پوستر با موضوع درد میخوام

amirb55

Member
سلام
یه سمینار با موضوع درد قرار هست برگزار بشه
برای این سمینار نیاز به یک پوستر داریم هر کس میتونه همچین پوستری طراحی بکنه لطفا هزینه رو به ایمیل من ارسال کنه
amirb55 @ yahoo.com
اگر اتدی هم داشتید که بفرستید چه بهتر!
فقط هر چه سریعتر بهتر تلفن من 09354236283- 66592519
ممنون

ghodrat

Member
سلام
من می تونم کمکتون کنم فکر کنم .تاریخشو بگین سرم خیلی شلوغه اگه فرصتش کم باشه متاسفانه نمیتونم ولی اگه فرصت بیشتری داشته باشم راحتتر می تونم کار کنم .یه طرح بالاتر از متوسط و بهتر از خیلی پوسترها البته موضوع خیلی کلیه چه دردی جسمی اجتماعی اقتصادی ... واضح تر بگین هواسه چه نهادیه .....
lمیتونین بهم اطلاع بدین
[email protected]

ghodrat

Member
من می تونم

سلام
من می تونم کمکتون کنم فکر کنم .تاریخشو بگین سرم خیلی شلوغه اگه فرصتش کم باشه متاسفانه نمیتونم ولی اگه فرصت بیشتری داشته باشم راحتتر می تونم کار کنم .یه طرح بالاتر از متوسط و بهتر از خیلی پوسترها البته موضوع خیلی کلیه چه دردی جسمی اجتماعی اقتصادی ... واضح تر بگین هواسه چه نهادیه .....
lمیتونین بهم اطلاع بدین
Nilo_media[at]yahoo[dat]com

آخرین ویرایش:

ghodrat

Member
تا آخر جمعه این هفته پیش طرح را براتون می فرستم به ایملتون هزینه اش زیاد مهم نیست بهم کنار می اییم انقد که حتی فکر کنیین توی مایه های مجانی

amirb55

Member
سلام آقای قدرت ؟!
چی شد طرح/؟
دوستان دیگر کسی نیست بخواد همکاری کنه ؟!

ghodrat

Member
سلام دوست عزیز طرح شما در حال اتمام است و کار زیادی ندارد . فقط ریزه کاریهایی دارد که در صورت تایید شما بیشتر کار خواهد شد.
شما چنانچه موافق هستید می توانید اعلام بفرمایید .
من صبح هر روز می ام رو خط و بقیه اوقات به شدت در گیر کارهایم هستم ..
فقط به خاطر سبک کاری خودم به پیش از کار نمی توانم طرح را واضح بفرستم روی وب و لی شما می تانید نمای کلی آن را در زیر ببینید .

پیوست ها

• Nudge 2.jpg
    Nudge 2.jpg
    33.4 کیلوبایت · بازدیدها: 16

amirb55

Member
این که روش کلیک میکنی بزرگ نمیشه ! همینطوری هم خیلی کوچیکه هیچی معلوم نیست !

ghodrat

Member
فایل زیپ شده حاوی تصویر بزرگتر را به ایملتون فرستادهام در صورت مشکل داشتن بهم اطلاع بدین .
با تشکر

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا