پس من چيكار كنم {با مديران انجمن هستم}

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saman_sweden

Active Member
اگر قصدتان جو سازي است اشتباه امدي در صورت تكرار برحورد جدي با شما مي رسد
آخه يه راهي بذاريد جلوي پاي من
من اينهمه چيزاي باهالي كه پيدا ميكنم كجا بايد بذارم
1-از بين برنده ي ويروس بلاستر
2-از بين برنده ي ويروس welch
3-عكس هاي هديه تهراني
4-يه سايت پر از فايل هاي فلش
5-يه سايت براي كرك
6-يه سايت براي دانلود نرم افزار وفيلم
7-عكس هاي شاد مهر
8-يه تقويم
درمور برنامه هايي كه داري پيدا كردي ميتوني مربوط به هر كدام از انجمها لينكش بذاري مانند ساير دوستان كه اينكار را انجام مي دهند
بعضي از كاربران نه تا به حال نامه اي ارسال كرده اند و نه جوابي داده اند و نه حتي
مراجعه ميكنند و من كه فكر ميكنم از اين تعداد 3000 نفرشون واقعا اضافي اضافي هستند
و بايد حذف شوند
شما تصميم گيرنده نيستيد
در ضمن اگه ميشه مقدار فايل هاي ارسالي را تا 2 مگا بايت كنيد تا ما هم برنامه هاي بهتري
بتونيم قرار بديم آخه با 250 كيلو بايت كه فقط ميشه عكس وبرنامه هاي خيلي خيلي كوچيك
گذاشت. با 2 مگابايت كلي كار ميشه انجام داد حتي آهنگ هاي3 دقيقه اي با كيفيت معمولي
رو ميشه يه جورايي جا داد و خوبيش اينه كه چون بيشتر كاربران در ايران هستند و اين سايت
هم در ايران تشكيل شده است با سرعت بيشتري ميتوان دانلود كرد
هزينه اين سايت از جيب آقاي علوي زاده است و كسي براي اين سايت كمك نمي كنه
اگر اينقدر دست و دل باز هستيد مي تونيد اول كمكهاي مالي خود به انجمن برسانيد بعد در مورد خواسته شما تصميم گرفته مي شود

shahrokh_xp

Active Member
جناب mohsen.farjami بايد به عرضتون برسونم كه يكي از اون تاپيك ها رو هم من قفل كردم چون بعد از 4-5 بار اخطار از اينكه خواهشنا مطالبتونو در انجمن مربوطه بنويسيد شما هنوز هم رعايت نمي كنيد و اين مطلي رو هم در انجم نيازمندي ها نوشتين.
تا حالا هرچي پست كردين در انجمن نيازمندي ها بوده و با اينكه من 2-3 تاي آنها را منتقل كردم ولي شما باز رعايت نكردين.

shahrokh_xp

Active Member
در ضمن در رابطه با حرف شما بايد بگم كه وقتي ميگيد (( اين مطالب رو كجا بزارم)) فقط و فقط و فقط در صورتي كه مطلب شما در رابطه با موضوعات انجمن ها باشد حق داريد آن مطلب را بنويسيد .مثلاْ ما جايي براي ارايه عكس قرر نداديم كه شما عكس فلاني يا بهترين عكس هاي فلاني رو گذاشتين.اگر به هدف اين انجمن ها دقت كنيد ميبينيد كه در نهايت گرافيگ و آموزش گرافيك و آموزش مطالب كامپيوتري و سوال جواب ها در اين رابطه است نه اينكه هر كس هرچي پيدا كرد بزاره سايت.براي اين كار سايت هاي زيادي وجود داره كه ميشه معرفيشون كرد.

در ضمن اگر مي خواهيد فايل بزاريد سايت هاي زيادي هست كه اين امكان رو مجاني ميدند.يهني آپلود فايل كه شما مي تونيد از آنها استفاده كنيد و لينك بدهيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا