پس از چند ثانیه نمایش عکس ، عکس دیگری به جای آن به نمایش در بیاید

Morteza-CS3

New Member
ساخت Slide Show با استفاده از jQuery

باسلام خدمته تمامی دوستان در سایت مجید آنلاین

میخواستم ببینم چطوری میتونم در یک webpage عکس ها رو طوری قرار بدم که پس از چند ثانیه نمایش عکس ، عکس دیگری به جای آن به نمایش در بیاید ممنون میشم اگه لطف کنید کدش رو در اختیارم بزارید

به عنوان مثال در mainpage این سایت نیز اگر نگاه کنید میبینید و منظور من کد ی است که در این صفحه بکار گرفته شده وسط صفحه

http://www.rayaneh.com/

آخرین ویرایش:

Morteza-CS3

New Member
دوسته عزیز متشکرم از پاسختون

ولی اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین و اگه کدش رو دارین لطف کنید و اینکه چطوری میتونم کدش رو در صفخات asp بکار ببرم

محیط jQuery چیست برای برنامه نویسیش

Morteza-CS3

New Member
با تشکر از تیم مدیریت برای انتقال تاپیک به محل صحیح و عذر خواهی به خاطر اینکه جای تاپیک رو اشتباه زده بودم ( آخه اول فکر میکردم که با کد های اچ تی ام ال مینویسن ):shock:

Morteza-CS3

New Member
tarhebartar جان ممنون و متشکرم از شما - راستش من از پلاگین cycle که شما گفتید میخوام عکس ها به صورت fade نمایش داده بشن

و این قابلیت رو میخوام به پیجی که با asp.net طراحی کردم اضافه کنم

اسلاید شو که اضافه کردم وقتی بازش میکنم بصورت اسلاید نشان داده نمیشه آیا کدش اشکال داره یا اینکه برای اجرا شدنش باید آخرین نسخه از jQuery رو دانلود کنم

اگه اینطوره من از سایت jQuery فایل jquery-1.4.2.rar رو دانلود کردم حال برای اینکه این اسلاید شو به نمایش در بیاد من این 2 فایل جاوا رو باید کجا بزارم ( کنار خود فایل html ؟ ) لطفا یه راهنمایی در مورد اجرای فایل های jQuery بکنید

با تشکر

پیوست ها

• jquery-slideshow.zip
    193.2 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • jquery-1.4.2.rar
    65.5 کیلوبایت · بازدیدها: 28

tarhebartar

Member
توی گوگل در مورد پلاگین Cycle و جی کوئری سر کنید از این پلاگین قدرتمند خیلی نمونه هست ! ولی کلا برای استفاده وقتی فایل js پلاگین رو در صفحه لود کردی اینجوری تابع خودت رو بنویس :

کد:
$('#slider').cycle{(
    fx: 'fade'
)};

همچنین در این لینک نمونه ای ساده است :

کد:
http://jquery.malsup.com/cycle/basic.html

جدیدترین ارسال ها

بالا