پرينت در كرل 15

alimoazed

New Member
با سلام من كرل 15 رو نصب كردم ورژن جديدش و كه مشكل مكان نما در اون حل شده و هم ورژن قبليش كه مكان نما در تايپ فارسي يك حرف عقب وايميسته .
ولي در هر دو مشكل پرينت وجود داره و اون هم اينه كه كم رنگ يا ترام دار پرينت ميگيره . خيلي با تنظيمات ور رفتم ولي نشد . البته پرينت مشكي ليزري . رنگي پرينت گرفتم مشكل نداشت . هر چه زودتر راهنمايي كنيد .
با تشكر .

alimoazed

New Member
از اساتيد محترم خواهشمندم كه جوابم رو هرچه زودتر بدهند .
آيا ممكن ايراد كرك باشه ؟ :-?

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
دوست عزيز
چند تا سوال دارم؟
انشاءالله با جواب به سوالها و مرحله به مرحله پيش رفتن مشكل شما حل بشه...

1. مارك و مدل پرينتر شما چيه ؟
2. در نرم افزارهاي ديگه مثل فتوشاپ هم اين مشكل رو داريد يا نه ؟ (در زمينه پرينت ترام)
3. ورژن هاي پايينتر كرل مثل 13 رو هم امتحان كرديد يا خير ؟
4. فايلي كه پرينت مي گيريد طراحي خود شما است يا فايل ايمپورت شده از جايي ديگر؟

منتظر پاسخ شما هستم

موفق باشيد
مهدي

alimoazed

New Member
با سلام و تشكر
مشكل از پرينتر و فايل و غيره نيست
با كرل 13 مشكل پرينت رو ندارم
توي پرينت رنگي مشكلي ندارم
و تازه فهميدم كه وقتي رنگ آر جي بي رو 0 و 0 و 0 ميكنم پرينت كامل ميگيره
توي تنظيمات پرينت هم روي گري اسكل گذاشتم ولي درست نشد . فايلم رو هم سي ام واي كي باز ميكنم .
پرينتر كنون 1120 و شارپ 5516 رو امتحان كردم .
فايل هم طراحي خودم . هم رنگ بلك 100 و هم رنگ بلك 100و100و100و100 رو توي مد سي ام واي كي امتحان كردم نشد .
من حدود 5 سال كه با كرل كار ميكنم و با 12 شروع كردم و حالا با 13 كار ميكنم و كرل 14 هم به خاطر مشكل مكان نما توي حالت فارسي كه يكي عقب وايميسته كار نميكنم و حالا كه اين مشكل با كرل 15 ورژن Corel_15.1.0.588 حل شده با مشكل پرينت روبرو شدم و خيلي مايلم كه با كرل 15 كار كنم .
آيا همه با پرينت كرل 15 مشكل دارن يا من فقط مشكل دارم ؟

Fa

Well-Known Member
خوب یه حروف قبل از حرف اولت بزار و رنگش رو سفید کن . اگه مشکل داشته باشه بایت اون حرف رو بد پرینت بگیره که اونم سفید هست

alimoazed

New Member
خوب یه حروف قبل از حرف اولت بزار و رنگش رو سفید کن . اگه مشکل داشته باشه بایت اون حرف رو بد پرینت بگیره که اونم سفید هست

براي شكل هم همينطوره . نميدونم از روي چه منطقي گفتيد دوست عزيز ولي امتحان كردم و هيچ فرقي نكرد . آيا شما با پرينت مشكي كرل 15 مشكلي نداريد ؟

از استاد مهدي عزيز خواهشمندم كه هر چه زودتر راهنماييم كنيد . با تشكر .

آخرین ویرایش:

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
دوست عزيز
فرمايش شما درسته و فكر مي كنم به خاطر profile هاي زياديه كه كرل 15 اضافه كرده است.
من هم با پرينتر اچ پي 1300 امتحان كردم همين مشكل بود . با پروفايل هاي مختلف هم مشكل داشت.
پيشنهاد من كه البته فكر مي كنم خودتون استاديد و مي دونيد اينه كه شما فايلهايي كه مي خواهيد پرينت ليزري سياه و سفيد بگيريد با فرمت 13 ذخيره كنيد و پرينت بگيريد

موفق باشيد
مهدي

alimoazed

New Member
با سلام و تشكر از مهدي عزيز كه براي مشكل من وقت گذاشتيد
من خودم تا حالا همين كار رو ميكردم
ممنون ميشم اگه بعدا اين مشكل رو شما يا دوستان عزيز تونستن حل كنن بهم بگن .
براي چاپ هم بايد خروجي زينك تك رنگ گرفته بشه نميدونم توي اون هم مشكل داره يا نه ؟ به هر حال من خودم هم سعي ميكنم روش كار كنم تا يه قلقي براش پيدا كنم .
باز هم تشكر :-?

جدیدترین ارسال ها

بالا