پنجمین سالگرد تاسیس مجید آنلاین !!

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
سلام ..

بنده هم سالگرد تاسیس سایت رو به همه عزیزان تبریک میگم . تبریک ویژه هم به مجید آقای عزیز دارم و دوستانی که دلسوزانه زحمت میکشن . همینطور به کاربران عزیز که سرمایه سایت هستند و همه چیز به لطف وجود اونهاست.
عملا امروز تامین روزی بسیاری از کاربران به این سایت وابسته است . امیدوارم تو موفقیت یک روند صعودی محسوس رو طی کنه .

موفق باشید ..

تبریک میگم
امیدوارم در کنار هم چیز های بیشتری از همدیگه یاد بگیریم.
از اینکه مجید آنلاین در مهر متولد شده هم خوشحالم.

به امید پنجاه سالگی مجید آنلاین.

M*E*H*D*I

New Member
سلام آقا مجید.
منم به شما و کل بچه های مجید آنلاین صمیمانه تبریک عرض میکنم.سایت بسیار خوبیه و منم همیشه ازش استفاده میکنم.امیدوارم عکری باشه تا یک روز هم بتونم 100 سالگی سایتتون رو به شما و بقیه عزیزان تبریک بگم.:)
شرمنده که یکمی دریر گفتم.:cry:

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام

منم به سهم خودم تبریک میگم
flirty.gif

جدا از کمبود هایی
چند وقتیه که پیشرفتهای خیلی خوبی داشته
shy2.gif

آ رزومند روزهایی بهتر
mornincoffee.gif

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
تبریک میگم ... به مجید و همه عزیزانی‌ که بودند و الان نیستند و افرادی که الان در سایت حضور دارند ... امیدوارم که سال جدید بهتر از قبل برای پیشرفت باشد ...

navidba

Well-Known Member
انگار همین دیروز بود
مبارکا باشه
پیشنهاد:بگیرید کل ترکیب سایت رو عوض کنید.

Jawed2

New Member
مبارک مبارک مبارک

پنجمین سالگرد تاسیس سایت مجیدآنلاین رو به تمامی دوستان عزیز تبریک میگم مخصوصاً آغا مجید مبتکر این سایت با ارزش و مفید و آموزنده .

دوستان همه تون شاد و خرم باشید.

Peace Dove

Well-Known Member
من هم خوشحالم از پنج ساله شدن مجيد آنلاين .اين رو نميدونستم وگر نه كادويي چيزي تقديم ميكرديم
آقا مجيد كه كادوي ما رو داد دستش درد نكنه ممنون
با تشكر

adib_f

Member
مبارك باشه!

سلام.
من هم به شما و تمامي اعضاي اين سايت تبريك ميگم و از كارهاي خوبتون و مقاله هاتون تشكر ميكنم.
اديب فرامرزي

سلام
منم تبریک میگم...
انشاالله همتون همیشه موفق و پیروز و سربلند باشید..

با سپاس بسیار از زحمات همه ی دوستان خوبم...

سلام
حالا نوبتی ام باشه نوبت منه
آقا مجید مبارک باشه البته با تاخیر
واقعا اداره ی همچین سایتی خیلی سخته
بازم تبریک :d

BANDIT

Member
تبريك مي گم اما با يكم تاخيير
خوب منم بعد از چندين سال كه تو مجيد آنلاين با آيدي هاي مختلف بودم اما فعاليتي نداشتم از همين امروز كه شما دوستان رو تو نمايشگاه الكامپ ديدم سعي مي كنم كه بتونم نقشي تو اين انجمن داشته باشم
موفق و سبز باشيد
مصطفي

TAEL

Member
دیر رسیدم ، اما تبریک میگم . همیشه پایدار باشی مجید آنلاین !

d@nial

Well-Known Member
با تاخیر نسبتا زیاد ! تبریک میگم
به مجید جان و همه مدیرای عزیز هم خسته نباشید میگم

به امید روزهای بهتر برای مجیدآنلاین!

Peyman-Pop

Active Member
سلام

امروز بعد از مدتها یک سر اومدم خونه قدیمیم و اتفاقی این تاپیک رو دیدم. جا داره من هم تولد پنجمین سالگرد سایت رو اول از همه به مجید عزیزم و بعد به تمامی دوستان خوب قدیمیم که دلم واقعا برای تک تکشون تنگ شده و همینطور کاربرای خوب سایت تبریک بگم.

همینجا از تمامی زحمات مجید عزیز باید تشکر کرد که واقعا از جونو دل مایه میزاره تا این محیط گرم مجازی رو برای ما فراهم کنه و همینطور تشکر و قدردانی از مدیران فعلی سایت که تعدادیشون از دوستان قدیمی من هستن.

امیدوارم این سایت زیر سایه مجید، مدیران و کاربران لایق و خوبش همیشه پابرحا باشه چراکه خیلی ها مثل من خاطرات زیادی از این سایت دارن.

به امید موفقیت روز افزون مجید آنلاین

پیمان

جدیدترین ارسال ها

بالا