:: پــــروژه های جدید من ::

Mandana

Active Member
قالب هاي فروشژاه خوب شدن اما از الكامپ ها زياد خوشم نيومد.مخصوصن دومي كه هم سنتي توش كار شده هم فانتزي...زيادي شلوغه
اما رنگ بندي كارهات خعلي خوشمل شده دوسشون دارم.مخصوصن فروشگاهها:paint:
موفق بباشي دوست جون:rose:

GsGraphic

Well-Known Member
سلام دوست عزیز خسته نباشی.
کار اول:لوگوی کاسپین خیلی خوب نشده یه مقدار جای کار داره برای مثال حرف کا با حرف ی تفاوت زیادی داره در صورتی که حروف یک لوگو باید هم خانواده باشن رنگ قرمز طرحت رو اگر یه مقدار تیره تر کنی به نظرم بهتر میشه.
کار دوم:تو این کار لوگو خوب شده ولی خیلی از رنگهای روحی استفاده کردی درخشندگی کار خیلی چایین اومده اون رنگ قرمز بالا هم خوب نشده
کار سوم:کار مرکز فیلم خوب شده فقط این نوع رنگبندی بیشتر مناسب محصولات غذاییه
کارچهارم و پنجم:از نظر رنگبندی خوب شده فقط تنها مشکل این کار اینه که شلوغ شده چشم سردرگم میشه توی نگاه اول.
البته اینا همه نظر شخصی من بود .موفق باشی:rose:

mrtnet

Member
خسته نباشید بسیار قشنگ زیبا شده البته اون طرحی هم که دوستان میگن معمولی هست به نظر من نسبت به هر سلیقه دید و به نظر من خوب شده ...

موفق و پیروز باشید

RaminAzimi

Member
سلام دوست عزیز خسته نباشی.
کار اول:لوگوی کاسپین خیلی خوب نشده یه مقدار جای کار داره برای مثال حرف کا با حرف ی تفاوت زیادی داره در صورتی که حروف یک لوگو باید هم خانواده باشن رنگ قرمز طرحت رو اگر یه مقدار تیره تر کنی به نظرم بهتر میشه.
کار دوم:تو این کار لوگو خوب شده ولی خیلی از رنگهای روحی استفاده کردی درخشندگی کار خیلی چایین اومده اون رنگ قرمز بالا هم خوب نشده
کار سوم:کار مرکز فیلم خوب شده فقط این نوع رنگبندی بیشتر مناسب محصولات غذاییه
کارچهارم و پنجم:از نظر رنگبندی خوب شده فقط تنها مشکل این کار اینه که شلوغ شده چشم سردرگم میشه توی نگاه اول.
البته اینا همه نظر شخصی من بود .موفق باشی:rose:
سلام به شما دوست عزیز
از این همه دقت و نظر ممنون. خوشحال شدم
از نظرا واسه کارای بعدی ایشاال... استفاده می کنم چون این کارا تحویل داده شده.
شایان ذکره که تو فقالب های فروشگاهی ترکیب رنگ رو همین جوری سفارش میدن !:-? واسه همین نمیشه همیشه رنگ های مرتبط استفاده کرد. البته تا جایی که سعی دارم رنگ های همسان استفاده می کنم :paint:
بازم ممنون

farzadart

Member
سلام منم با ماندانا جون موافقت می نمایم
3 تا فروشگاه خوب شدن ولی تبلیغات الکامپ . . . !!

موفق باشی

omidlog

New Member
سلام خسته نباشید کارتون عالیه

تنها انتقادی که می‌شه ازش کرد اینکه واسه فروشگاه تیبل بندیشو خیلی‌ تکراری استفاده کردی و تو طراحی سایت می‌تونست از خلاقیت بیشتر واسه جا گذاری اشیا به کار بره

در کلّ عالی‌ بود ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا