پلاگ اين براي تبديل انيميشن 3d به flash

purya

Member
آقا يه پلاگاين ميخوام كه فايلهاي انيميشني رو كه با Max ميسازم به فرمت swf كه مربوط ميشه
تبديل كنه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
چرا از Plasma استفاده نميكني اون فايلهاي 3DS Max رو باز ميكنه و ميتونه به فلش ذخيره كنه

مجيد

در تاييد حرفهاي اقا مجيد بايد بگم كه نه تنها خروجي فايلهاي Plasma در Flash قابل اديت هستند بلكه در Director هم ميتوان اديتهاي جالبي روي اونها انجام داد
درضمن خروجي مستقيم HTML هم داره و سيميلاتور Reactor هم كه جاي خود داره

Saeid Taheri

Active Member
لطف مي كنيد توضيح بيشتري در مورد Plasma بديد...
با تشكر موفق باشيد

آقا سعيد راست مي گن يكم تپضيح بدين در مورد اين plasma... مسينكه نرم افزار جالبي بايد باشه .. اگه جدي جدي 3d مثل 3dsmax ميزنه بعدم به swf ميشه داد بيرون پس بنده كه حتما مي گيرمش .. آقا راستي cd ش هست مشهد؟؟

آقا سلام

نرم افزار پلاسما مال همون كمپاني discreet يا سازنده 3ds max خودمونه

محيط پلاسما دقيقا محيط تري دي مكس هستش البته نه به اون تكميلي

درضمن خيلي دوست دارم براتون پلاسما رو بفرستم ولي چه كنم كه حدود 120 مگابايت حجمشه
البته خودم هم دهنلودش كردم ولي فكر ميكنم تاحالا بايد سيديش اومده باشه

اگه بازم كاري از دستم بر بياد در خدمتم :wink:

Saeid Taheri

Active Member
Amir Hossein گفت:
آقا سلام

نرم افزار پلاسما مال همون كمپاني discreet يا سازنده 3ds max خودمونه

محيط پلاسما دقيقا محيط تري دي مكس هستش البته نه به اون تكميلي

درضمن خيلي دوست دارم براتون پلاسما رو بفرستم ولي چه كنم كه حدود 120 مگابايت حجمشه
البته خودم هم دهنلودش كردم ولي فكر ميكنم تاحالا بايد سيديش اومده باشه

اگه بازم كاري از دستم بر بياد در خدمتم :wink:
ممنون از توضيحتون پس آيا سيدي اين نرم افزار به بازار اومده ؟

به احتمال زياد بله اومده

ولي اگه نبود هم اشاره كنين تا هاردمو بفرستم براتون :)

اينم دو تا نمونه از كار هاي Plasma

آقا منم نديدم احتمالا مشكل از آپلود كردن خودمه آخه اصلا نميدونم چكار كنم چه كنيم تازه كاريه و هزارتا ايراد اگه ممكنه راهنمايي كنيد چيكار كنم منم جبران ميكنم

Saeid Taheri

Active Member
Amir Hossein گفت:
آقا منم نديدم احتمالا مشكل از آپلود كردن خودمه آخه اصلا نميدونم چكار كنم چه كنيم تازه كاريه و هزارتا ايراد اگه ممكنه راهنمايي كنيد چيكار كنم منم جبران ميكنم
خواهش ميكنم امير جان پيش مياد ...
بريد داخل يك وب سايت كه فضاي رايگان يا به عبارتي هاست رايگان بده
من خودم شخصا از سايت زير استفاده مي كنم
http://www.sharemation.com
بريد داخل اين سايت ثبت نام كنيد سپس صفحه شخصي به شما تعلق ميگره كه ديگه از ظاهرش پيداست بايد چجوري و چه كار كنيد ولي بازم اگه مشكل داشتيد مطرح كنيد
راستي در همين سايت مجيد آنلاين هم ميتونيد فايل يا عكس مورد نظرتون رو به ارسالتون Attach كنيد
موفق باشيد.

آره آقا سعيد .. الان تو بازار هست (تبليغ نباشه .. كامپيوتر آبي تو سجاد داره اينارو)

Saeid Taheri

Active Member
دقيق تر آدرس ميدين آقا بهروز
توي راهنمايي چي هست توي همون بانك نرم افزار پيدا ميشه ؟
بعد برم بگم كه Plasma ميخوام همين فقط ؟

با تشكر موفق باشيد .

اوه .. نه آقا سعيد .. من ديشب رفتم . كامپيوتر آبي . نداشت .. گفت پلاسما از اون نرم افزارهايي كه گرون بعد بايد بگم از تهران بيارن (discreet plasma 1.0 ) قيمتشم ميشه 10 هزار تومن به بالا.... آقا بر و بچ كسي اگه تو مشهد داره يه كمكي به ما بكنه!!

Saeid Taheri

Active Member
اوههههه چه خبره !!!
در كل بازم ممنون از لطفت آقا بهروز
موفق باشي.

خواهش مي كنم ... آًقا ولي من چند تا بر و بچ تو كار نرم افزار و اينا مي شناسم مي رم تحقيقات ببينم مي شه پيداش كرد يا نه .. اگه پيداش كردم حتما خبرت مي كنم بياي كپيشو بگيري .....

Saeid Taheri

Active Member
behrouzstar گفت:
خواهش مي كنم ... آًقا ولي من چند تا بر و بچ تو كار نرم افزار و اينا مي شناسم مي رم تحقيقات ببينم مي شه پيداش كرد يا نه .. اگه پيداش كردم حتما خبرت مي كنم بياي كپيشو بگيري .....
ممنون و موفق باشي.

جدیدترین ارسال ها

بالا