پوستر جشنواره رادیو

nima3ds

Member
سلام دوستان. خسته نباشین!

ما هم گفتیم تو فراخوان شرکت کنیم و یه پوستر برای جشنواره رادیویی زدم. پاره وقت یه هفته وقت گذاشتم. پیشاپیش مرسی از نظراتتون:wink:
نرم افزارهای مورد استفاده :
photoshop + illustrator :)

پیوست ها

• Radiofestival1.jpg
    Radiofestival1.jpg
    634.7 کیلوبایت · بازدیدها: 55

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خوبه. ولی بهتر بود شعار رو بیشتر رو ظاهرش کار کنی. یه کم ساده ست.
در کل خوبه.

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام دوست عزیز با red devil موافقم
بهتر بود شعار رو جلوه ی بیشتری میدادی ولی موج هارو خیلی خوب کار کردی جوری که آدم وقتی نگاه میکنه اونا به حای شعار تو چش میزنه

nima3ds

Member
بیشتر سعی کردم رو موج ها کار کنم. گفتم اگه شعار رو زیاد جلوه بدم بهش ممکنه بیننده یکم گیج بشه. مگرنه کاملا حق با شما هست که شعار باید ساده نباشه. از اصول طراحی هست. خواستم تو این کار یکم بیشتر رو اشکال فوکوس کنم. مرسی دوستان بابت نظراتتون . در مورد رنگ نارنجی هم گفتم انرژی بخشه. حتما یه تجدید نظری تو رنگ بندیش می کنم :)

midos

Member
واقعا کارت بیست!!!!!! اصلا نود صد!! ایدت خیلی جالب بود. حال کردم داداش! یه جورایی پوستر همه زبانه شده. این خیلی خوبه. چون با تصاویر کار کردی :cool:

dr.hashemi

کاربر فعال
بیشتر سعی کردم رو موج ها کار کنم. گفتم اگه شعار رو زیاد جلوه بدم بهش ممکنه بیننده یکم گیج بشه. مگرنه کاملا حق با شما هست که شعار باید ساده نباشه. از اصول طراحی هست. خواستم تو این کار یکم بیشتر رو اشکال فوکوس کنم. مرسی دوستان بابت نظراتتون . در مورد رنگ نارنجی هم گفتم انرژی بخشه. حتما یه تجدید نظری تو رنگ بندیش می کنم :)

age vaghtesho dashti roo gradiente sefido sabzo abi kar kon age emailetam bedi ye nemoonashobart mifrestam bebini che tarkibe fogholadeyi az kar dar miad.

main

Well-Known Member
خوبه ولی چند نکته:
1-آبجکت ها کم کیفیت هستند
2-طرح خیلی شلوغه.
3-متن ها اصلن افکت یا استایل جذابی ندارن.
4-رنگ بک کار مناسب نیس
ولی میتونم بگم ایده بسیار خوبی داره.
موفق باشی.

nima3ds

Member
خوبه ولی چند نکته:
1-آبجکت ها کم کیفیت هستند
2-طرح خیلی شلوغه.
3-متن ها اصلن افکت یا استایل جذابی ندارن.
4-رنگ بک کار مناسب نیس
ولی میتونم بگم ایده بسیار خوبی داره.
موفق باشی.

کیفیت اصلی اصلا این نیست. حداقل 10 برابر این هست. برای پایین آوردن حجم کیفیت کمش رو قرار دادم

جدیدترین ارسال ها

بالا