پوستر کنسرت پیانو

MOSTAFA

کاربر فعال
طرح سیاه و اصلاح شده از لحاظ بکگراند و متون خیلی بهتر و زیبا تر شده
من که خوشم اومد فقط یکم چیدمان متون پراکنده ست یکم اگه روی چیدمان بیشتر کار کنید کار عالی میشه، میتونید از رنگ زرد و استروک مشکی هم برای متون امتحان کنید و ببینید چطور میشه
موفقیتـ:rose:

arash.zare

New Member
طرح سیاه و اصلاح شده از لحاظ بکگراند و متون خیلی بهتر و زیبا تر شده
من که خوشم اومد فقط یکم چیدمان متون پراکنده ست یکم اگه روی چیدمان بیشتر کار کنید کار عالی میشه، میتونید از رنگ زرد و استروک مشکی هم برای متون امتحان کنید و ببینید چطور میشه
ممنون دوست عزیز.با پراکندگی متون کاملا موافقم.نظرتونو حتما اعمال می کنم.:rose:

MOSTAFA

کاربر فعال
این یکی تصویرش از اولی بهتر شد ولی به شخصه کار دوم(بکگراند سیاه) رو بیشتر میپسندم، اون حالت انتزاعی و کوبیسمی پیانو یک ارتباط هنری و احساسی کلاسیک داره که دو طرح دیگه ندارن و میتونه تا حد زیادی روی بیننده تاثیر بذاره و از لحاظ جذابیت تبلیغاتی موثر تره
موفقیتـ

arash.zare

New Member
این یکی تصویرش از اولی بهتر شد ولی به شخصه کار دوم(بکگراند سیاه) رو بیشتر میپسندم، اون حالت انتزاعی و کوبیسمی پیانو یک ارتباط هنری و احساسی کلاسیک داره که دو طرح دیگه ندارن و میتونه تا حد زیادی روی بیننده تاثیر بذاره و از لحاظ جذابیت تبلیغاتی موثر تره
موفقیتـ
ممنون مصطفی جان.من طبق نظر شما که گفتید از یک تصویر دیگه استفاده کن که جذابیت تبلیغاتی بیشتری داشته باشه.گشتم.اینو پیدا کردم.منم خودم از طرح مشکی بیشتر خوشم میاد و جذابیت بیشتری داره.طرح انتزاعی خلاقیت تو هنر موسیقی رو بیشتر بیان میکنه.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من به شخصه از طرحی که از کلاویه های پیانو استفاده کردی خیلی خوشم اومد
تنها ایرادش بنظرم محل قرار گرفتن مکان و زمان هست
اما در کل از فضاهای مثبت و منفی بسیار خوب استفاده کردی.
از رنگ سفید و سیاه کلاویه ها بهترین استفاده رو برای فضاسازی بردی و منظورت رو به خوبی منتقل کردی.

موفق باشی.

arash.zare

New Member
من به شخصه از طرحی که از کلاویه های پیانو استفاده کردی خیلی خوشم اومد
تنها ایرادش بنظرم محل قرار گرفتن مکان و زمان هست
اما در کل از فضاهای مثبت و منفی بسیار خوب استفاده کردی.
از رنگ سفید و سیاه کلاویه ها بهترین استفاده رو برای فضاسازی بردی و منظورت رو به خوبی منتقل کردی.

موفق باشی.

ممنون دوست عزیز.قرار دادن مکان تو یک قسمت مجزا به این دلیل بود که سینما هلال بهترین سینمای اهواز و معمولا برنامه هایی که اونجا اجرا میشه یک کلاس و فضای دیگه ای داره.میخواستم مخاطب سریع ببینه که کجا اجرا میشه.
:rose:

MOSTAFA

کاربر فعال
امروز بیرون بودن خوشبختانه طرحتون که چاپ شده رو دیدم، چاپش خوب شده فکر کنم یه قسمت هاییش هم که مربوط به قسمت پایینی و متون بود رو عوض کردید که خیلی خیلی بهتر شد و نسبت به دو طرح دیگه انسجام گرفت، فکر کنم اون سایه ها ی کمرنگ هم برداشتید اگه اشتباه نکنم درسته؟
پیشنهاد میکنم طرح نهایی رو هم قرار بدید برای بقیه دوستان، فکر میکنم بعد از طرح مشکی این یکی بهترین بود

جدیدترین ارسال ها

بالا