((( پوستر همایش نگارگری ایرانی و گرافیک بومی )))

saeid.g

Member
سلام.
خسته نباشی.
به نظر من بچه های رشته گرافیکی باید در مورد این طرح ها نظر بدن چون من خیلی تو این سبک ها سرم نمیشه.
البته پوسترت تو مایه همون پوستر های نسل پنجمی شده.
البته ربطی به کار شما نداره ها اما من این سبک رو دوست ندارم و در کل توی تمام پوسترای نسل پنجم گرافیک ایران فقط شاید 10 تاش رو می پسندم.
سپاس.
بدرود.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
میلاد کار خوبی شده.

البته اگر یه توضیحی میدادی که دقیقا کدوم سبک نگارگری موضوع همایش بوده بهتر میشد نظر داد.

چون خود نگارگری یه موضوع کلی هست و حتی خود گرافیک هم یکی از اجزای نگارگری ئه.

از نظر بصری و کلی پوسترت بنظر من خوبه و مشکلی نداره.

ولی اگر قرار باشه تمام مکتبهای نگارگری مثل نگارگری مکتب بغداد و نگارگری ایرانی و ... توی همایش بحث بشه بیشتر جای کار داره.

کاراکتر آدمهایی که توی کارت کار کردی گمون میکنم مربوط به نگارگری ایرانی عصر صفوی بشه که بخوبی نگارگری مکتب ایرانی رو نشون میده ولی بقیه ی مباحث نگارگری و ... هم اگر جزو همایش بوده باشه باید بگم خیلی بهشون توجه نکردی.

NAKOOT

Well-Known Member
از اوون سبک پوستر ها هستش که من دوست دارم
fox_emoticons-24.gif

کاره تاپی شده برادر
rose3.gif

ولی اگر قرار باشه تمام مکتبهای نگارگری مثل نگارگری مکتب بغداد و نگارگری ایرانی و ... توی همایش بحث بشه بیشتر جای کار داره
توی این همایش تمرکز صحبتها روی نگارگری عصر صفوی بود .

البته پوسترت تو مایه همون پوستر های نسل پنجمی شده
؟؟!!!
هر چند که کارای نسل پنجم گرافیک ما شباهتهای زیادی رو با هم دارن . اما نمیشه به عنوان یک جریانی اون رو دونست که یک سری معیارهای مشخص دارن . اون کتابی هم که از نسل پنج ( جلد مشکیه با عنوان نارنجی رنگ ) چاپ شد ، این موردی رو که عرض کردم واضحتر نشون میده .
مثلا یکی اجزای پوسترش اونقدر شارپ هست که مرزها رو میشه براحتی تشخیص داد ، یکی دیکه انواع پاساژها و طیفهای مختلف تو کارشه . یکی به بافت بیشتر پرداحته ، دیگری به فرم . کس دیگه هیچ کدوم و به فونت توجه زیادی کرده .
اما از چیزای تقریبا مشترکی که بین کارهاست نوع رنکی هست که کار میکنن . که به نسبت طراحهای نسلهای اول کمی تیره تره . اما باز هم نمیشه برای همه این مصداق رو آورد .

در مورد این کار هم اینکه سعی کردم رنگها اون گرما نگارگری رو داشته باشه . از طرفی کنتراست و تعادل رنگی سرد و گرم شبیه نگارگری باشه .

amrdesign

Member
راستش من رشته گرافيك نبودم كه اين اطلاعات رو داشته باشم... ولي در كل طرحت خوب شده... اگه رنگ هاش يكم شارپ تر بود بهتر نبود؟ البته در اين مورد هم نمي دونم نظرم درست باشه يا نه...

به هر حال موفق باشي.

جدیدترین ارسال ها

بالا