پوستر نمايشگاه كتاب تهران

hamedfardin

Member
poster1.jpg

خيلي منتظر پوستر امسال نمايشگاه كتاب بودم،اما....

يه بك گراند آماده از كاغذهاي قديمي،دي فيس كردن هميشگي شده فونتها،استفاده از براش...و ديگر هيچ

نمي دونم ولي به نظر من استفاده از براش و بك گراندهاي آماده براي يك طرح دراين وسعت كار پسنديده اي نيست...
ما اين براشها و بك گراندها رو در ساده ترين كارهاي خودمون ديديم...و در اين پوستر هيچ چيز جديدي نمي بينيم...حتي روي عكس كتاب و سايه اون هم بخوبي كار نشده....و نه چيزي از سنت ما و كتابخواني عرضه شده و نه يه كار حرفه اي و بين المللي هستش...
اميدوارم و منتظر....تا سال آينده...شايد بهتر بشه..شايد

h-akhavan

Member
پوستر بدی نیست، خوبه! ولی برای نمایشگاه کتاب مناسب نیست!! حق باشماست.

omid_p30

Member
به نظر من چندان هم بد نيست. من هميشه نظرم رو سادگي در كار بوده.
شايد ميشد بهتر باشه ولي اين طرح به نظرم خوب شده. :cool:
استفاده از اون براش چندان جالب نيست . يعني به نظرم اگه كلا نبود بهتر بود.
من كه خودم تا حالا كار پوستر نكردم ولي تو اكثر پوستر هاي كه ديدم ديفس فونت بوده.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
كار بدي نشده بيلبوردهاي ساده و قشنگي هم براي نمايشگاه امسال در سطح تهران نصب شده.

پوستـر خوبى شده ، اما به نظره من تازه كار ، مى تونست خيلى بهتر از اينا باشه
127fs4730978.gif

* رنگبندى نوشته هاش زياد جالب نيست و به هم نمى ياد !
* بهتر مى بود كه اون وكتور سبز رنگ ، گوشه سمت چپ يا گوشه سمت راست قرار داده مى شد !
* اون سال نو آورى و شكوفايى هم جاش زياد جالب نيست !
* اون عكس سعدى ، حافظ و فردوسى (البته اگه اشتباه نكنم اينا بودند ، چون از ادبيات سر در نمى يارم و شاعر و نويسنده ها رو هم نمى شناسم
905.gif
) به رنگ سفيد با شفافيت كم درج مى شد ، خيلى جالب تر مى شد تا رنگ سياه !
* اگه رو جلد اون كتابه هم نوشته هايى مثل نمايشگاه كتاب يا 21 و يا .. رو به جاى عكس ها رو درج مى كردند هم بدك نبود !
* و ...
به اميد پوستر هايى زيبا ، جذاب ، حرفه ايى و گويا
126fs3186991.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چقدر متنی که بعنوان شعار روی جلد استفاده کردن به زمینه ی کار میاد!!!!!!
905.gif

سال نوآوری و شکوفایی با یه بک گراند کاملا کهنه و قدیمی!
7goquc5unmpxlv66ubk2.gif

استایل کلی طرح و چیدمانش بد نیست ولی از نظر مفهومی بهتر میتونست کار بشه.

hamedfardin

Member
انگار فقط من اين پوستر رو مورد اصابت قرار دادم...در مورد سادگي كار حق با شماست و كار خوبيه..ولي بنظر من يه فوتوشاپ كار حرفه اي نبايد از براش استفاده كنه..بايد ابزار مورد نياز خودش رو طراحي كنه(من به شخصه خيلي مونده به اون مرحله برسم)..و در مورد دي فيس كردن فونتها ما يه كارهاي خاصي با حرف ((ي)) و يا حروف ديگر مي كنيم كه كليشه شده..مي ميگم...اين يه كار بين المللي هستش...و بايد با توجه به شعارش هم حداقل كمي نو آوري خرج ميشده..ولي باز هم به احترام دوستان ديگر به اين كار ساده احترام ميذارم...

M.R

Member
سلام به همه
بازم من اومدم فضولی
حامد جان پوستر خوبیه ولی با تصویر و لی اوت تکراری
من به شخصه به این اعتقاد دارم که چه در زمینه ی پوستر و چه در زمینه ی لوگو در زمینه ی لوگو ، لوگوی تصویری امکان شباهت به یه لوگوی تصویریه دیگه زیاده نمی شه گفت کپی شاید طراح اصلا اون لوگورو ندیده باشه ولی اتفاق دیگه ولی اگه لوگوی یه شرکت نوشتاری باشه یا همون لوگوتایپ خیلی خاص تره و هیچ وقت با هیچ لوگوی دیگه ای شباهت فاحش پیدا نمی کنه
در مورد پوستر هم همین جوری شما بیا پوستر نمایشگاه رو تایپوگرافی کار کن خیلی هم خوب جواب می گیری هم شبیه هیچ کار دیگه ای نیست ( یه کوچولو وقت و دقت می خواد)
چقدر حرف زدم ببخشید
موفق باشید
راستی همه ی گرافیک بلدی فتوشاپ یا هر نرم افزار دیگه ای نیست هنر هیچ وقت محدود به زمان و مکان و ابزار نیست

[SOBHAN]

Active Member
از مد كلي كار بدم نيومد و شديدا با نظر سارا كه گفت :
سال نوآوری و شکوفایی با یه بک گراند کاملا کهنه و قدیمی!

موافقم ... هم جاي بدي نوشته .. هم بد نوشته ... هم از رنگ بدي استفاده كرده
نوشته هاي انگليسي كار رو هم بشدت افتضاح در آورده ...

موفق باشيد
محمد حسين

tesla

New Member
سلام.
پوستر نمایشگاه رو دیده بودم و اولین چیزی که بهش فکر کردم ، سادگی کار بود.به نظرم یه فتوشاپ کار کاملا آماتور مثل من هم می تونه همچین طرحی رو بده !
درکل حرف خاصی برای گفتن نداشت ×

AriA jOhAri

Active Member
سلام...

نه بابا انقدر هم بد نیست چرا بیچاره رو له می کنید؟
الام طرح های ساده رو بورسه ...
اونم با مد پیش رفته
پس همیشه نباید کار شلوغ باشه
میتونه ساده ولی قشنگ باشه
مثل همین کار

^موفق باشید^

جدیدترین ارسال ها

بالا