پوستر پیشنهادی برای کاله مشهد

30min

Banned
سلام به دوستان عزیز .
به خصوص مشهدی های گل :rose:
به تهرانیها و سایر شهرها گل تعلق نمیگیره ! :wink:
این پوستر پیشنهادی من هستش برای شرکت کاله که در صورت تایید باید در سایز های مختلف تهیه بشه و یک چیزی تو مایه های بهران فیلتر هستش که قبلا گذاشتم .
البته متنی به من نرسوندن هنوز و قرار یک شعار هم با مارک های استاندارد مربوطه روش قرار بگیره .
در ضمن دیتیل ها کامل نیستن و یک سری سایه های فانتزی باید اضافه بشه .
خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم .

پیوست ها

• Kalleh.jpg
    Kalleh.jpg
    389.4 کیلوبایت · بازدیدها: 66
سلام
63 نظرات جالبي داد ، در كل شخصيتش به گاو نر ميخوره نه ماده
قوطي شيره هم يه كم انعطاف بهش بده نمي دونم خمش كن يا ... هركاري كه مي دوني آخه تو بيشتر بلدي
بعدش اگه بتوني زاويه قوطي شيره رو يه جوري تنظيم كني كه به سمت گاوه باشه نه پشت به گاوه و صورتش هم معلوم باشه فكر مي كنم با گاوه ارتباط بيشتري برقرار كنه
ببخشيد نظر دادم
موفق تر باشي

Majid Azad

Active Member
:rose: اینم برای همشهری های گلم تهرانیها و 63 عزیز که با نقدش موافقم
1. مهمترین نقص کار از نظر من اینه که این یه نقاشی سلیقه ایه نه یک اثر تبلیغاتی، چون مهمترین المان که قوطی محصول کاله هست رو کمرنگ تر و با کم توجهی نسبت به اون طراحی کرده و در نتیجه کمتر از بقیه المان ها دیده میشه. به علاوه دست راست قوطی هم ایراد داره.
2. گاو هم همونطور که دوستمون گفت شکل و ظاهر مناسبی نداره. غیر از بینی اش که آدمو یاد خوک میندازه صورتش شبیه آدم ها شده و کلن اعضا و جوارحش زیاد طبیعی نیست.
3. سایه های کار هم ایراد دارن. با توجه به خورشید که در پشت آبجکت ها قرار داره ولی سایه ها از نور اون تبعیت نمیکنن. مثلن ما در جلوی درخت هم نور آفتاب میبینیم!!
4. فاصله و محل قرارگیری قوطی با اون موجود شبیه گاو هم مناسب نیست.
شاد باشید :paint:

30min

Banned
نمیدونم اصلا توجه کردین که این طرح فانتزی هستش ؟
در طرحهای فانتزی و کارتونی مثل طرحهای Realistic سایه ها و نور رو در نظر نمیگیرن و فقط اشاره ای بهش میشه ( به تام و جری مراجعه کنید ! :wink: )
توضیحاتی که شما فرمودید در مورد طرحهای Realistic هستش که کاملا به جاست .
در مورد خصوصیات گاو هم موافقم باید یک جورایی زنانه تر بشه که به نظرم مژه میتونه کمک کنه به این امر .
در مورد اشاره به شیر و مارک هم به نظرم حضور یک گاو که شیر رو ازش میگیرن و همینطور پاکت شیر ( مارکش رو نمیگم تبلیغ نشه ! :lol: ) و برند به اون گندگی کفایت میکنه !
نظرات خوبی بود ممنونم .

آخرین ویرایش:

pep30girl

New Member
چرا یه پیشنهاد نمیدی تا بچه ها واست طراحی کنن؟؟؟
تو بعدا یه جوری ازشون تشکر کنی این طوری خیلی بهتره و وقتتم هدر ندادی!

30min

Banned
فکر نمی کنم اصلا پست منو خونده باشید یا لا اقل سر سری خوندید کمترین مشکل رنگ یکی از سماش بود که باز سره جاشه
تو کار فانتزی هم فکر نکنم هر کاری بشه کرد
اینا ایراداتی بود که به چشم همه اونایی که نظر دادن اومده بود
به حر حال نظر خواستید نظر دادیم
امیدوارم شرکت کاله طرح شما رو قبول کنه
موفق باشید
اول از همه بگم قرار نیست من با هر نظری طرحم رو عوض کنم .
شاید یکی همینطوری بیاد یه چیزی بنویسه پس من بیام هی عوضش کنم ؟
در مورد سم هم من متوجهش نبودم چون رو کامنتی که راجع به مژه بود فوکوس کردم و اون مورد که گفتید رو فراموش کردم .
نمیدونم دوستان چرا از من طلب دارن ؟!
در مورد کار فانتزی هم توضیح دادم در پست قبلی و هزار بار یک چیز رو تکرار نمیکنم .
شما سری به کارتون های دیزنی و عکسهاش بزنید تا ببینید تا چه حد میشه رو طرح مانور داد .
بزرگنمایی یکی از کارهایی است که برای جذابیت هر چه بیشتر طراحان استفاده میکنن .
گوریل انگوری یادت ؟! اون سگ که 3 متر طولش بود یادته ؟! کله سگ تو تام و جری یادت ؟! دندوناش یادته ؟!
اینها همه بزرگ نمایی هست که در کاریکاتور اوجش رو میبینیم .
متشکرم از نظرتون .
چرا یه پیشنهاد نمیدی تا بچه ها واست طراحی کنن؟؟؟
تو بعدا یه جوری ازشون تشکر کنی این طوری خیلی بهتره و وقتتم هدر ندادی!
متنفرم از این پست های بی هدف و بدون فکر !
--------------------------------------------------------------------------
واقعا فرهنگ نظرخواهی رو باید جا بندازیم بعد انشالله به طراحی هم میرسیم !
برای من عجیب که به من اعتراض میشه که چرا نظر من رو در طرحت اعمال نکردی ؟!
باید خدمت دوستان عرض کنم که نظرخواهی برای این هستش که دوستان بیان و نظر بدن راجع به یک کار .
طراح اگر به نظرش بیاد که پیشنهاداتی که دوستان میدن درست میتونه در طرحش اعمال کنه .
مثل من که در کمتر از 20 دقیقه نظر دوستمون رو که گفتن مژه باعث میشه گاو ماده بهتر دیده بشه رو اجرا کردم .
اما دلیلی نداره که هر نظری اجرا بشه .
باور کنید که من هم اندکی اطلاعات دارم و از سن لج بازی و اینجور حرف ها گذشتم لطفا این موارد رو به من گوشزد نکنید .
موفق باشید .

AriA jOhAri

Active Member
سلام

من کاملا با نظر پویا موافقم !

یکیش هم رو نی یکم بیشتر کار کنی بهتر نیست

خیلی تخت در اومده

موفق باشی :rose:

Alireza Saeedi

Active Member
کار خوبی شده !!
ولی بهتر بود بیشتر روی پاکت تمرکز کنی و اینکه نی یه کمی یه جوری شده !! انگار تو دستش نیس !!
موفقیت !!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوستان عزیز ممنون و خوشحال میشم که حتی 1 پست دیگه در رابطه با اخلاقیات همدیگه نزنیم!

پستهایی که احساس کردم موضوع تاپیک رو عوض میکنن حذف کردم.

و از این پست به بعد هم همین منوال ادامه خواهد داشت.

اگر نظری در مورد طرح دارید بفرمایید در غیر اینصورت مشکلات شخصی رو فقط در پیغام خصوصی و مسنجر و ... دنبال کنید.

ممنان!

30min

Banned
ممنون از نظرات دوستان .
پویا جان ممنون از نظرت .
من با مدیر تبلیغات شرکت که صحبت میکردم ایشون این نکته رو متذکر شد که میخوان طرح ها شاد و کارتونی باشه به طوری کودکان و نوجوانان که قشر کثیری از مصرف کنندگان هستند باهاش ارتباط برقرار کنن .
از این رو من یک همچین طرحی رو آماده کردم .
فعلا همین طرح رو ارسال کردم که خوششون اومد اما تایید نهایی رو مدیر شرکت باید بده ! :wink:
تغییرات رو در طرح اعمال میکنم و دوباره میزارم همینجا واسه نظرخواهی .
موفق باشید .

Saeed

Well-Known Member
سلام 30مین :green:

خوشمل شده و د حدی نیستم که بخوام نظر بدم

موفقیت :rose:

Erfan

Active Member
بامزه شده، اگر بتونی سبکی شبیه یا نزدیک به شیرآوران کار کنی محشر میشه.

با اینکه اینم قشنگ شده.
بهت تبریک میگم دوست جان ^.-
:rose:

yazdi_2007

Well-Known Member
تبریک! :paint:
سیمین جان کارتون خیلی کیفیت خوبی داره، ببخشید تو فتوشاپ کار کردین یا تو کارل ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا