غیره پسر بچه و ماه

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دوستان خوبید؟
ماه رمضان روزه نمازهای همتون قبول باشه:rose:
یکی از دوستانم یک پروژه برای دانشگاهش در مورد ماه رمضان و نیایش این حرف ها داشت. بعد ایده اش رو به من گفت. خوب منم که طراحی بلد نیستم . خلاصه به دوستش داد کشید رو کاغذ بعد اسکن و بعد هم داد به من و رنگ آمیزیش رو من انجام دادم.
راستی بخش 2 بعدی که گالری داشته باشه ندیدم به همین خاطر اینجا میزارم ببنیم دور همی

ایده کار : مهدی امیران
طراحی : رضا فراهانی
رنگ آمیزی : خودم با موس

برنامه های استفاده شده :
Photoshop

زمان کار تقریبا 2:45 فکر کنم
امیدوارم خوب شده باشه :mad:

پیوست ها

• Pesar-&-Mah.jpg
    Pesar-&-Mah.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 34
  • Pesar-&-Mah.jpg
    Pesar-&-Mah.jpg
    840.1 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش:

hamed.f

Well-Known Member
آدم جالبی هستی!چند ساله تو فروم هستی،همه جا هم پست میزنی اما گالری بخش دو بعدی رو ندیدی!!!
بیا...
گالری دو بعدی
اما در مورد کارت ...
به نظرم یه کار کارتونی جالب شده آفرین
از تکسچری که برای شلوار استفاده کردی خوشم اومد،تکسچر پیراهنش هم خوبه اما از پیرهن زده بیرون (تو عکس پایین نشون دادم)
من جای تو باشم تکسچری که به ماه دادی رو حذف میکنم
یه مسئله دیگه اینکه ستاره این همه نور از خودشون ساطع میکنن اما ماه خاموشه و فقط رنگش سفیده!!!
پس کلید ماه رو بزن روشن شه :green:(این مشکل رو حتما حل کن)

پیوست ها

• Pesar-&-Mah.jpg
    Pesar-&-Mah.jpg
    899.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14

madmaster_3d

Well-Known Member
آدم جالبی هستی!چند ساله تو فروم هستی،همه جا هم پست میزنی اما گالری بخش دو بعدی رو ندیدی!!!
بیا...
گالری دو بعدی
اما در مورد کارت ...
به نظرم یه کار کارتونی جالب شده آفرین
از تکسچری که برای شلوار استفاده کردی خوشم اومد،تکسچر پیراهنش هم خوبه اما از پیرهن زده بیرون (تو عکس پایین نشون دادم)
من جای تو باشم تکسچری که به ماه دادی رو حذف میکنم
یه مسئله دیگه اینکه ستاره این همه نور از خودشون ساطع میکنن اما ماه خاموشه و فقط رنگش سفیده!!!
پس کلید ماه رو بزن روشن شه :green:(این مشکل رو حتما حل کن)

سلام حامد جان. جوش نکن. قدیم دیده بودم ولی ایندفعه که رفتم ندیدم. ( اثرات روزه گیریه )
البته تکسچر پیراهن و بقیه یک تکسچر نیست و از چندین تکسچر ترکیبی استفاده شده.یعنی کلا کل کار ترکیبی هستش
مشکل ماهه چیه ؟ خوب دیدم سفید خالی باشه خشکه حال نمیده
آره ماه رو باید روشن تر میکردم درست میگی
اون خط سیاهه رو خودم حذف کردم از قصد.
اون که گفتی این چیه من قدیم فکر کردم توهم دیده بودم. الان زوم کردم دیدم :) باید درستش کنم . فایل اصلیش دست خودم نیست بهش بگم بیاره ایرادها رو باید بطرف کنم
( البته گفتم من طراحی نکردمش)

حامد من فایل اصلی دستم نیست ولی الان رو همین ور رفتم دیدم راست میگی خیلی قشنگ ترش میشه کرد با اون روشنایی ماه اینها ( یادم رفته بود چه جوری میشد الان بهش ور رفتم یادم اومد کلی بهتر شد )حتما درستش می کنم آپ می کنم دمت گرم. مرسی نظر دادی.

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
ویرایش:
طبق انتقادهای دوست خوبم حامد ماه رو تغییر دادم. فایل اصلی که لایه ها رو داشت در اختیارم نبود به همین خاطر فقط تونستم ایرادهای روی ماه رو درست کنم. حامد جان و دوستان ببیند خوب شد ؟:mad:

جدیدترین ارسال ها

بالا