غیره پنجره خاطرات.......

saeedmagic

Member
سلام خوبی داود؟
کاره خوبی شده خیلی بهتر هم می تونست باشه تکسچرهایی که استفاده کردی بی کیفیته یه ذره شارپ تر بودش بهتر بود یه توضیح م درباره اسم کار بده چرا پنجره خاطرات؟
راستی اون فایله 160 مگ شده چطوری برسونم دستت؟

Hamed

Active Member
سلام

دادووووووووووووووووووووووووووووود میکشمت...این کار به این باحالی تو خرابش کردی بابا...دیگه خفت میکنم داوود....
تکسچرا باید بزرگ باشه سایزشون...وقتی کار قدیمه باید تمامی تکسچرها تو همین مایه باشه...متریالات تو دستت نیست...همینجوری ولش مکنی به امون خدا....:mad::mad::mad:من هرچی میگم تو گوش نکن...سریع میخوایی به نتیجه برسی...کار خوب باید وقت بزاری حتی شده دونه بدونه از آبجکتات تست رندر بگیریی...:snap::snap::snap:

31337020532355213238.jpg

علی علی

سلام

دادووووووووووووووووووووووووووووود میکشمت...این کار به این باحالی تو خرابش کردی بابا...دیگه خفت میکنم داوود....
تکسچرا باید بزرگ باشه سایزشون...وقتی کار قدیمه باید تمامی تکسچرها تو همین مایه باشه...متریالات تو دستت نیست...همینجوری ولش مکنی به امون خدا....:mad::mad::mad:من هرچی میگم تو گوش نکن...سریع میخوایی به نتیجه برسی...کار خوب باید وقت بزاری حتی شده دونه بدونه از آبجکتات تست رندر بگیریی...:snap::snap::snap:

31337020532355213238.jpg

علی علی
:rose:
الفرار..............:mad:
خیلی حال میکنم عیبهامو میگیری :)به صورت کاملا حرفه ای ولی من تا به کارهای اورموشنی برسم برام خاطره میشه:lol:
چشم:rose:
دوستان مثل معلم و استاد خوبمون آقا حامد باشید رحم نکنید قولتون میدم تا چند ماه آینده کف همتونو میبرم:green:

graphamin

Member
سلام خدمت آقا داوود عزیز

کار خوبی شده و ایده قابل تحسینی هست اما اسبقه ای که شما داری ،بیشتر انتظار هست.

بنده حقیر چند نظر داشتم.
1. یک مثل همه دوستان همون تکچسر و uv mapping که خوب معلوم انجام نشده. که اینو به نظرم میاد کمبود حالا وقتو فقدان تکسچر مورد نظر . که خودت حتما اینو میدونی و حس میکنی.

2.بهینه کردن تنظیم GI و نور پردازی بهتر صحنه
3.افکت مخصوصا grain و stylize شدن بعضی قسمت در کنار گلدان. و متریال ها انعکاس خوبی ندارن نسبت به نور صحنه و از نظر reflect باید تجدید نظر داشت.
4. مساله بعدی یکم لنز دوربین بیشتر تغییر بده چون از کتا ب قرآن و گلدان جلوی دوربین این تناقض رو میبینی.
5. نور پشت بنجره و جلوی پنجره و افکتهای glow که داده شده میتونه بهتر باشه.

در کل قابل تحسین هست. شما استاد فنهستی.
موفق باشی

سلام داوود جان

دعوا ها رو که حامد جان کرد:green:
من از فضای کار خوشم اومد
به نظرم تکسچر ها میتونن بهتر باشن هم از لحاظ فشردگی و کشیدگی و هم تکراری به نظر نرسیدن
محل جدایش شیشه و پنجره هم یکمی مصنوعی میزنه
یه نور پردازی سایه دار تر هم میتونه خیلی جا افتاده تر نشون بده کارتو.
خوشحالم که مشغولی
و خوشحالم از دیدن پنجره خاطراتت :rose:
عیدت مبارک

یا علی

.:BehzAd:.

Active Member
سلام داوود جان خوبی و خسته نباشی و مرسی بایت کاره خوبت نقد ها رو که حامد جان و برهانی عزیز کردن و چیزی رو باقی نذاشتن فقط من شیشه یه کوچلو اذیتم میکرد متریالش رو دو لایه کن که یکیش انعاس و ضریب شکستش بالا باشه.

Mehran coyote

Well-Known Member
با این کار یاد تنبلی خودم افتادم:green:
من 1 ساله می خوام خونه مادربزرگمو بزنم ولی وقت نمی کنم از ایناس که یه حیاط داره با چند تا اتاق دورش
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ایدت خیلی خوبه
در کل قشنگه ولی چرا وقت برای تکسچر نمی زاری عزیزه من :-?
نقل قول از برهانی 59 :green:
محل جدایش شیشه و پنجره هم یکمی مصنوعی میزنه

منتظر کارای بعدیت هستیم :rose:

ممنون از نظرات شما دست همتون رو به گرمی میفشارم من این کارو واقعا وقت براش نذاشتم سرسری گرفتم کارو.....ببخشید ولی همینجا قولتون میدم این کارو بفرستم تاپ گالری این خط اینم نشون:neutral:
ولی خدائیش گوش شیطون کر کارمم بد نیستا.......حق بدید به من که نه رشته هنر خوندم و نه معماری....:lol:
عید همتون هم مبارک باشه:oops:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا