینال : http://www.mihannic.com/payware در سایت میهن نیک

موفق و پیروز باشید

Pedi7Khat

Member
واقعا بعضی مواقع از سطح اطلاعات کاربران این فروم آدم تعجب می کنه

این اولا جوملا نیست ثانیا مال حوملا مارکت هم نیست

اسم فروشگاه ساز Payware که متعلق به شرکت سامان یا همن میهن نیک که ممکنه شماها بشناسیدش هست و تویی نمایشگاه سکیال و نیم پیش به قیمت 80 تومان برای فکر کنم 100 تا محصول می فروخت و به همین منوال قیمتهاش هم فرق داشت

دمویی payware ارجینال : http://www.mihannic.com/payware در سایت میهن نیک

موفق و پیروز باشید

دوست عزیز بنده فقط گفتم که سیستم فروشگاهی رو داره جوملا مارکت(منظور همون جوملا نسخه فروشگاهی هست) البته باید با جناب بلوردی تماس بگیرند.در ضمن روی سیستم هم مطمئن نبودم.اگر بخونید نوشتم مطمئن نیستم.
در ضمن آدم از کسی که زیاد وارد نیست نباید انتظار داشته باشه.باید راهنماییش کنه.

YTERROR

Active Member
من منظور نه با شما بود نه با کس دیگه کلی گفتم

سیستم آژاکس یا ... بلوردی هم چند تا خط جاواست که تویی Style قرار می دن که مشکلات خیلی زیادی هم بوجود میاره از جمله غیر فعال کردن دکمه ها و ......

البته آژاکس برای جوملا با اومدن مد و کام و Bot آژاکسی که کل سایت رو فول آژاکس می کنه یا بهتر بگیم لودینگ دار می کنه کاری نداره

موفق و پیروز باشید

Pedi7Khat

Member
من منظور نه با شما بود نه با کس دیگه کلی گفتم

سیستم آژاکس یا ... بلوردی هم چند تا خط جاواست که تویی Style قرار می دن که مشکلات خیلی زیادی هم بوجود میاره از جمله غیر فعال کردن دکمه ها و ......

البته آژاکس برای جوملا با اومدن مد و کام و Bot آژاکسی که کل سایت رو فول آژاکس می کنه یا بهتر بگیم لودینگ دار می کنه کاری نداره

موفق و پیروز باشید

خوب حالا به نظر شما غیر از E-Virtu چه سیستمی برای فروشگاه خوبه.مخصوصا این که شیک باشه.

siavashmusic

Active Member
خوب حالا به نظر شما غیر از E-Virtu چه سیستمی برای فروشگاه خوبه.مخصوصا این که شیک باشه.

سیستم خاصی رو نمیشه نام برد چون اکثر سفارش میدن مینویسن اگه نظرت شیک بودن و هماهنگ با تکنولوژ روز به اندازه متوسط هست اینجا رو ببینمن Php رو دارم مینویسم برای یکی از مشتری ها

نظرت چیه؟

Pedi7Khat

Member
سیستم خاصی رو نمیشه نام برد چون اکثر سفارش میدن مینویسن اگه نظرت شیک بودن و هماهنگ با تکنولوژ روز به اندازه متوسط هست اینجا رو ببینمن Php رو دارم مینویسم برای یکی از مشتری ها

نظرت چیه؟

واقعا زیبا بود.کاش سیستم اینطوری بود.من دنبال همچین سیستمی می گردم.می خوام کنسول بازی رو بفروشم توش.اما متاسفانه سیستم ها شیک نیستن اصلا و همگی هم قیمت هاشون بالای 100000 تومان هست.ما هم که توانایی خرید سیستم فروشگاه با همچین قیمتی نداریم.

siavashmusic

Active Member
واقعا زیبا بود.کاش سیستم اینطوری بود.من دنبال همچین سیستمی می گردم.می خوام کنسول بازی رو بفروشم توش.اما متاسفانه سیستم ها شیک نیستن اصلا و همگی هم قیمت هاشون بالای 100000 تومان هست.ما هم که توانایی خرید سیستم فروشگاه با همچین قیمتی نداریم.

شاید درست نباشه پشت ارسال خودم این مطلب رو بگم ولی میگم : ببین دوست عزیز شما در نهایت امر میخوای فروش محصولات افزایش پیدا کنه مسلما داشتن یه سیستم فروش خوب و مدرن و از طرفی کاربرپسند بزرگترین قدم در راه رسیدن به اون هدف هست ولی متاسفانه توی ایران نمیدونم چرا هنوز به این موارد نرسیدن
طرف توی اسکریپت لنسر قیمت 5 میلیون برای یه فروشگاه به من داد( هندی بود) با وجود اینکه توی ایرن اصلا کسی 200 تومن پول نمیده بابتش
یکی از کاربران به من سفارش طراحی فرئوشگاه رو داد با یه مبلع ناچیز بعد انتظار داشت براش Ebay.com بنویسم

ولی اگه میخوای فروش محصولاتت بالا بره و بتونی Number one باشی مسلما باید هزینه کنی میتونی توی بازار بگردی و برنامه نویس های مختلف رو ببینی و قیمکت ببینی و لی درنهایت حتما روی یک پروژه خوب فکر کن چون فقط این راه موفقیت شما رو هموارد میکنه
شما فکر میکنی چرا MIhanNic.com این همه شناخته شده و فروشش بالا رفته ؟ چرا ایستگاه برای هر تبلیغش ماهی 70 تومن میگره ؟ و چرا اینقدر درآمد اینها بالاست ؟
چون برای کاری که میخواستن انجام بدن هزینه کردن و به کارشون اعتقاد داشتند

حتما به صحبت های من فکر کن

Pedi7Khat

Member
شاید درست نباشه پشت ارسال خودم این مطلب رو بگم ولی میگم : ببین دوست عزیز شما در نهایت امر میخوای فروش محصولات افزایش پیدا کنه مسلما داشتن یه سیستم فروش خوب و مدرن و از طرفی کاربرپسند بزرگترین قدم در راه رسیدن به اون هدف هست ولی متاسفانه توی ایران نمیدونم چرا هنوز به این موارد نرسیدن
طرف توی اسکریپت لنسر قیمت 5 میلیون برای یه فروشگاه به من داد( هندی بود) با وجود اینکه توی ایرن اصلا کسی 200 تومن پول نمیده بابتش
یکی از کاربران به من سفارش طراحی فرئوشگاه رو داد با یه مبلع ناچیز بعد انتظار داشت براش Ebay.com بنویسم

ولی اگه میخوای فروش محصولاتت بالا بره و بتونی Number one باشی مسلما باید هزینه کنی میتونی توی بازار بگردی و برنامه نویس های مختلف رو ببینی و قیمکت ببینی و لی درنهایت حتما روی یک پروژه خوب فکر کن چون فقط این راه موفقیت شما رو هموارد میکنه
شما فکر میکنی چرا MIhanNic.com این همه شناخته شده و فروشش بالا رفته ؟ چرا ایستگاه برای هر تبلیغش ماهی 70 تومن میگره ؟ و چرا اینقدر درآمد اینها بالاست ؟
چون برای کاری که میخواستن انجام بدن هزینه کردن و به کارشون اعتقاد داشتند

حتما به صحبت های من فکر کن

خوب همچین سیستمی که شما طراحی کردی چقدر هزینه داره؟

من کاملا حرف هات رو قبول دارم.من اگر بتونستم توی زمان کم پول کافی بدست بیارم سریع یه سیستم سفارش میدادم.من مشکلم به دست آوردن پول توی زمان کم هست.

pilevar

Member
سلام
ببخشید که مزاحم بحثتون شدم.
ولی این موضوع ربطی به جوملا و مامبو نداره
پس لطفا به انجمن مربوطه منتقل بشه.

من همه پاسخ های این تاپیک رو خوندم.
واقعا کار میهن نیک جالبه و جای تقدیر داره.

جناب سیاوش جان سیستمی هم که شما نوشتید واقعا جالبه و آرزور موفقیت براتون دارم.

در مورد با سیستم فروشگاه آنلاین (به صورت ساده و غیر حرفه ای) شما میتونید از کامپوننت ها فروشگاهی که برای جوملا نوشته شده استفاده کنید یا اینکه با پست قرار داد ببندید برای دریافت پول از مشتری در هنگام دادن محمله به مشتری.
اینا راهای ساده بود.

اما بهترین کاری که پیشنهاد میکنم اینه که با خرج پول و خرید سیستم پی پال میهن نیک به صورت حرفه ای کار کنید که بتونید در این را سود کرده باشید.

پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا