پوستر سومين همايش علمي پژوهشي "هوگر"

Domanjiri

Well-Known Member
سلام به همگي:D

اين پوستر رو براي سومين همايش دانش آموزي مركز شهيد سلطاني كرج طراحي كردم:cool:

خوشحال ميشم نظرتون رو بشنوم،از انتقاد هم استقبال مي كنم(به شرطي كه همراه با راه كار باشه ها)

چنتا نكته:

1- اين آرم سازمان ملي پرورش استعداد هاي درخشانِ
744.jpg

2-اسم همايش هم هوگر هستش(نام اساطيري قله دماوندهِ)

3-و ساختمون مدرسه

براي نمايش در ابعاد بزرگتر روي عكس بالا كليك كنيد

اينم پوستر بعد از يه سري تغييرات (بنا به نظر دوستان) لطفا هر دو پوستر رو ببني:rose:د(جديدا!):

دوستان اين پيش توليد(نسخه بتا) پوستر اصليه بنابراين به نظرات شما عزيزان تا حد امكان ترتيب اثر داده ميشه:oops:

متشكرم

آخرین ویرایش:

shayanboy

Active Member
قشنگه و شیک
تبریک می گم . خوشگله
:paint:
ایشالا موفق باشید تو این زمینه
با تشکر
شایان:rose:

[SOBHAN]

Active Member
خيلي عالي شده .

نقصي نمي بينم اما اگه بخوام يه ايراد بني اسرائيلي بگيرم ، ميگم فونت عدد هاي ساعت خوب نيست .

خسته نباشيد دوست عزيز.:d

موفق باشيد
محمد حسين

Domanjiri

Well-Known Member
[SOBHAN];711322 گفت:
خيلي عالي شده .

نقصي نمي بينم اما اگه بخوام يه ايراد بني اسرائيلي بگيرم ، ميگم فونت عدد هاي ساعت خوب نيست .

خسته نباشيد دوست عزيز.:d

موفق باشيد
محمد حسين

متشكرم دوست عزيز ،شما لطف داري:rose:

اما در مورد فونت :فونت انگليسي كه اصلا نمي شد بزارم از بين فونت هاي فارسي اي كه داشتم اين يكي از همه شيك تر بود،

شما فونت خاصي مد نظرتون نيست؟

mashreghi

Member
دست شما درد نکنه بسیار زیبا ولی چند نکته :
- تایپوگرافی اصل قصه یعنی هوگر زیادی دیفیس شده فکر می کنم به علت اطمینان از فهم مخاطب پوستر، بهتره یه تجدید نظری روش بشه یا اگر فونت خاصی هست که من ندیدم روش تجدید نظر کن یا حالا که داخل پوستر عنصر نوشتاری انگلیسی داری زیرش به انگلیسی ترجمه تکس پوستر رو بگذار.
- آدرس سایت بالای پوستر انگار یه کمی خارج می زنه . به نظرم بیاد پائین پوستر دل نشین تره
- قطع پوستر رو چند گرفتی فکر کنم 35 در 50 یا 70 در 50 هم که باشه انگار یک اشتباهی شده ، اینجوری پرت و دور ریز کاغذ زیاده مگر اینکه یه کاری هم برای کنارش در نظر گرفته باشی .
ببخشید اگر نظرم کج وکوله بود فقط خواستم کار به این قشنگی بی نقص در بیاد .

Domanjiri

Well-Known Member
دست شما درد نکنه بسیار زیبا ولی چند نکته :
- تایپوگرافی اصل قصه یعنی هوگر زیادی دیفیس شده فکر می کنم به علت اطمینان از فهم مخاطب پوستر، بهتره یه تجدید نظری روش بشه یا اگر فونت خاصی هست که من ندیدم روش تجدید نظر کن یا حالا که داخل پوستر عنصر نوشتاری انگلیسی داری زیرش به انگلیسی ترجمه تکس پوستر رو بگذار.
- آدرس سایت بالای پوستر انگار یه کمی خارج می زنه . به نظرم بیاد پائین پوستر دل نشین تره
- قطع پوستر رو چند گرفتی فکر کنم 35 در 50 یا 70 در 50 هم که باشه انگار یک اشتباهی شده ، اینجوری پرت و دور ریز کاغذ زیاده مگر اینکه یه کاری هم برای کنارش در نظر گرفته باشی .
ببخشید اگر نظرم کج وکوله بود فقط خواستم کار به این قشنگی بی نقص در بیاد .

ممنون از اينكه وقت گذاشتين:rose:

راجع به تايپوگرافي بايد بگم كه با شما موافقم و صد درصد جمله "هوگر نام اساطيري بلندترين قله ايران است" رو يه جايي همون ورا قرار ميدم

اما راجع به آدرس سايت هم درست مي گين ،در حقيقت جاي اونو كنار "اسفند 87" هست من اونو امتحاني اونجا گذاشته بودم كه ببينم اساتيد چه نظري ميدن ،قطع پوستر هم فعلا استاندارد نيست و براي نمايش در كامپيوتر و نه چاپ اونو در نظر گرفتم بازم تشكر:rose:

کار زیبایی شده فقط تایپوگرافی هوگر به دلم اونجور که باید نشست و اون دروپ شادو هم زیاده فکرکنم

از شما هم ممنونم :rose:،راجع به دراپ شادو هم بايد بگم كه اول كل آرم رو سفيد كرده بودم و از دراپ شادو هم خبري نبود اما چون اونجوري زياد تو ذوق مي زد سفيد رو برداشتم و چاره ي ديگه اي نداشتم جز اينكه از دراپ شادو براي مشخص كردن آرم استفاده كنم،آيا شما نظر خاصي ندارين؟

متشكرم

آخرین ویرایش:

[SOBHAN]

Active Member
شما فونت خاصي مد نظرتون نيست؟

والا فونت خاص كه چي بگم ، بهر حال فونت يه چيز تقريبا سليقه اي هست .

يكان و هما فونتهاي بدي نيستن .

اگه ميخواين امتحانش كنيد

موفق باشيد
محمد حسين

memol_515

Active Member
من همه چيزشو، به جز تايپوگرافي كلمه "هوگر" دوست داشتم. تايپوگرافيش خيلي ضعيفه.

باقيه كار خوب ئه. دراپ شدو هم به نظرم اصلا بد نيست...

موفق باشي

Domanjiri

Well-Known Member
درود بر همه شما دوستان

آقا پوستر بر اساس نظر دوستان و پذيرفتن اين نظرات از سوي بنده كمي ويرايش شد

از دراپ شادو خبري نيست
براي مفهوم بودن كلمه هوگر يك جمله بالاي پوستر اضافه شد
اون كيلومتر شمار هم كه فكر كنم همه فكر كردن ساعت هست كمي بفهمي تر شد!

براي مشاههده به پست اول بريد و يا اينجا رو كليك كنيد

Carl

Active Member
درود بر همه شما دوستان

آقا پوستر بر اساس نظر دوستان و پذيرفتن اين نظرات از سوي بنده كمي ويرايش شد

از دراپ شادو خبري نيست
براي مفهوم بودن كلمه هوگر يك جمله بالاي پوستر اضافه شد
اون كيلومتر شمار هم كه فكر كنم همه فكر كردن ساعت هست كمي بفهمي تر شد!

براي مشاههده به پست اول بريد و يا اينجا رو كليك كنيد
سلام..
به نظر من که هنوز جای کار داره.

فکر می‌کنم اگه ۸۷ رو بکنی ۱۳۸۷ بهتر باشه

تو دیفیس نوشتهٔ "سومین.." هم خیلی بُریدگی دیده می‌شه.

تو کیلومترشمار(؟) هم باید "۱" رو کوچیک‌تر کنی و کم‌رنگ‌تر

بالای عکس هم که غلط املایی داری: festival یا fesrival

موفق باشی

Domanjiri

Well-Known Member
سلام دوست گرامي

به نظر من که هنوز جای کار داره.
صد در صد همينطوره

تو دیفیس نوشتهٔ "سومین.." هم خیلی بُریدگی دیده می‌شه.
بله همينطوره البته تو نسخه اي كه ميره برا چاپ قطعا دقت بيشتري ميشه

تو کیلومترشمار(؟)
چيه مگه !:shock:

بالای عکس هم که غلط املایی داری: festival یا fesrival

اين عكسي كه شما ديدين 2 يا 3 دقيقه روي اينترنت بود ! و من سريعا عوضش كردم(آخه r بقل t تو ي كيبورد)

متشكرم از دقت نظرتون:rose:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام خسته بناشید.
رنگ زمینه برای طراحی پوستر مناسب هست اما استفاده از یک طرح اسلیمی که ما همیشه عادت داریم اون رو قهوه ای کرم سوخته یا به عبارتی ایرانی و روشن ببینیم اون گوشه کار نیمتونه مناسبتی داشته باشه.
یه چیزی رو من تو همین مجید آنلاین از سارا یاد گرفتم که تکست ها رو نباید محدود کرد. نباید هرچی متن داریم یه مستطیل بزاریم زیرش یا یه ترام .
ایراد بنی اسرائیلی نمی خوام بگیرم سعی داریم ارتقا پیدا کنیم. فونتی رو که برای پایین کار انتخاب کردید خیلی شکستس در نتیجه وقتی روی " ی " ها کار کردید نتونستید خوب به هم بچسبونیدش. یا همین تور نقطه ها
در مورد تایپوگرافی وسط هم که پیشنهاد میکنم بادست طراحی کنید بعد دیجیتالش کنید.

از اون ایده ساعت همراه با آرم استعدادهای درخشان خیلی خوشم اومد.حس خوبی رو نسبت به سومین دوره رویدادی القا می کنه.

Domanjiri

Well-Known Member
سلام جناب نصيري و ساير عزيزان،از همه شما به خاطر وقتي كه گذاشتين ممنونم
یه چیزی رو من تو همین مجید آنلاین از سارا یاد گرفتم که تکست ها رو نباید محدود کرد. نباید هرچی متن داریم یه مستطیل بزاریم زیرش یا یه ترام .
ایراد بنی اسرائیلی نمی خوام بگیرم سعی داریم ارتقا پیدا کنیم. فونتی رو که برای پایین کار انتخاب کردید خیلی شکستس در نتیجه وقتی روی " ی " ها کار کردید نتونستید خوب به هم بچسبونیدش. یا همین تور نقطه ها

بله همينطوره كه شما مي گين،عرض كردم كه اين نسخه بتا هست و براي نظر سنجي گذاشته بودمش،شكستگي پايين كار رو كه ديروز كاملا بر طرف كردم راجع به كل نوشته هاي پوستر هم تغييراتي ايجاد شده و ميشه(به كمك نظرات شما)
در مورد تایپوگرافی وسط هم که پیشنهاد میکنم بادست طراحی کنید بعد دیجیتالش کنید.

اونم دارم بهش فكر ميكنم كه چطور مفهوم تر بشه ولي به نظر من كه خوب شده بود (جدا از Smooth نبودنش)

بازم ممنون ، اگه خدا بخواد فردا يا پس فردا نسخه اي رو كه قراره چاپ بشه رو مي زارم همينجا تو رو خدا تا ميتونيد انتقاد كنيد

يا علي

جدیدترین ارسال ها

بالا