پهنای باند در هاست

amir-cg

Active Member
سلام دوستای عزیز و گرامی...
من یه هاست دارای 200 گیگ پهنای باند واسه سایت خودم دارم...یعنی هاستم 200 گیگ پهنای باند داره...الآن من یه سایت فروش شارژ زدم...می خوام بدونم اگه پهنای باندن تموم بشه ، دیگه هیچکی نمیتونه از سایت خرید کنه؟؟؟؟و اگه تموم بشه ، من باید چیکار کنم؟؟؟؟
روز خوش

ahmad_m1234

Active Member
سلام
سایت فروش کارت شارژ پهنای کمی مصرف میکنه و نگران تمام شدن نباشید در صورتی که تمام بشه هاست شما حالت suspend میشه و نیاز مدیر هاست صحبت کنی تا واست افزایش بده

amir-cg

Active Member
آها...پس حالا حالا ها تموم بشو نیست؟؟؟؟الآن تقریبا 30 مگابایت از پهنای باند من مصرف شده....
----------
---------
و یه سوال دیگه::::اگه منو تو سایتم بنر تبلیغاتی بذارم ، آیا از پهنای باند بیشتر استفاده میشه؟؟؟

maysam.m

Well-Known Member
200 گیگ واسه یه سایت شارژ زیادم هست.اگرم دیدی داره تمام میشه کافیه یه مقدار پهنای باند بیشتر از جایی که هاست گرفتی بخری

hasan026

New Member
دوست عزیز میزان پهنای باند سایت شما بر این اساس بررسی میشود :
اگر مثلا حجم سایت شما 1 مگابایت باشد و سایت شما در روز 6 هزار بازدید داشته باشد با هر بار بازدید 1 مگابایت از پهنای باند شما کسر میگردد پس یعنی شما روزی 6 گیگ پهنای مصرف میکنید و اگر در ماه حساب کنید میشه حدودا 180 گیگ پس کم نمیارید پهنای باند، امید وارم پاسخم راهنمایی کرده باشه شمارو ، با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا