پوشش ( مخصوص لنساء )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tavoos_1387

Member
:rose: با سلام :rose:
دوستان عزیز این حقیر بعد از چند ماه غیبت که به علت کمبود وقت بود
امروز این طراحی رو برای بازدید میذارم .
امیدوارم لذت ببرید.

اشکالات طرح هم ویرایش شد

:neutral: طرح را از قسمت بندانگشتیهای پیوستی دانلود کنید.:neutral:

پیوست ها

• hejab.jpg
    hejab.jpg
    280.9 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
سلام

مشکلات :
اوون سیب سبز که لک شده زیاد بنظرم طبیعی نیست !!
مگس هم خیلی بزرگه !!
اوون آتیش زیر رو هم خیلی بهتر می تونستی روش کار کنی !!
و در آخر رو چشم های پشت سرش کار کن !!

در کل کار قشنگی شده دوست من و اینها هم نظر شخصی بود.

موفق باشی :cool:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
کار زیبایی شده خسته نباشید

یاد اون تبلیغ عربی افتادم که با شکلات این مقایسه رو انجام داده بود!
با نظر جناب Drsaeed هم موافقم یک مقدار روی سیب خراب شده و سایز مگس ها میتونید کار کنید

اجرای جالبی هم داشتید تبریک میگم

موفق باشید :rose:

tavoos_1387

Member
کار زیبایی شده خسته نباشید

یاد اون تبلیغ عربی افتادم که با شکلات این مقایسه رو انجام داده بود!
با نظر جناب Drsaeed هم موافقم یک مقدار روی سیب خراب شده و سایز مگس ها میتونید کار کنید

اجرای جالبی هم داشتید تبریک میگم

موفق باشید :rose:
سلام گیلاس جان از نظرت متشکرم من دیروز این طرح را تمام کردم بعداز اون که تمام شد یکی از دوستان گفت یه طرح روی سایتا دیده که همین ایده رو روی شکلات انجام داده. در رابطه با اون مگس هم عمدا درشت گذاشتم تا توی چشم باشه راستی مگس با این ابعاد هم داریم.:rose:

Komeyl_1110

Member
با سلام
آیه قرآن رو اشتباه معنا کردین
(و زینت هایشان را جز برای شوهرانشان آشکار نمی کنند) درسته
در ضمن به نظر من مقایسه این تیپی این موضوع زیاد شاید جالب نباشه
موفق باشی

tavoos_1387

Member
با سلام
آیه قرآن رو اشتباه معنا کردین
(و زینت هایشان را جز برای شوهرانشان آشکار نمی کنند) درسته
در ضمن به نظر من مقایسه این تیپی این موضوع زیاد شاید جالب نباشه
موفق باشی

کمیل جان از تذکر بجا در رابطه با ترجمه آیه بی نهایت تشکر:rose:
اما در رابطه با مطلب دومی به نظر خودم مشکلی ندارد اما نظر شما هم محترم است. علتی که این تعیبر را بکار بردم اینه که حجاب را برای خانمها به مانند پوست میوه میدانم، میوه ای که دارای پوست باشه از موقع برداشت از درخت تا موقع مصرف هر چند چندین ماه هم بگذره دچار اسیب نمیشه اگر هم بشه تعداد کمی از اونها فاسد میشوند ولی میوه بدون پوست حتی برای یک ساعت هم نمیشه نگهش داشت الا اینکه اون رو منجد کنن. یکی از علما میگفت "داشتن یک خدا خوبه یا چند خدا، خوب معلومه یک خدای واحد. چقدر خوبه انسان خودش را برای یک خدا که هم افریننده هست هم مرگ بدست اوست، خودش را ارایش کنه. "

غلط املایی هم اصلاح شد

:rose:باتشکر فراوان :rose:

آخرین ویرایش:

Member
البته ایده فوق العاده قهقراییه ولی خوب طراح این وسط مرده شوره
-----------
در مورد طرح باید بگم آتیش های جالب تری توی اینترنت پیدا میشه واسه طراحی
همینجور گل
بک گراند های گل و پروانه قشنگی هم میتونی پیدا کنی
به نظرم زن چادری صورت داشته باشه بهتره (وجود انسان رو میرسونه)
فونت سفید زیر رو هم زرد بنویسی بهتره

Mohammad

Member
تبریک میگم

اما اون سیب گندیده یه کم توهین آمیز نیست هر کسی که الان محجبه است محجبه که به دنیا نیومده یکی هدایتش کرده
شاید کسی نبوده که افراد کم ایمان یا بی ایمان رو هدایت کنه این دلیل نمیشه که به اونا توهین کنیم و اونا رو گندیده
تلقی کنیم دور از انصافه

و به نظر من ما وقتی می بینیم کسی بی حجاب است فقط این حقو داریم که راهنماییش کنیم نه اینکه بهش توهین کنیم و بخوایم مجازاتش کنیم اگر راهنمایی ما رو قبول نکرد مجازاتش با خداست نه با ما

در ضمن فونت چادر حجاب برتر رو هم عوض کنی بهتره

ajomehri

Member
این پوسته اول صبحی منو که خنودند با این عصبانیت بامزش :d
ولی در مورد طرح تبریک می گم خیلی قشنگه اگر میشه گوشه های تصویرم گرد کتی خیلی بیتر میشه

tavoos_1387

Member
با سلام مجدد و تشکر بی نهایت اين حقير توي تيتر پست داخل پرانتز نوشتم مخصوص لنساء بی غرض نبود چون نظر خانمها را جویا بودم اما مثل اینکه بعضی از دوستان معترض با چشمای اون پشت یه ارتباطی دارند که بهشون برخورده و عصیانی هستند. اجازه بدید خانمهای محترم نظر بدهند اعم از هر تیپ و ژستی. برادر عزیز چشمها را باید شست جور دیگر باید دید. اگر اعتراضی بود گیلاس جان باید اعتراض میکرد نه من وشما. راستی توی پست گفتم این طرح را گذاشتم تا لذت ببرید اگر قصد توهین داشتم حتما این رو نمی نوشتم. ضمنا از دوستانی که عادلانه نظر دادند بی نهایت متشکرم.

Mohammad

Member
با سلام مجدد و تشکر بی نهایت اين حقير توي تيتر پست داخل پرانتز نوشتم مخصوص لنساء بی غرض نبود چون نظر خانمها را جویا بودم.

دوست عزیز ما ایرانی هستیم عرب نیستیم که شما عربی می نویسید البته کاری ندارم که بعضی ها از یک رگ عرب هستند

S.A.N

Member
سلام ..

طرح و ایده ت خیلی جالب بود .. آما:

نوشته های پایین سفیده رنگشون را عوض کنی بهتره..

آتیش پایین زیاد خوب نشده و می تونستی خیلی بیشتر روش کار کنی

مگس هم تناسب نداره خیلی بزرگه..

در ضمن بهتر بود اون آبجکت دختر بی حجاب را یک چیزی متناسب با چادریه می ذاشتی که واقعی تر شه

البته اینا نظر من بود اما طرح و فکر جالبی بود

موفق باشی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
واقعا خجالت داره! بجای اینکه فقط در مورد خود طرح بحث کنید بی جهت جواب هم رو میدید و کل کل میکنید و ...

از اول هم نباید اجازه ی ایجاد تاپیکهایی که با قوانین مغایرت دارن رو میدادیم:

قانون شماره 20 ) لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل عقیدتی سیاسی جلوگيري كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

قفل!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا