پست کردن یک مقدار به صفحه ای دیگر

esb1982

New Member
سلام
من می خوام یه عدد به صفحه بعد پست بشه. کدهای زیر در صفحاتم قرار دارند ولی چیزی فرستاده نمی شود.
صفحه1
<form action="result2.php" method="post" enctype="multipart/form-data" name="Search">
<input type="submit" value="Enter" name="submit">
<font > <input type="text" name="Student_id" size="18"></font>
</form>

صفحه2
$query= "Select * from $tablename where Student_id='$Student_id'";

esb1982

New Member
سلام من سایت را جستجو کردم.
در صفحه 1
<?php
$stdid=$_POST['Student_ID'];
?>
و در صفحه 2
$stdid=$_GET['Student_ID'];
$query= "Select * from $tablename where Student_id='$stdid'";

اضافه کردم ولی بازهم عدد را در صفحه 2 نمی گیره.

mme_mme

New Member
سلام دوست عزيز . شما در صفحه اول نيازي به نوشتن كد php نداري و فقط بايد اكشن فرمت رو post يا get انتخاب كني. در ضمن در صفحه 2 شما به متغير هات از طريق اسمشون دسترسي داري به عنوان مثال اگر شما در ص 1 تگ زير رو داري :
<input type=text name=nm> در ص 2 شما به اين طريق ميتوني به محتواي تكس باكست دسترسي داشته باشي :
;['var=$_post['nm$
اميدوارم كمكت كنه

esb1982

New Member
سلام دوست عزيز . شما در صفحه اول نيازي به نوشتن كد php نداري و فقط بايد اكشن فرمت رو post يا get انتخاب كني. در ضمن در صفحه 2 شما به متغير هات از طريق اسمشون دسترسي داري به عنوان مثال اگر شما در ص 1 تگ زير رو داري :
<input type=text name=nm> در ص 2 شما به اين طريق ميتوني به محتواي تكس باكست دسترسي داشته باشي :
;['var=$_post['nm$
اميدوارم كمكت كنه

من متد get را در صفحه دوم به کار بردم
Student_ID=$_get['Student_id'];​
چون می خواستم دریافت کنم . ولی چیزی دریافت نکردم.
در این تکه کد در صفحه اول اشتباهی وجود داره
HTML:
<form action="result2.php" method="post" enctype="multipart/form-data" name="Search">
<input type="submit" value="Enter" name="submit">
<font ><input type="text" name="Student_id" size="18"></font> <span lang="en-
</span>
</form>

esb1982

New Member
خوب من جواب را یافتم.
چون توی صفحه html از متد post استفاده کردم، توی صفحه php هم از دستور POST_$ باید استفده میکردم. اسم داخل کروشه باید دقیقا همون اسمی باشه که مقدارش را از داخل فرم می خواستم بخونم. من مرتب اسمها را عوض می کردم و باعث اشتباهم شده بود!

لینکها ی زیر خیلی کمک کردن

http://www.tizag.com/phpT/forms.php
http://www.tizag.com/phpT/postget.php

mme_mme

New Member
سلام . من که گفته بودم اگه بخوای مقداری رو تو صفحه دوم از صفحه اول دریافت کنی باید از طریق اسم اون تو صفحه اول باشه .
بای

جدیدترین ارسال ها

بالا