غیره پله برقی

tarkan_tan

Well-Known Member
این پله برقی رو واسه یه غذا خوری طراحی کردم دوست داشتم نظر شما رو هم راجع به این کارم بدونم.این کار رو یک شبه تموم کردم و با 3d max کار کردم و رندرش رو هم با vray گرفتم رندرش 1 ساعت طول کشید.
امیدوارم که خوشتون اومده باشه.:rose:

attachment.php

Mahshid_f3497

Active Member
سلام خسته نباشید خوب شده ولی عکس اولی یکم reflexe زیاده و با همخونیش رو با محیط از دست داده

Mj

Well-Known Member
بسیار خوبه
فقط مشکلی که داره اینه که پله های آهنی به دیواره ها چسبیدن
خسته نباشی:rose:

tarkan_tan

Well-Known Member
سلام خسته نباشید خوب شده ولی عکس اولی یکم reflexe زیاده و با همخونیش رو با محیط از دست داده
مرسی دوست عزیز.:rose:
باشما موافقم.راستشو بخوای کارش فوری بود منم دیگه همین از دستم بر اومد.

بسیار خوبه
فقط مشکلی که داره اینه که پله های آهنی به دیواره ها چسبیدن
ممنونم.:rose:
مشتری از من میخواست قسمت نرده و بدنه پله رو براش طراحی کنم و مد نظرشون هم همون بدنه بود.منم بیشتر تمرکزم رو داده بودم به بدنه پله.
خود پله متریالش اصلا مناسب نیست.ولی با این حالت پسندیدنشون.:sad:

آخرین ویرایش:

(Hamid)

Well-Known Member
خو ب در اومده کامپوزیتت فقط یکم همرنگ پله شده اگه یه یکم متفاوت تر باشه جالب تر میشه و اینکه بین ورق ها هم معمولا یه غشای لاستیکی میذارن ولی تو این کار خالیه(البته شاید داخل ساختمان به اون غشا نیازی نباشه.مطمئن نیستم)
این چندتا نکته هم به چشمم اومد گفتم عرض کنم
1- احساس میکنم پله سوم کوچیکتر از بقیه شده
2-رو پله اول یه سایه افتاده که زیاد جالب نیست
3-اون لامپ ها هم اگه LED هستش. روشن بشه خیلی جالبتر میشه

البته کار بازار این نقدهای پیشنهادی و نداره.کاملا در جریانم.

tarkan_tan

Well-Known Member
خو ب در اومده کامپوزیتت فقط یکم همرنگ پله شده اگه یه یکم متفاوت تر باشه جالب تر میشه و اینکه بین ورق ها هم معمولا یه غشای لاستیکی میذارن ولی تو این کار خالیه(البته شاید داخل ساختمان به اون غشا نیازی نباشه.مطمئن نیستم)
این چندتا نکته هم به چشمم اومد گفتم عرض کنم
1- احساس میکنم پله سوم کوچیکتر از بقیه شده
2-رو پله اول یه سایه افتاده که زیاد جالب نیست
3-اون لامپ ها هم اگه LED هستش. روشن بشه خیلی جالبتر میشه

البته کار بازار این نقدهای پیشنهادی و نداره.کاملا در جریانم.
خیلی ممنونم دوست عزیز.کاملاً با نظرهایی که دادی موافقم.
حالا هرچی بود مشتری خیلی پسندیده بود.:lol:
بازار طوری شده که این از سرشونم زیادیه.:mad:
ارزش این کار همون یک شب بود.حالا اونم زیاده.

(Hamid)

Well-Known Member
موافقم.هر چی بیشتر وقت بزاری بد پسندتر میشن:cool:
کار ترانسفورمر پیکان هم خیلی خیلی جالب و دبدنی شده:rose:

Hamed

Active Member
سلام
اگر بگم چقدر توش پول داره اینکار بعضی ها میگن تو فقط به پول فکر میکنی...
این طرح شما زمین تا زیر زمین با طراحی قبلیتون فرق داره رندرش ضعیف تره...یا من زیاد گیره میدم رفلکت فلزت خوب در نویمده...این سنگ های رو دیوار مثله سرامیک آشپزخونست یا اینم فلزه تایل شدست؟؟؟چون کارای قبلیتو خیلی دقیق دنبال میکردم این کار یکم تو ذوق میزنه بازم معذرت آقاجونم

علی علی

tarkan_tan

Well-Known Member
سلام
اگر بگم چقدر توش پول داره اینکار بعضی ها میگن تو فقط به پول فکر میکنی...
این طرح شما زمین تا زیر زمین با طراحی قبلیتون فرق داره رندرش ضعیف تره...یا من زیاد گیره میدم رفلکت فلزت خوب در نویمده...این سنگ های رو دیوار مثله سرامیک آشپزخونست یا اینم فلزه تایل شدست؟؟؟چون کارای قبلیتو خیلی دقیق دنبال میکردم این کار یکم تو ذوق میزنه بازم معذرت آقاجونم

علی علی
حامد جان عجب نقدی کردی پسر:lol:.
کاملاً حق میدم برات و باهات موافقم.
با ور کن تو 1 سال بالای 20 تا طرح ساختموت ، آپارتمان اینا زدم همه این طرح هارو به زور میزنم.چون نه قدر کارتو میدونن نه پول درست و حسابی میدن حالا خیلی هم دوندگی باید بکنی تا پولتو بگیری.هرچه قدر هم کارت با کیفیت باشه نمیگن خوبه ، میگن اینجاش چرا اینجوریه اونجاش چرا اینجوری شده.من هم واسه اینکه حرص نخورم همینجوری طرح رو میزنم بره پی کارش دیگه.:oops:

Hamed

Active Member
میدونی چیکار کن مثله من
1 - همیشه سعی کن یک سومه کل پروژ رو نقد بگیر و طی کن چه کار رو بخواد چه نخواد اون پولو پس نمیدی و مابقی پول هر وقت کار تموم شد همون موقعه بگیر حالا ادیت طرح عیب نداره تا جایی که اون راضی شه.. در غیر این صورت بشین تو خونه و سیگا...بقلت با شربتتو بخور با کامپیوترت لذت ببره ،اگر این کارارو نکنی مثله من ساله 80 چهار میلیونتو قورت میده و یه فوشم بهت میده...البته دور از جون...
2 - من نمیتونم دخلات کنم تو کار انجمن ولی اینجا بهتر که کارای تاپ و گلمون رو بزاریم که برای سایت و بچه ها بهتر باشه مثله کارای قبلیت که لرزه به تنه آدم میندازه

علی یارت باشه حرفه ای

tarkan_tan

Well-Known Member
میدونی چیکار کن مثله من
1 - همیشه سعی کن یک سومه کل پروژ رو نقد بگیر و طی کن چه کار رو بخواد چه نخواد اون پولو پس نمیدی و مابقی پول هر وقت کار تموم شد همون موقعه بگیر حالا ادیت طرح عیب نداره تا جایی که اون راضی شه.. در غیر این صورت بشین تو خونه و سیگا...بقلت با شربتتو بخور با کامپیوترت لذت ببره ،اگر این کارارو نکنی مثله من ساله 80 چهار میلیونتو قورت میده و یه فوشم بهت میده...البته دور از جون...
2 - من نمیتونم دخلات کنم تو کار انجمن ولی اینجا بهتر که کارای تاپ و گلمون رو بزاریم که برای سایت و بچه ها بهتر باشه مثله کارای قبلیت که لرزه به تنه آدم میندازه

علی یارت باشه حرفه ای
ممنونم حامد جان شرمندمون کردی ما که کاره ای نیستیم.
مجید آنلاین ارزشش خیلی بیشتر از ایناست.
ماکه هنوز نتونستیم پاسخگوی اینهمه راهنمایی دوستانمون خوبمون در انجمن بشیم اینشا الله که بتونیم در روزهای آینده جوابگوی اینهمه محبت باشیم.

آخرین ویرایش:

hadi_nn

Member
خسته نباشی استاد
از متریال پله برقی خیلی خوشم اومد و خوب کار کردی
اما متریال دیوارت اگه قرار بوده ورق کامپوزیت باشه درست در نیومده
بیشتر شبیه خود آلومینیوم تیره شده در حالی که اگه ورق کامپوزیت رو قشنگ نگاه کنی کمی متفاوته از این
ولی در کل خوب شده
راستی پله ها رو هم که دیگه پیچوندی d:
موفق باشی

tarkan_tan

Well-Known Member
هادی جان ممنونم که نظر دادی.:rose:
راجع به پیچوندن عرض کنم که کل کار رو پیچوندم چون تو این کار اگه نپیچونی میپیچی.:)
تو هم موفق باشی عزیز.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
تکسچر ندادی به خود پله ها؟!!! چون اصلا مشخص نیست متریالش چیه!

جدیدترین ارسال ها

بالا