پوستر هنري

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام اين پوستر يك نمايشگاه هست همه تلاشم اين بوده كه خيلي سفارشي كار نكم و يك خورده هنريش كنم.
طرح يك وكتور آمادس همين طور عكس وسط.
البته به احتمال زياد كار مورد پسندشون واقع نميشه چون المانهاي مرتبطش كمه.

vmzuat.jpg

آخرین ویرایش:

alionline1366

Active Member
جالب شده مهدی جان فقط اون انگلیسیهاش زیاد خوانا نیست چون یکم با وکتور زیرش ادغام شده

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خدایش این یکی دیگه نمیتونم ایراد بگیرم فونت انگلیسی هم عوض کن جالب ناک میشه

AhadGD

Well-Known Member
خیلی خوب شده ولی ای کاش هم فونت لاتینه و هم رنگ اون رو تغیر داده بودی...
در کل خیلی خوب شده..
موفق باشی

amrdesign

Member
طرح كه به صورت آماده و وكتور بوده كه فكر نكنم كل كار زياد وقت برده باشه.... و اينكه فونت هاي بالا هم همخواني ندارن...

موفق باشي...

Morteza76

Member
هم فونت فارسی و هم انگیسی زیاد جالب نیست، یه کمی هنری ترش کن

EMIRATES

Active Member
با سلام

اين کارتون نسبت به کار های ديگه زياد ... نيست .

چند تا مشکل داريد.

1- اين که از وکتور آماده استفاده کردين بد نشده ولی خيلی از فضا هايی رو که ميتونستين با موضوع

سونا و .... ست کنين کم شده.

2- به نظر م ان اون اکسی که وسط کار گزاشتيد زياد به موضوعتون و وکتور های اطراف نميخوره!

اون نوشته ها هم اگه با يه افّکت جالب از پشت ضمينه (وکتور ها) جدا ميکرديد خوب بود.

3- ميتونستيد از چيز هعی که بيشتر به استخر و ... ميخوردن استفاده کنين.

با تشکر.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
مرسي از همه دوستان بله از يك طرح آماده استفاده شده.عكس وسط هم عكس آمادس.خيلي وقت بود دستي رو طرح هاي آماده نبرده بودم.
حتما نظر دوستان رو پياده سازي ميكنم.روي فونت انگليسي بيشتر كار ميكنم.

M.R

Member
سلام به همه
امیدوارم خوب و سرحال باشید
من فکر می کنم نوشته هارو به سروسامون بده خیلی پخش و پلان بعد اینکه اون طرح وکتور هم با یه تم آبی و آبی فیروزه ای کار کن چون زیاد عنصر مرتبت با موضوع نداری کرم قهوه ای زیاد جواب نمی ده
ببخشید فضولی کردم
موفق باشید

Shouli

Active Member
سلام :
یعنی شما فقط نوشته ها رو بهش اضافه کردین ! بقیه کار شما نیست ؟

BassGraphic

Member
قشنگ شده.خیلی ساده و خوب بهت تبریک میگم.فکر کنم یه 10 درصدی هم گرادیانت سفید زدی اره؟؟ در کل قشنگه.عالی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خدا بگم چیکارت نکنه مهدی!!!

اونجا که باید هنری کار کنی کار نمیکنی اینجا که نباید کار کنی قشنگ هنری کار میکنی!!

برای این پوستر بهترین کار این بود که یه عکس از این عکسای Arch Model که 3D کارا کار میکنن رو مینداختی و یه متن ساده هم مینوشتی. اینطوری محیط پوسترت خلوت میشد و بیشتر جذب میکرد. چون الان محیط داخلی خونه ها رو هم معمولا خلوت چیدمان میکنن میتونست تناسب بهتری داشته باشه.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خدا بگم چیکارت نکنه مهدی!!!

اونجا که باید هنری کار کنی کار نمیکنی اینجا که نباید کار کنی قشنگ هنری کار میکنی!!

برای این پوستر بهترین کار این بود که یه عکس از این عکسای Arch Model که 3D کارا کار میکنن رو مینداختی و یه متن ساده هم مینوشتی. اینطوری محیط پوسترت خلوت میشد و بیشتر جذب میکرد. چون الان محیط داخلی خونه ها رو هم معمولا خلوت چیدمان میکنن میتونست تناسب بهتری داشته باشه.

سلام سارا. چند وقتي بود رو طرح آماده كار نكرده بودم. خواستم تغييري تو حال هنريم داده باشم! ميتوني چند تا Arch Model تو اين زمينه بهم معرفي كني؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا