Fa پلاگین قران کریم یا عکس

atenaone

Active Member
با سلام دوستان متخصص عزیز بنده می خواهم یه پروژه قران کریم درست کنم با نرم افزار مالتی مدیا بیادر
انجمن سرج کردم چیزی پیدا نکردم آیا برای قران کریم پلاگینی وجود دارد
یا اگر عکس های از صفحات قران کریم لطف کنید ممنون میشم
یا اگر پروژه آماده در دست دارید ممنون میشم بزارید
دوستان گلم و متخصصان انجمن مجید آنلاین ممنون میشم از حرفه های شما هم استفاده کنم و منو یکم راهنمایی کنید که چطوری این طور درست کنم که جلب توجه باشه

FOR8D

New Member
درود

از وب سایت "قرآن برای همه", "quran for all" استفاده کنید.
کافیست روی گوگل برید و جمله "قرآن برای همه", "quran for all" را سرچ کنید.
موفق باشید.

atenaone

Active Member
با سلام دوست عزیز من اصلا از حرف شما متوجه نشدم قران برای همه سرج کردم چیزی نیومد یعنی چی میشه بیشتر و کاملتر توضیح بدید

http://zohur.net/online-quran.htm این سایت رو اگر ببنید نرم افزاری داره که صد در صد فایل فلشه یا آفلاینه این رو چطوری و از کجا دانلود کنم

تو مالتی مدیا بیلدر بندازم و استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید اگر روش جدید یا فایل جدید هم در نظر دارید معرفی کنید ممنون میشم

FOR8D

New Member
درود بر شما

با سلام دوست عزیز من اصلا از حرف شما متوجه نشدم قران برای همه سرج کردم چیزی نیومد یعنی چی میشه بیشتر و کاملتر توضیح بدید
قران برای همه نام یک برنامه قرآن آنلاین با امکان ترجمه کامل و تفسیر و قرائت به چند زبان مختلف می باشد.

http://zohur.net/online-quran.htm این سایت رو اگر ببنید نرم افزاری داره که صد در صد فایل فلشه یا آفلاینه این رو چطوری و از کجا دانلود کنم
تو مالتی مدیا بیلدر بندازم و استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید اگر روش جدید یا فایل جدید هم در نظر دارید معرفی کنید ممنون میشم

توجه داشته باشید, تارنمای ظهور دات نت خود نیز از اسکریپت سایت http://tanzil.net/ در یک iframe استفاده میکند.

کد:
<iframe id="I1" frameborder="0" height="2000px" name="I1" scrolling="no" src="http://tanzil.ir" style="border: 0px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; float: right; position: absolute; right: 0px; top: -92px;" width="770">
</iframe>

این اسکریپت در انحصار سایت تنزیل بوده و برای دانلود عمومی در دسترس نمیباشد.
ولیکن با یک سرچ در گوگل می توانید اسکریپت های مشابه را دانلود نمایید.

موفق باشید.

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
برای این کار پلاگینی موجود نیست شما باید بگید چه قابلیت هایی مد نظرتون هست تا من و دوستان بهتر راهنمایی کنیم

atenaone

Active Member
سلام داداش محمود خوشحال شدم شما رو دیدم شما می تونین فقط مشکل منو حل کنید

من میخواستم برای پروژه قران کریم درست کنم که اولش ایکن قران بیاد بعد از چند ثانیه ارجاع بشه به صفحه و سوره ها بیاد طرف روش کلیک کرد آیه های قران نمایش داده بشه با صوت حالا از شما راهنمایی میخوام مثل اینکه پلاگینش هم نیست میخوام گرافیک زیبایی هم داشته باشه

ممنون از راهنمایی همه دوستان

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
همه این کارایی که میخوایی آسونه و قابل اجرا، آیکن اومدن و رفتن به صفحه اصلی که کار تازه ای نیست و آسونه و کلی نمونه تو انجمن هست در مورد پخش آیه ها و سوره هها هم که میشه به صورت متن و عکس اورد داخل بیلدر و از کد های پخش صوت استفاده کرد گرافیک هم که بر میگرده به سلیقه خودتون

atenaone

Active Member
داداش اگر با عکس و تکی تکی باشه که میدونی چقدر طول میکشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راه بهتری سراغ ندارین؟

atenaone

Active Member

دوستان ببخشید اسپم دادم شرمنده نمیشه توجه کنید به این و هر کسی روشی میدونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shayan soft

Member
کاره بزرگ زحمت زیاد هم داره دیگه
اگر میخوای خوشگل باشه همه رو تو فتوشاپ طراحی کن بذار...
ضمنا اگر میخوای پروژت سنگین نشه از اکسترنال پیج استفاده کن
در ضمن برای طراحی همچین چیزی از نرم افزار فلش میتونی بهره بگیری که برای این کار نسبت به بیلدر مناسبتره
کارایی ای که میگی بسیار آسونه،نمایش آیکون،حرکت آبجکت،رفتن به صفحه ای بهد از یک تایم مشخص،نمایش متن یا عکس همراه صوت و... اینها کمترین امکانات بیلدر هستند

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

atenaone

Active Member
اوکی تنکس داداش اگر براتون زحمتی نیست اون عکس هایی از قران کریم برام بدید کیفیتش خوب باشه

shayan soft

Member

عزیزه دل
هر صفحه از قرآن رو باید در یک ابعاد مشخصی تایپ کنید و ازش خروجی jpg بگیرید،این از آیات
قالب هم تو فتوشاپ باید طراحی کنی...
چیزه آماده ای نداریم بدیم باید طراحی کنید
ضمنا این کارا پیش پا افتادست و نیاز به پلاگین نداره...

atenaone

Active Member
ممنون داداش شایان از راهنمایتون میدونم پلاگین نداره من سرج زدم آماده هست ولی کیفیت عکس ها خوب نیست حتی عکس بعضی از نرم افزار هارو هم که با فلش کار شده بود ریختم بیرون ولی باز کیفیتش خوب نبود خیلی کیفیت داره ولی اون کیفیت مد نظر منو نداره

بازم ممنون از راهنمایتون

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
ممنون داداش شایان از راهنمایتون میدونم پلاگین نداره من سرج زدم آماده هست ولی کیفیت عکس ها خوب نیست حتی عکس بعضی از نرم افزار هارو هم که با فلش کار شده بود ریختم بیرون ولی باز کیفیتش خوب نبود خیلی کیفیت داره ولی اون کیفیت مد نظر منو نداره

بازم ممنون از راهنمایتون
سلام
اگه کیفیت عکس ها در برنامه پیشفرض نمایش عکس ویندوز بخوبی و با کیفیت نمایش داده میشه ولی در بیلدر پس از خروجی شاهد افت کیفیت هستید پیشنهاد میکنم در وهله اول عکس ها رو در شی Bitmap در حالت External در بیارید که عکس رو طبق فایل و بدون کوچیکترین کاهش کیفیت برای شما نمایش داده بشه در صورتی که مایل به نمایش عکس در حالت Internal هستید هنگام خروجی گرفتن برنامتون Compression Method رو در حالت No Compression قرار بدین تا کوچیکترین کاهش کیفیتی رو عکس هاتون اعمال نشه.

اگر مشکل شما پیدا نکردن عکس های با کیفیت قران کریم هست چون منابع انتخابی و نحوه جستجوی شما صحیح نیست.
مشکلاتتون رو واضح و شفاف بیان کنید تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم و زودتر مشکلاتتون برطرف بشه.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

atenaone

Active Member
ممنون داداش لوسیفر که راهنمایی کردین ولی از آخری متوجه نشدم داداش مشکل من پلاگین بود که اونم نیست مجبورم از عکس استفاده کنم

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
چه پلاگینی نیاز دارین اگه پلاگینش موجود نباشه و نیاز باشه سعی میکنم براتون پلاگینش رو بسازم چون هدف کار شما برای من خیلی ارزشمنده.
فقط لطف کنید توضیحات رو کامل و واضح بیان کنید چون تو سوال اولتون هم بنده متوجه منظور و پلاگین مورد نیازتون نشدم.

shayan soft

Member
عزیزم پلاگین در راستای بالا بردن امکانات و کارایی بیلدر هست و من فکر نمیکنم برای همچین پروژه ی ساده ای پلاگین نیاز باشه

rasool_jelve

Active Member
کاره بزرگ زحمت زیاد هم داره دیگه
اگر میخوای خوشگل باشه همه رو تو فتوشاپ طراحی کن بذار...
ضمنا اگر میخوای پروژت سنگین نشه از اکسترنال پیج استفاده کن
در ضمن برای طراحی همچین چیزی از نرم افزار فلش میتونی بهره بگیری که برای این کار نسبت به بیلدر مناسبتره
کارایی ای که میگی بسیار آسونه،نمایش آیکون،حرکت آبجکت،رفتن به صفحه ای بهد از یک تایم مشخص،نمایش متن یا عکس همراه صوت و... اینها کمترین امکانات بیلدر هستند

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
سلام کسی که فلش رو بلده سراغ بیلدر نمی ره مث من که اگر سی شارپ بلد بودم برای مولتی مدیا از بیلدر استفاده نمیک
ردم
یه سوال چرا افراد حرفه ای سراغ این نرم افزار ها میرن در صورتی که خودشون میتون با سی شارپ دلفی و... بهتر و راخت تر بسازن و این برنامه ها اپدیت میشن ولی بیلدر نه

جدیدترین ارسال ها

بالا