پوستر مشهد مقدس

mojniknam

Member
سلام
یه پوستر 50*70 مربوط به کاروان سفر مشهد مقدس
لطفا نظر بدین :rose:
توجه کنید که پوستر برای مخاطب دانش آموز هست

mashhad89-2.jpg

Erfan

Active Member
کار زیبایی شده، فقط در دید اول توی کار تکست ها خیلی درهم هست، اگر چدیمان دیگری برای اون در نظر بگیرید فکر میکنم کارتون زیباتر خواهد شد.

کمی هم به نظر میرسد عکس حرم امام رضا «ع» زیبا دور بری نشده و کمی کنترانستش با دیگر اجزاء هماهنگ نیست.

:rose:

S.A.N

Member
سلام ..

من هم نظر عرفان جان را دارم ..

می خواستم بگم خیلی شلوغش کردی البته با تکست ها ... حرم امام رضا هم یکم غیر واقعی شده

روی تصویر ننشسته!

(باز این دلم .....) این مصراع هم را یا بردار یا بیار پایین ، جاشو عوض کن به نظر من زیاد جالب نشده ..

اما طرح کلی خوب شده ..!

موفق باشید!:wink:

MOHAMMADIX

Member
من هم با نظر دوستان موافقم
ولي خوب شده
نكته اصلي هم همون تكست هاي پايينه روش كار كن
يا علي

mehr.f

Member
سلام ..

من هم نظر عرفان جان را دارم ..

می خواستم بگم خیلی شلوغش کردی البته با تکست ها ... حرم امام رضا هم یکم غیر واقعی شده

روی تصویر ننشسته!

(باز این دلم .....) این مصراع هم را یا بردار یا بیار پایین ، جاشو عوض کن به نظر من زیاد جالب نشده ..

اما طرح کلی خوب شده ..!

موفق باشید!:wink:
با دوستان موافقم
برقرار باشيد

سلام
طرح خوبی شده . فقط نکاتی که دوستان گفتن را اجرا کنی زیبا تر میشه.

MEGA WAVE

Active Member
بنظر می روی کنتراست کارکتر مخصوصاً صورت و همچنین حرم باید حتماً یه تجدید نظر بکنی

در مورد نوشته ها هم می با این تیپ چیدمان موافق نیستم

و یه پیشنهاد هم دارم که کاغذی که توی بکگراند هست رو تا بیرون کادر ادامه بده یعنی قسمت پارگی های کاغذ توی کار نباشه .

شاد زی

MohammadGh

Well-Known Member
طرح خوبي شده به نظرم اون حرم غير واقعي به نظر مياد
بعد نوشته هاي پايين زياد خوانا نيست

m2ahdi

Member
با عرفان موافقم

و بعلاوه روی اون آدمی که گذاشتی یکم افکت بده به قول مگا جان روی صورتش کنتراست را بیشتر کن :rose:
راستی حرم کامل داخل دست جا نیوفتاده (بخصوص منارش ) به نظر من اگه خودت عکس گرفتی یه بار دیگه همین عکسو بگیر اما یه چیزی شبیه به همین تو دست نگه دار طبیعی تر می شه
ایشا . . اجرشو بگیری

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار جالبی شده. یجورایی طرح جدیدی شده و ایده ی جالبی هم داشته.

فقط اینکه چون این کاروان مخصوص سفر نوروزی هست بهتر بود یه المان خاص از عید نوروز هم توی کار استفاده میکردی.

مثلا میتونستی تلفیقی از عید نوروز و المانهای دانش آموزی رو کار کنی.

چون الان خیلی مشخص نیست که این پوستر برای عید نوروز طراحی شده و تا بیننده متن اصلی رو مطالعه نکنه متوجه این موضوع نمیشه.

از طرفی یه سری ایرادات مثل دوربری عکس حرم امام رضا یا کنتراست کاراکتر اصلی و ... هم هست که بچه ها اشاره کردن.

ولی بازم میگم که ایده ی کار ایده ی قشنگ و نویی هست.

موفق باشید.

Komeyl_1110

Member
با سلام
خسته نباشي
از ينكه بالاخره از بر و بچه هاي مشهدي هم اينجا طرح ديدم خوشحال شدم
1- در تركيب بندي به اين نكته توجه داشته باش ما ايراني هستيم و عادت داريم از راست به چپ نگاه مي‌كنيم. بنابراين جايگاه نگاه فرد در سمت راست شايسته‌تره.
2- استفاده از اون فرم كاغذ چه معنايي داره؟
3- موتيف هاي مذهبي در اون پايين چه جايگاهي داره؟
4- نوع فونت ها تفاوت‌هاي فاحشي دارندو موجب آزار نگاه بيننده ميشه
5- پيام خاص و شاخص مورد توجهتون مشخص نيست
6- اگر شخصيتي كه در نظر گرفتين جنسيت نداشت (مرد ياز ن) و فرم گرافيكي داشت بهتر مي شد.
موفق باشي

Alireza Saeedi

Active Member
بنظر می روی کنتراست کارکتر مخصوصاً صورت و همچنین حرم باید حتماً یه تجدید نظر بکنی

در مورد نوشته ها هم می با این تیپ چیدمان موافق نیستم

و یه پیشنهاد هم دارم که کاغذی که توی بکگراند هست رو تا بیرون کادر ادامه بده یعنی قسمت پارگی های کاغذ توی کار نباشه .

شاد زی
موافقم !!
در کل خیلی زیبا شده !!
موفقیت !!

جدیدترین ارسال ها

بالا