پشتیبانی آنلاین 24 ساعته در روز برای سایت یا محصولات شما (مناسب هاستینگ ها)

alionline1366

Active Member
سلام دوستان عزیز

اگر از شکایات مشتریان خود بابت پشتیبانی سایت و یا محصول خود کلافه شده اید اگر به خاطر مشغله ی کاری نمیتواید همیشه آنلاین باشید دیگر نگران نباشید ما به جای شما هم آنلاین خواهیم بود.

ما به خاطر مشکلات عظیمی که وبمسترها و صاحبان کالا با مشتریان خود از لحاظ پشتیبانی دارند با قیمتی اندک این وظیفه را از عهده این دوستان بر میداریم.

این پشتیبانی شامل پشتیبانی از موارد زیر میباشد:

1- دادن اطلاعات و توضیحات لازم در مورد سایت و یا محصولات شما
2- پاسخ به سئوالات مشتریان شما در مورد سایت و یا محصولات شما
3- رفع مشکلات احتمالی مشتریان شما در مورد سایت و یا محصولات شما
4- پشتیبانی 24 ساعته و هفت روزه هفته حتی در روزهای تعطیل با ایمیل و چت یاهو(و ساختن ایمیل و Id مخصوص پشتیبانی شما در صورت تمایل)

برای مذاکره در مورد قیمت و اطلاعات بیشتر در همینجا PM بگذارید و یا با ایمیل: [email protected] و یا باId: alionline1366 تماس حاصل فرمایید.

LOFOL

New Member
فکر خوبی است ولی اینجور کسی بهت اعتماد نمی کنه باید شروع کنی یک وب سایت فقط در مرود این موضوع درست کنی و همچنین برای هر نوع سایت یک نفر باید داشته باشی مثلا نیای پیشتیبانی هاست و یک فروشگاه رو با هم به یک ساپورت آنلاین بدهی
بنظر من اگر اول از هاست شروع کنی بهتر است

alionline1366

Active Member
دوست عزیز این کار رو من چند وقته شروع کردم و ما افراد مختلفی رو داریم الانم ساپورت چند جای مختلف هستیم.

alionline1366

Active Member
صحبت شد دوستان دیگر هم اگه pm بدین اطلاعات بیشتر رو براتون توضیح میدم.

LOFOL

New Member
خوب همین جا بنویسید ما هم ببنیم

در ضمن آدرس سایت رو بدهید

MJ Rayaneh

Well-Known Member
من به چنین کسی نیاز دارم.
برای پیغام خصوصی بفرست و قیمت و ... رو توضیح بده.

alionline1366

Active Member
دوست عزیز MJ Rayaneh برای شما پیغام خصوصی زدم . LOFOL عزیز ما سایتی مخصوص این کار نداریم اگر خواستید همینجا PM بدید در اسرع وقت جوابتون رو خواهید گرفت.

LOFOL

New Member
نه من نیاز ندارم من فقط می خواستم کمک کنم که کارتون پیشرفت کن بنظر من باید حتما سایت مخصوص اینکار رو درست کنید چون با این روش کاری کمتر کسی بهتون اعتماد می کنه

alionline1366

Active Member
شاید حرف شما درست باشه دوست عزیز ولی فعلن من چند تا مشتری خوب دارم پس میبینید که اعتماد میکنن.

LOFOL

New Member
این سایت رو ببین شاید کمک کنه این یک نمونه خیلی خوب برای ÷یشتیبانی آنلاین از هاست است شما باید چنین سایتی درست کنه تا طرف حاضر بشه پسورد پنل هاست شو به شما بدهد برای پشتیبانی

https://247livesupport.biz/ticket/

ساپورت باید دلسوز باشه !
هیچ کس هم مثل خود شخص نمیتونه به خودش کمک کنه - واگذاری به این شکل به دیگران کار غیر منطقی به نظر میرسه - من این کار رو قبلا کردم - یعنی درخواست همکاری دادم و یکی قبول کرد که بیاد و ساپورت کنه ! 50% وقتشو بعدا فهمیدم صرف چت کردن بی فایده با مشتری میکرده ! ( یه چیز سادش )

جدیدترین ارسال ها

بالا