پلاگین یا اسکریپت نمایش چند متن html در صفحه

iliamah12

New Member
سلام
دوستان عزیز اول باید بابت تمام تلاشی هایی که برای رشد علم می کنید تشکر کنم:rose:

و اینکه

آیا پلاگینی(دارای امکاناتی مانند بزرگ نمایی و تغییر رنگ)برای نمایش صفحات فارسی از نوع html ( ویا خود متن ) در صفحه mmb وجود دارد
به صورتی که برای هر متن یک دکمه و با کلیک بر روی هر دکمه آن متن انتخابی به نمایش گذاشته شود
و همینطور بعدی وبعدی
و اینکه آیا می شود به صورت فهرست درختی هم استفاده شود

شاید هم باید از اسکریپت استفاده کرد
ممنون می شوم اگر جواب بفرمایید

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
ابتدا پیشنهاد میکنم سوالات مربوط به MMB رو در انجمن مربوط به خودش مطرح بفرمایید تا زودتر به پاسخ سوالاتتون برسید: برنامه Multimedia Builder

بله، با استفاده از شئ Browser میتونید صفخات HTML رو نمایش بدید
برای ایجاد لیست درختی هم میتونید از پلاگین TreeObject استفاده کنید (در انجمن جستجو بفرمایید مبحث مربوط به پلاگین بهمراه توضیحات و لینک دانلود رو پیدا میکنید)

iliamah12

New Member
ابتدا پیشنهاد میکنم سوالات مربوط به MMB رو در انجمن مربوط به خودش مطرح بفرمایید تا زودتر به پاسخ سوالاتتون برسید: برنامه Multimedia Builder

سلام
بابت پاسخ متشکرم

ولی منظور بنده این بود که بتوانیم در یک صفحه با استفاده از پلاگین (یا اسکریپت) تعدادی متن(مثلا 20 عدد) از نوع html(یا txt) را به نمایش بگذاریم بصورتی که کاربر با کلیک بر روی هر دکمه بتواند متن مورد نظر را بخواند و با کلیک بر روی دکمه بعدی متن بعدی ظاهر شود بتواند پنجره نمایش متن را ببند و دوباره باز کند
و اگر پلاگینی باشد که امکاناتی مانند بزرگنمایی و تغییر رنگ و... دشته باشد خیلی عالی می شود

ان شاالله همیشه در پناه خدا موفق و سربلند باشید

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب همون متن ها رو میتونید در یک فایل HTML قرار بدید و لود کنید
به هرحال پلاگینهایی برای نمایش و کار با متن های با فرمت RTF وجود دارن مانند TRichEdit
به هرحال برای نمایش من فایل HTML رو بیشتر توصیه میکنم (مثلاً در HTML فرمت بندیشون کنید با یک ویرایشگر ساده و نمایششون بدید)

برای نمایش هرکدوم هم میتونید آدرس فایل HTML رو با یک متغیر به شئ بروزر بفرستید تا یک صفحه ی دیگه رو نشون بده
اگر هم فقط متن های ساده هستن که شئ Paragraph میتونه کمکتون کنه

iliamah12

New Member
سلام
خیلی ممنونم
بله ساخت چند صفحه html و پیوند آنها به یکدیگر روش خوبی هست
باز هم از شما متشکرم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا