پوستر جشنواره ی عید تا عید

navidba

Well-Known Member
سارا همون طور که بهت گفته بودم طرحت فوق العاده هست...فقط نفهمیدم که اون ماه پشت ابر هست یا ابر پشت ماه؟؟؟ به عبارت ساده تر اون ماه نبود قشنگ تر بود....
نظرمو گفتم..نزنی منو ...دی:

نوید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سارا همون طور که بهت گفته بودم طرحت فوق العاده هست...فقط نفهمیدم که اون ماه پشت ابر هست یا ابر پشت ماه؟؟؟ به عبارت ساده تر اون ماه نبود قشنگ تر بود....
نظرمو گفتم..نزنی منو ...دی:

نوید
مرسی نوید.

راستش چون موضوع مربوط به عید فطر و کلا عید و ... بود گفتم یه نمادی از ماه باشه بد نیست.

مرسی که نظر دادی. :rose::rose:

Legend

Member
به عقیده بنده یک کار در حد و اندازه های بزرگ هست ..
حق اینه که چاپ بشه , چرا که اصول چاپ و نوع رنگ بندی هم در اون رعایت شده ..

واقعا کار زیبایی شده ...
موفق باشید ...
البته هستید -

GFX Master

به عقیده بنده یک کار در حد و اندازه های بزرگ هست ..
حق اینه که چاپ بشه , چرا که اصول چاپ و نوع رنگ بندی هم در اون رعایت شده ..

واقعا کار زیبایی شده ...
موفق باشید ...
البته هستید -
ممنون از نظرتون. :rose:

بله این کار چاپ شده. در سایز A5 .

اصولا چون برای چاپ در نظر گرفته شده بود قواعد و رنگبندی چاپ هم در اون رعایت شده.

farzadbb

Member
سارا جان كارت مثل بقيه كارات عالي شده. رنگ بنديشم عاليه حتي نوشته زرد رنگشم براي كاراي رسمي نامناسب نيست. ماه هم اگه نبود كه اصلا لطفي نداشت و به ماه رمضان نميومد.

مرسی بهادر جان که وقت گذاشتی.

در مورد جوایز باید بگم که کلا درست میگی. ولی از اونجایی که من زیاد دوست ندارم متن عربی استفاده کنم
توی کارهام ، از جوایز استفاده کردم بجای جوائز.
البته یادمه که توی دستور زبان دبیرستان یکی از درسهاش همین بود که کلمات عربی که همزه دارن نباید با ی نوشته بشن!
منم با اینکه ادبیاتم کلا خیلی عالی بود (ادبیات 98% توی کنکور سراسری! ) ولی خوب اینجا پرهیز کردم! :دی

در مورد شادو ئه تکست زرد رنگ هم برای اینکه از بک گراند جدا بشه باید بینش یه مرز قرار میدادم.
رنگ زرد به خودی خود توی بک گراند آبی گم میشه.
به همین خاطر احتیاج به یه حد فاصل با رنگ مخالف داره.

در هر صورت ممنون از وقتی که گذاشتی.
موفق باشی.

گفتي از جوايز استفاده كردي به جاي جوائز كه، پس چرا توي كار جوائز هستش ؟
ضمنا زنده ياد احمد شاملو خودشو كشت تا رسم الخط فارسي رو جا بندازه ولي مثل اينكه خيلي موفق نشد، تو كتاباي دبيرستان هم به نظر من اشتباه نوشته، من با نظ آقاي شاملو موافقم كه يكي از مواردش هم همين جوايز به جاي جوائز است. مقدمه بعضي كتابهاش مثل كتاب دن آرام در اين زمينه سودمند و قابل تامل است.

در كل عاليه.
پاينده باشي

GFX Master

سارا جان كارت مثل بقيه كارات عالي شده. رنگ بنديشم عاليه حتي نوشته زرد رنگشم براي كاراي رسمي نامناسب نيست. ماه هم اگه نبود كه اصلا لطفي نداشت و به ماه رمضان نميومد.

گفتي از جوايز استفاده كردي به جاي جوائز كه، پس چرا توي كار جوائز هستش ؟
ضمنا زنده ياد احمد شاملو خودشو كشت تا رسم الخط فارسي رو جا بندازه ولي مثل اينكه خيلي موفق نشد، تو كتاباي دبيرستان هم به نظر من اشتباه نوشته، من با نظ آقاي شاملو موافقم كه يكي از مواردش هم همين جوايز به جاي جوائز است. مقدمه بعضي كتابهاش مثل كتاب دن آرام در اين زمينه سودمند و قابل تامل است.

در كل عاليه.
پاينده باشي
مرسی فرزاد جان

واقعا دوست دارم بعضیا مثل شما ، اینطوری وقت میذاری و کار رو بررسی میکنه.
این برای آدم واقعا لذت بخشه!

در مورد جوائز هم آره خودمم حواسم نبود! :green:
کلا این روزا زیاد گیج میزنم! :دی
قبل از تحویل کار درستش کرده بودم ولی یادم نبود.

بازم مرسی برای تذکر بجات. :rose::rose:

MEGA WAVE

Active Member
طراحی خیلی خوبی رو پیاده کردی

عناصر بهم میان و رنگبندی و فضا سازی هم بی عیبه.

شاد زی.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا