پنکک مناسب پوست شما کدام است؟

sarerubisun

New Member
پنکک یکی از لوازم آرایشی زنانه است که برای پوشاندن لکه ها، تیرگی ها و زخم های پوست به کار میرود. خانم ها اغلب از از پنکک استفاده میکنند تا نواقصی مانند جوش، کک و مک، فرورفتگی پوست و لکه هایی که روی صورتشان دارند را کاور کنند؛ اما تاثیری که این ماده آرایشی روی صورت شما میگذارد کاملا به نوع پوست شما بستگی دارد.

پنکک

پوست صورت به دو دسته تقسیم میشود: خشک و چرب. خانم هایی که پوست چرب دارند از پنکک استفاده میکنند چون این ماده خاصیت خشکی دارد و درصد چربی پوست آنها را تا حدی کنترل میکند که پوستشان بیش از حد چرب به نظر نرسد. به همین دلیل آرایشگرها توصیه میکنند که خانم هایی که پوست چرب دارند قبل از زدن این ماده آرایشی، کرم یا ماده مرطوب کننده به صورتشان نزنند.

در مقابل خانم هایی که پوستشان خشک است بهتر است از کرم پودر یا کرم مرطوب کننده استفاده کنند و بعد پنکک را روی آن بمالند تا تاثیر و جلوه بیشتری داشته باشد.

فیک و اصل بودن پنکک را چطور تشخیص دهیم؟

وقتی برای تست پنکک، آن را روی دستتان میکشید اگر حالت مخملی داشت یعنی اصل است اما اگر حالت سفت و زمخت داشت یعنی فیک است. پوست شما ظاهر شما را نشان میدهد. ما به شما توصیه میکنیم که از لوازم آرایشی فیک استفاده نکنید تا آسیب های جبران ناپذیری به پوستتان وارد نشود.

خرید پنکک

پنکک یا کرم پودر؟

همه چیز بستگی به شما دارد. خانم ها معمولا اول به پوستشان کرم پودر میمالند و بعد روی آن پنکک میزند تا ماندگاری آن زیاد شود ولی با توجه به مطالب بالا بهتر است خانم هایی که پوستشان چرب است کرم پودر نزنند چون چربی صورت بیش از حد به چشم می آید.

بهترین جنس پنکک

روبی سان یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای لوازم آرایشی کشور است که لوازم آرایشی آن از بهترین مواد تهیه میشود. توصیه میکنیم برای داشتن پوستی با طراوت و زیبا از پنکک های روبی سان استفاده کنید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا