پورتال فروش هاست و دامین

edesigner

New Member
نرم افزار پورتال فروش هاست و دامین با پنل مدیریت.

- جستجو دامین های ir
- پرداخت آنلاین سامان (کارت های عضو شتاب) . paypal . egold
- مدیریت دامنه و پلان های هاست.
- امکان طراحی قالب دلخواه.
-و.......
دموی پورتال:
http://www.tarahweb.com/softdemo/irwhois

Member
یه کمی بیشتر توضیح دهید.
مثلا در رابطه با قمیت و...

edesigner

New Member
یه کمی بیشتر توضیح دهید.
مثلا در رابطه با قمیت و...

این که دموش گذاشتم 110 هزار تومان است.
حرفه ای تر هم هست که هاست و ثبت دامین اتوماتیک می کنه با یه سری امکانات بیشتر . 800 تومان است..

YTERROR

Active Member
110 تومان یکم زیاد نیست چون پرتالهای دقیقا همین امکانات و قوی تر خیلی کمتر از این حرفاست

edesigner

New Member
110 تومان یکم زیاد نیست چون پرتالهای دقیقا همین امکانات و قوی تر خیلی کمتر از این حرفاست

توی دهکده جهانی اینترنت همه جور اسکریپت گیر میاد . از طرفی برنامه نویس پاکستانی و چینی هم که ریخته.
و معمولا اونایی که اسکریپت اماده را فارسی می کنند و یه تغییراتی هم میدن به نظرم گیرون میدن. چون کاره خاصی نمیکنن.
بعد از یه مدت هم به خاطر باگ یا سرعت صفحه پایین می یاد یا دان میشه و از طرفی معمولا این نوع اسکریپت ها توسط فرد
فروخته میشه و نه شرکت پس کسی هم پاسخگو نیست.

قیمت یه اسکریپتی که از خط اولش تا آخرش نوشته شده و پیشتیبانی میشه و امکانات جدید بهش اضافه میشه و شرکتی
هست و جوابگوی هر مشگلی هست . این قیمت .قیمت مناسبیه.
این اسکریپت چند پلن داره که قابل آپگریده. فعلا پلن اول برای فروش آماده شده.

از طرفی کنترل پنل ادمین داره که امکانات زیادی داره خواستین پی ام بدین تا براتون لینک بفرستم.

YTERROR

Active Member
آره دیدم حرف شما هم منطقیه هر کس برای کارش یک ارزشی قایله و یک کاری رو انجام میده ولی انم باید ذکر بشه که یک سایت کامل نیست یک اسگریپت جانبیه ولی خوب چون من نمونه هایی مشابه این دیده بودم با قیمتهایی خیی پایین تر گفتم

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا