پلاگین سیستم عضویت

shahkam

Member
سلام به همه بچه های توپ سایت

به پلاگین عضویت ( دیتابیس ) نیاز دارم قبلا یه جا دیده بودم ولی دیگه پیداش نکردم
هر کس داره لطف کنه بزاره که بدجور نیاز دارم:rose::rose:

shahkam

Member
خوب من جستجو کردم همه چی قاطی پاتی بود چیزی نفهمیدم هر کی یه چیز گفته بود
لطفا یه پلاگین معرفی کنید که من اطلاعات دیتابیسم رو تو پلاگین وارد کنم و کاربران بتونن ثبت نام کنن و تو صفحه لوگین وارد برنامه بشن ( اطلاعات تو دیتابیس سایتم ذخیره بشه و از همونجا خوانده بشه

با تشکر

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
لطفا یه پلاگین معرفی کنید که من اطلاعات دیتابیسم رو تو پلاگین وارد کنم و کاربران بتونن ثبت نام کنن و تو صفحه لوگین وارد برنامه بشن ( اطلاعات تو دیتابیس سایتم ذخیره بشه و از همونجا خوانده بشه
:green:شما راجع به بیلدر چی فکر کردید ؟ میخواین با نرم افزاری که خودش هیچ رابطی برای ارتباط با دیتابیس لوکال نداره به دیتا بیس یک سایت متصل بشید و اطلاعات واکشی کنید ؟:shock:

shahkam

Member
خوب من وقتی فکر کزدم دیدم میشه یه جورایی به برنامه یه دستی زد و این کار رو کرد ، دارم روش کار میکنم اگه بشه خیلی خوب میشه:cool:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز

اولا فکر نمیکنم پلاگینی برای این چیزی تو ذهن شما هست وجود داشته باشه.

در ضمن همونطور که جناب silversoft هم گفتن ارتباط mmb با دیتابیس یک وبسایت بعید بنظر میرسه.

روشی که به ذهن من میرسه استفاده از فایل های متنی برای شبیه سازی یک دیتابیس تو mmb و بعد انتقال اطلاعات داخل فایل متنی به دیتابیس تحت نت شماست. (روش حرفه ای نیست اما mmb چاره بهتری برای تامین منظور شما نداره)

آخرین ویرایش:

shahkam

Member
خوب این روشتون رو اگه میشه بیشتر توضیح بدین ببنم میشه یا نه
آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز
خیلی واضحه که. شما Data کاربری که با mmb ثبت میشه رو تو یک فایل متنی ذخیره می کنید و بعد تو وبسایت محتوی این فایل متنی رو به دیتابیس سایتتون منتقل میکنید

برای قسمت اول یعنی برای ارسال دیتا به فایل متنی میتونید تو mmb از فرمان strtofile استفاده کنید. بعد این فایل رو همراه سایر فایلهاتون تو سرور سایتتون آپلود کنید. اما برای قسمت دوم من نمیدونم دقیقا شما از چه الگوریتم، زبان و دیتابیسی برای وب سایتتون استفاده میکنید که بخوام راهنمایی کنم چجوری محتویات فایل متنی رو تو دیتابیس وارد کنید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا