پوسترهای من (3)- زبانهای مادری

Komeyl_1110

Member
سال پیش مسابقه ای از طرف سازمان جهانی یونسکو با موضوع زبانهای مادری برگزار شد.
شعار این فراخوان این بود: Languages Matter! -( زبانها اهمیت دارند.) - همچنین اشاره شده بود که بسیاری از زبانهای اصیل در دنیا در حال نابودی هستند و حتی بسیاری از آنها از بین رفته اند.
از اونجایی که حفظ اصالت زبانی برای هر ملتی حکم حیاتی داره تصمیم گرفتم از سینه مادری که از حروف مختلف ساخته شده بود به نقش حیاتی مادر در انتقال زبان به فرزند استفاده کنم.
برای نشان دادن حس بحران و خطر در این زمینه، از فریاد کودک و رنگ قرمز استفاده کردم.
خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم.

پیوست ها

• Languages Matter!.jpg
    Languages Matter!.jpg
    171.7 کیلوبایت · بازدیدها: 37

MEGA WAVE

Active Member
آفرین من از ایده ات خیلی خیلی خوشم اومد !

کارت هم مثل همیشه خلوت شده و بخوبی مفهوم رو میرسونه .

تبریک

شاد زی

Alireza Saeedi

Active Member
مفهوم رو که تونستی به خوبی برسونی !!
ولی به نظر من اون کلمات یه جوری شده !!
پراکنده بود بهتر میشد !!
موفقیت !!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بنظرم هم رنگ قرمزش مناسبه هم اون حروف خوب چیده شدن.

بچه ها دقت کنید که ایشون نمیخواستن کار رو رنگ آمیزی کنن که شما میگید قرمزش تنده!

فقط با این نوع رنگ قرمز میخواستن حس خطر رو نشون بدن.

بنظر من همین که همه میگن قرمزش تنده و چشم رو میزنه ، در واقع پوستر رسالت خودش رو انجام داده!

تنها پیشنهادی که میتونم مطرح کنم اینه که اون تایتل مربوط به پوستر و زمان و ... بهتر بود پایین سمت راست باشه.

موفق باشی.

hosienmax100

3D Artist
در اینکه ایده خیلی خوبی داشتید شکی نیست ..و بر منکرش لعنت ..اما

دوتا حالت داره برا نظر :

ادبا و فضلای هنر بلافاصله به عمق قضیه پی میبرن و درک میکنن کار رو ...که خدا رو شکر تعدادشون روزبه روز زیادتر میشه ..آرزوی توفیق و پول و حوری و هیم هیم :دی

اما حالت دوم مخصوص کسانی است که جز عقب افتادگان ذهنی بحساب میایند و این حقیر به نمایندگی از انها اشاراتی میکنم :

ما یه ایده ی قوی داریم /

دو تا آبجکت از هم جدا و و کلی خفقان کاری ...

این کاراکتر بچه در حال نعره کشیدن است و نه مکیدن به قول شما زبان و هویت مادری ..یه جورایی می خواد پس بده این الفبا ها رو ..

دوم اینکه اندازه ی پستان کوچیکه و بعد نداره بی هیچ وجه و همین طور ساختار این پستان مربوط به شیر دادن نیست ..

توی نت سرچ بزن عکس های زیادی هستند احتمالا به طور سمبلیک میشه روشون تمرکز کرد ..نگران سانسور و ادب و حفظ پستان هم نباش ..یکم راحتر ازش ایده بگیر ...

ابتدا از فضلا عذرخواهی میکنم بخاطر این گستاخی در نظر دادن/ دوم از خود شما بخاطر رک حرف زدن

در صورت کوچیکترین احساس بدی نسبت به این پست توسط زننده محترم تاپیک مدیر محترم این پست را حذف کند /

توفیق /

RaminAzimi

Member
ایده جالبی بود.
طرحتون هم جالبه. البته من با قرمز موافقم. اما به نظرم یه رنگ ترکیبی هم میشد توش استفاده کرد! توی همون متنش البته سایز فونتش هم بزرگتر میشد جالب تر بود.
ولی بازم میگم، ایده عالیه:rose:

NoNam3

Member
خسته نباشی
کار خوبی شده، ایده کار بسیار عالیه
و چون یک همچین ایده ی خوبی باید به بهترین نحوه پیاده سازی بشه فقط به جزییاتی که دوستان در بالا اشاره کردند توجه کنید.

موفق باشید :)

Komeyl_1110

Member
بنظرم هم رنگ قرمزش مناسبه هم اون حروف خوب چیده شدن.

بچه ها دقت کنید که ایشون نمیخواستن کار رو رنگ آمیزی کنن که شما میگید قرمزش تنده!

فقط با این نوع رنگ قرمز میخواستن حس خطر رو نشون بدن.

بنظر من همین که همه میگن قرمزش تنده و چشم رو میزنه ، در واقع پوستر رسالت خودش رو انجام داده!

تنها پیشنهادی که میتونم مطرح کنم اینه که اون تایتل مربوط به پوستر و زمان و ... بهتر بود پایین سمت راست باشه.

موفق باشی.
با سلام
هدف من از اینکه سمت راست بالا رو برای Layout در نظر گرفتم این بود که وزنی که از تصویر سمت چپ پائین ایجاد شده رو با اون نوشته جبران کنم. تا بیننده به هوای دیدن متن از قسمت اصلی (فریاد کودک) غافل نشه.
بازم ممنونم:rose:
در اینکه ایده خیلی خوبی داشتید شکی نیست ..و بر منکرش لعنت ..اما

دوتا حالت داره برا نظر :

ادبا و فضلای هنر بلافاصله به عمق قضیه پی میبرن و درک میکنن کار رو ...که خدا رو شکر تعدادشون روزبه روز زیادتر میشه ..آرزوی توفیق و پول و حوری و هیم هیم :دی

اما حالت دوم مخصوص کسانی است که جز عقب افتادگان ذهنی بحساب میایند و این حقیر به نمایندگی از انها اشاراتی میکنم :

ما یه ایده ی قوی داریم /

دو تا آبجکت از هم جدا و و کلی خفقان کاری ...

این کاراکتر بچه در حال نعره کشیدن است و نه مکیدن به قول شما زبان و هویت مادری ..یه جورایی می خواد پس بده این الفبا ها رو ..

دوم اینکه اندازه ی پستان کوچیکه و بعد نداره بی هیچ وجه و همین طور ساختار این پستان مربوط به شیر دادن نیست ..

توی نت سرچ بزن عکس های زیادی هستند احتمالا به طور سمبلیک میشه روشون تمرکز کرد ..نگران سانسور و ادب و حفظ پستان هم نباش ..یکم راحتر ازش ایده بگیر ...

ابتدا از فضلا عذرخواهی میکنم بخاطر این گستاخی در نظر دادن/ دوم از خود شما بخاطر رک حرف زدن

در صورت کوچیکترین احساس بدی نسبت به این پست توسط زننده محترم تاپیک مدیر محترم این پست را حذف کند /

توفیق /

دوست عزیز اولاً از صراحت لهجه شما ممنونم
ثانیاً: هیچ وفت خودتو دست کم نگیر
ثالثاً: هدف من هم این بود که نشون بدم بچه داره فریاد می زنه و گرایشی به مکیدن سینه مادرش نداره
رابعاً: از فرم سینه هم برداشتی فرم گرایانه داشتم و گرنه فرمایش شما برای داستان پرسپکتیو در کار صحیحه.
ممنونم

دوستان همیشه با رنگهای ملایم نمیشه یک حرف کاملاً جدی رو بزنی- رنگ قرمز تند در این کار برای من حالت واجب داشت. از همتون صمیمانه ممنونم.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا