پرينتر در شبكه هاي خانگي

R_chizari

Active Member
درود
ماشاا... به اين همه اطلاعات ريز و درشت :eek: از مطالب انجمنها حدس ميزدم كه كاربران با معلوماتي در سايت جناب مجيد خان عضو هستند اما نه تا اين حد :eek:
حال يك شوال دارم. فرض كنيد از يك پرينتر share شده در يك شبكه LAN استفاده ميكنيم. همانطوري كه ميدانيد پرينترها 3 سطح كيفيت پيش فرض چاپ دارند. (fast , normal , best ) اگر اين پرينتر ما هنگام ارسال پرينت در حالات fast , normal تفاوتي نداشته باشد يعني هر دو حالت را مانند نرمال پرينت بگيرد آيا ميدانيد اشكال از چيست ؟

شاد باشيد
چيذري

پرينتر

سلام!

هر چي هست از شبكتون نيست! احتمالا ايراد از پرينترتون هست!

موفق باشيد!

R_chizari

Active Member
Re: پرينتر

devilscholar گفت:
سلام!

هر چي هست از شبكتون نيست! احتمالا ايراد از پرينترتون هست!

موفق باشيد!

درود
دوست خوبم اين اشكال من نيست :) من به عنوان يك سوال مطرح كردم تا كاربران عزيز نظراتشان را بفرمايند و در نهايت همه مان مطلب جديدي بياموزيم.
خير اشكال از پرينتر نيست. نظرات ديگر دوستان چيست ؟

شاد باشيد
چيذري

R_chizari

Active Member
اشكال پرينتر درشبكه

درود
چندي قبل سوالي مطرح كردم در مورد اشكال يك پرينتر در شبكه كه در حالات fast , normal هر دو را normal پرينت ميگيرد. يكي از كاربران گرامي پاسخهايي دادند اما ساير دوستان راه حلي ارايه نفرمودند كه احتمالا نشانه عدم برخورد با چنين مساله اي بوده است.
و اما راه حل ...

در شبكه و اصولا براي پرينترهايي كه در شبكه فعاليت ميكنند 3 روش نصب درايور وجود دارد. 1- نصب از طريق سي دي مربوطه و انتخاب گزينه شبكه در هنگام نصب. 2- انتخاب نام كامپيوتري كه پرينتر به آن متصل ميباشد در شبكه و كليك بر روي پرينتر نشان داده شده. 3- افزودن پرينتر از طريق add printer
با uninstall كردن درايور پرينتر مربوطه و انتخاب گزينه 2 مشكل مربوطه مرتفع خواهد شد.

شاد باشيد
چيذري

xnux

Member
Re: اشكال پرينتر درشبكه

دوشت گرامي
از نشرات شوما مشتكرم

ببخشيد من چند وقتي هشت كه تاژه گيها به جمع شوما پيوشته ام
سوالتون يكمي سخت به نشر ميرسيد
اما منظورم از سخت اينه كه باعث جلب توجه ( حداقل ) براي من كه شبكه كارم نشده بود

لذا از شما ممنونم كه اين مورد را بيان كرديد
البته اگه زودتر ميرسيدم حتما يه ملق تو تاپيكتون ميزدم
حالا كاري نداريم كه درست ميگفتم يا نه

ولي ممنونم
:p
R_chizari گفت:
درود
چندي قبل سوالي مطرح كردم در مورد اشكال يك پرينتر در شبكه كه در حالات fast , normal هر دو را normal پرينت ميگيرد. يكي از كاربران گرامي پاسخهايي دادند اما ساير دوستان راه حلي ارايه نفرمودند كه احتمالا نشانه عدم برخورد با چنين مساله اي بوده است.
و اما راه حل ...

در شبكه و اصولا براي پرينترهايي كه در شبكه فعاليت ميكنند 3 روش نصب درايور وجود دارد. 1- نصب از طريق سي دي مربوطه و انتخاب گزينه شبكه در هنگام نصب. 2- انتخاب نام كامپيوتري كه پرينتر به آن متصل ميباشد در شبكه و كليك بر روي پرينتر نشان داده شده. 3- افزودن پرينتر از طريق add printer
با uninstall كردن درايور پرينتر مربوطه و انتخاب گزينه 2 مشكل مربوطه مرتفع خواهد شد.

شاد باشيد
چيذري

جدیدترین ارسال ها

بالا