Fa پرينت شيء تصوير از بيرون پروژه

mahdigh

Member
سلام
لطف كنيد راهنمايي كنيد چطور ميشه از داخل پروژه از يك شيء مثل تصوير يا فايل ورد خارج پروژه پرينت گرفت؟

آخرین ویرایش:

sajadms

Member
حامد جان سلام
من که نتونسم وارد این لینکی که دادی بشم نمی دونم مشکل از لینک بود یا نه مشکل از طرف من هستش ممنون میشم اگه کسی میتونه لطف کنه لینک رو چک کنه اگه مشکل نداشت بگه

silvercover

کاربر متخصص
من که نتونسم وارد این لینکی که دادی بشم نمی دونم مشکل از لینک بود یا نه مشکل از طرف من هستش ممنون میشم اگه کسی میتونه لطف کنه لینک رو چک کنه اگه مشکل نداشت بگه

فایل ضمیمه شد.

پیوست ها

• Primage1_2.zip
    425 کیلوبایت · بازدیدها: 44

sajadms

Member
حامد جان سلام
ببخشید من اینروزا درگیر ثبت هام های دانشگاه هستم زیاد وقت ندارم به خاطر همین پلاگین رو هنوز کامل چک نکردم ببینم چه خبره
میشه بگین این پلاگین قابلیت چاپ عکس به صورت تمام صفحه یا با سایز پیش فرض عکس رو داره یا نه ؟ و اگه با سایز پیش فرض بزاریم بره پرینت (مثلا 1024 *768 باشه) تو پرینت سایزش خیلی کوچیک نمیشه که لازم بشه تبدیل سایز رو انجام داد؟

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
باید
ببخشید من اینروزا درگیر ثبت هام های دانشگاه هستم زیاد وقت ندارم به خاطر همین پلاگین رو هنوز کامل چک نکردم ببینم چه خبره
میشه بگین این پلاگین قابلیت چاپ عکس به صورت تمام صفحه یا با سایز پیش فرض عکس رو داره یا نه ؟ و اگه با سایز پیش فرض بزاریم بره پرینت (مثلا 1024 *768 باشه) تو پرینت سایزش خیلی کوچیک نمیشه که لازم بشه تبدیل سایز رو انجام داد؟

عکس باید با سایز مناسب تهیه شده باشه. مثلا اگر یه عکس با عرض 1027 و ارتفاع 768 پیکسل باشه روی کاغذ با سایز 8.64 سانت در 6.35 سانت چاپ میشه. حالا اگر بخاین بزرگتر چاپ بشه باید ابعاد رو خودتون
بر اساس محاسبات بهش بدین.

اما فرمول چی هست؟ توی برنامه نوشته شده و من یه بار دیگه میگم.

کد:
Formula: Pixels/ DPI = Inches

اندازه در پیکسل تقسیم و تعداد نقطعه در اینچ (همون DPI). اعداد مثال بالا هم اینطور به دست اومده که مثلا 1024 تقسیم بر 300 دی پی آی میشه 8.64 سانتی متر.

برای تست می تونین از این پرینتر های مجازی pdf مثل PrimoPDF نصب کنید و اندازه های مختلف رو تست کنید. توجه کنید که در کد داخل دکمه Print یه دستور هست به اسم UseDefaultPrinter که اگر
این دستور داده شده باشه هیچ کادر انتخاب پرینتری نمایان نمیشه و دستور مستقیما برای پرینتر پیشفرض ارسال میشه. پس موقع تست می تونین این دستور رو بردارین.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا