پروژه 15 روزه موزیک ویدیو آرش mix

mohsen_da

Member
Arash%20-%20Broken%20Angel%20%28Remix%29%20-%20HD.jpg
سلام به همه دوستان حدودا چند ماه پیش بود که ویدیو جدید و ریبای ارش به اسم Broken Angel اومد بعد یه نفر به اسم بهروز اگه اشتباه نکنم این آهنگ رو میکس کرد آهنگ میکس خیلی بدلم نشست ازین رو یه مقدار وقت بیکار بود نشستم به تدوین و میکس 2 تا ویدیو آرش صدا گاذاری تدوین مییکس و ... در پریمیر و افتر افکت بود حدود 15 روز طول کشید بعد چند بار دیدن و رفع اشکال بعضی قسمتا برای اولی کاره حرفه ایم این ویدیو رو برای سایت موزیک بارن منتشر کردم تا به الان بالای 100 هزار دانلود داشته این ویدیو و خوشحالم که بزودی از PMC هم پخش میشه
ویدیو رو در سه کیفیت از سرور موزیک بارت میزارم

MP4 HD
Directlink

MP4 HQ
Directlink

MP4 MOBILE

(مخصوص تلفن همراه)
Directlink

hamid

Well-Known Member
برای اولین بار بعد از دیدن کارای زیبای گرافیکی بچه ها این کار رو دیدم فکم افتاد
بابا ایول خیلی حرفه ای بود من هیچ تجربه ای تو این کارا ندارم ولی از نظر یه بیننده عالی بود
خسته نباشید

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f

سلام به همه دوستان حدودا چند ماه پیش بود که ویدیو جدید و ریبای ارش به اسم broken angel اومد بعد یه نفر به اسم بهروز اگه اشتباه نکنم این آهنگ رو میکس کرد آهنگ میکس خیلی بدلم نشست ازین رو یه مقدار وقت بیکار بود نشستم به تدوین و میکس 2 تا ویدیو آرش صدا گاذاری تدوین مییکس و ... در پریمیر و افتر افکت بود حدود 15 روز طول کشید بعد چند بار دیدن و رفع اشکال بعضی قسمتا برای اولی کاره حرفه ایم این ویدیو رو برای سایت موزیک بارن منتشر کردم تا به الان بالای 100 هزار دانلود داشته این ویدیو و خوشحالم که بزودی از pmc هم پخش میشه

یک سوال یعنی خودتون دوباره صحنه هارا باز سازی و فیلم برداری کردید ؟ یا از همون دوتا کلیپ قبلی که کار "فرد" استفاده کردید

mohsen_da

Member
شما اگه موزیک ویدیو جدید یعنی دومی که اورجینال هست ببینید متوجه تغییرات این ویدیو میکس میشد عمده تغییرات از ثانیه 30 تا 1
و دقیقه 2 به بعد هست
شما دانلود کردین دیدین؟

shirani

من تقریباً 4 بار کلیپ دیدم همه شات های که توی کار توی دوتا کار قبلی هم بوده ؟

ریمیکس اهنگ 100% قبول دارم عوض شده ولی با بقیه اش نمی تونم ارتباط برقرار کنم چون به نظر من رعایت نکردن قانون کپی رایت

بین 30 تا 1 من یک سری تایم رمپ دیدم که با عقب جلو کردن اون یکم تغیر ایجاد شده مثل وقتی ارش دستش میکشه روی سرش و یا از حالت نشسته بلند میشه

در کل ایرادی که میتونم بگیرم خیلی هم مهم سینک لب ها و صدای روی تصویر که با هم هماهنگ نیست

:rose:

mohsen_da

Member
واقعا 4 بار نگاه کردین متوجه این تغییرات چشم گیر نشدید؟ من کلا جای تمام شاتارو عوض کردم که به آهنگ جدید بخوره کلی صحنه از کلیپ اولی ارش مونتاژ شده تو این ویدویو موندم شما چطور متوجه نشدید
ببینید ورژن اصلی اهنگ و ویدیو بصورت آرومه شما همونو دیدید؟ تمام سعی من روی بهتر سینک کردن لبها بوده که 99.9% مشکلی نداره
تغییرات
ثانیه1 تا 10 - ثانیه 15 تا 20 ( از کلیپ اول هستش) مابین اینا از کلیپ دوم
صحنه تو هموم
صحنه توی قایق و خیلی دیگه از تغییرات بهتره شما این ویورو ورژن اصلیش دانلودکنید کیفیت بالایی داره حجمشم 80 مگ هست حتما حتما دانلود کنید

Arash-Broken-Angel-V.jpg

Avi HD

لینک

shirani

شما یا متن های من درست نخوندید یا سوالات من کلاً متوجه نشدید من نگفتم شما کار باهم میکس نکردی پست اول سوال کردم شما چیزی اضافه کردید گفتید بین تایم n تا x و ... ولی من چیز ندیدم که شما خودتون درست کرده باشید به غیر از ادیت و یک سری تغییرات جزئی

به هر حال من جواب سوالم گرفتم :rose:

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
هر شب موزیک ویدیو Broken Angel البته اوریجینالش رو می دیدم و بهش فکر می کردم
توی موزیک ویدیو اصلی داستان خیلی حرفه ای شکل گرفته که با با چندین بار
دیدن و فکر کردن تازه متوجه میشید که قصه چیه و این مجهول بودن خیلی قشنگ اتفاق افتاده
.
در موردی کاری که شما تدوین و ترکیب بندی کردین
اینکه شما از تکنیک های تغییر سرعت و تکنیک های جدید برش و ترکیب استفاده کردین خوبه اما هر چیزی جای خودش رو داره
ببخشید واقعا شرمنده اگه من رو متهم نکنید که ایراد میگیرم
اما مسیر و قصه این موزیک ویدیو با کاری که انجام دادین کلا از دست رفته
رنگ بندی کلیه بخش ها متفاوته و هیچ چیز در مورد تصحیح رنگ یکنواخت و یکدست بودن رعایت نشده
1- بعضی صحنه ها رو برای اولین بار می دیدم اونا رو از کجا بدست آوردین ؟
2- قصه ای که جدیدا در مورد گذشته سال 2002 بازیگر نقش مقابل آرش یعنی آیلار گفته میشه آیا صحت داره ؟
.

murteza

Member
بابا خیلی باحال بود ایول.
هیچکس کار ارجینالش رو نمیاره بجای تی وی رو سایت بزاره اگه قرار باشه شات ها رو خودش بگیره که که ریمیکس نیست.
اینو ببینید جیگرتون حال بیاد http://www.youtube.com/watch?v=dYseWvSFADA

اقا از کارت خیلی خوشم اومد تعغیرات دیده میشه کیفیت هم عالی هست موفق باشید

mohsen_da

Member
اما مسیر و قصه این موزیک ویدیو با کاری که انجام دادین کلا از دست رفته
رنگ بندی کلیه بخش ها متفاوته و هیچ چیز در مورد تصحیح رنگ یکنواخت و یکدست بودن رعایت نشده
1- بعضی صحنه ها رو برای اولین بار می دیدم اونا رو از کجا بدست آوردین ؟
کارگردانی که این 2 تا ویدیورو ساخته کارش حرف نداره ولی نظر شخصی من این بود که تو موزیک ویدیو 2 هیچی از یک نبود اگرم بود معلوم نمیشد چیه
شما میدونیند من چندصد بار این 2تا ویدیورو دیدم؟ میدونید تدوین هر صحنه چقدر زمان برده؟ من واسه این ویدیو 16 تا پروژه کامل زدم که بهترین این بود این نبوده از رو هوا داستان رو خراب کنم اینقدر با ثانیه به ثانیه فریما کار کردم اینقدر سعی کردم برش یا همون قطع صحنه حرفه ای باشه که داستانا بهم نخوره من این 2تا ویدیورو میکس کردم یا آهنگی که میکس شده بوده قبلا اینو وقتی یکی از کارگردانای کلیپ سازی دید خودش باورش نمیشد که این کاره منه اگر جالب نبود تو معروفترین سایتا اینو نمیزاشتن یا بره pmc
ترکیب رنگ رو تا حد امکان رعایت کردم بعضی جاها مثل قایق یا 2:40 تا 2:55 با افتر کار شده
شما اول ببیند سبک آهنگ چطوره این آهنگ زمین تا آسمون با ورژن اورجینال فرق داره
شما اگه خودتون اینکاره باشید مدونید سینک کردن یه ویدیویی که با ریتم آرومه بخواین با یه ریتم تند بزارید چقدر درد سر داره
کدوم صحنه ها جدید بود؟
بازم ممنون از نظرتون

mehrshad_245

Active Member
پسر فوق العاده بود من حرف دوستمون که میگن داستانو خراب کرده اصلا اصلا اصلا قبول ندارم نقطه قوتش میشه بگی صحنه همون جاس دختره بالا سخرس یعد نشون میده از کلیپ یک که تو بیمارستان دارن شوک میدن کارگردانی کلیپ حرف نداشت داش محسن ایول داری بابا
من نمیدونم امکان این هست که این کار بره تاپ گالری یا نه چون اکثرا کارا 2 و 3 بعدی میره وقتی این کلیپ تو بیشتر سایتا موزیکه و قول خودشون قرار از پی ام سی پخش شه تاپ گالری حقش نیست؟؟؟

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
کارگردانی که این 2 تا ویدیورو ساخته کارش حرف نداره ولی نظر شخصی من این بود که تو موزیک ویدیو 2 هیچی از یک نبود اگرم بود معلوم نمیشد چیه
شما میدونیند من چندصد بار این 2تا ویدیورو دیدم؟ میدونید تدوین هر صحنه چقدر زمان برده؟ من واسه این ویدیو 16 تا پروژه کامل زدم که بهترین این بود این نبوده از رو هوا داستان رو خراب کنم اینقدر با ثانیه به ثانیه فریما کار کردم اینقدر سعی کردم برش یا همون قطع صحنه حرفه ای باشه که داستانا بهم نخوره من این 2تا ویدیورو میکس کردم یا آهنگی که میکس شده بوده قبلا اینو وقتی یکی از کارگردانای کلیپ سازی دید خودش باورش نمیشد که این کاره منه اگر جالب نبود تو معروفترین سایتا اینو نمیزاشتن یا بره pmc
ترکیب رنگ رو تا حد امکان رعایت کردم بعضی جاها مثل قایق یا 2:40 تا 2:55 با افتر کار شده
شما اول ببیند سبک آهنگ چطوره این آهنگ زمین تا آسمون با ورژن اورجینال فرق داره
شما اگه خودتون اینکاره باشید مدونید سینک کردن یه ویدیویی که با ریتم آرومه بخواین با یه ریتم تند بزارید چقدر درد سر داره
کدوم صحنه ها جدید بود؟
بازم ممنون از نظرتون
.
نمی خوام ادامه بدم و به ایراد گرفتن متهم بشم ... هر چند حرفهای زیادی می مونه
بهر حال نظر شخصی شما محترمه
منم نظر شخصی خودم رو دادم و هنوز هم روش هستم
موفق و پیروز باشید
.

Majid-farahbod

New Member
خیلی باهاش ارتباط برقرا کردم واقعا عالی کار کردین معلومه که روش وقت گذاشتین
خسته نباشید

hosein0251

من مشتاقم ببینم .

اما لینک ها مشکل داشتند .

لطفا تصحیح کنید

ممنون

semej

Member
جان هرکی دوست دارید تو یه سایتی آپلود کنید که فیلتر نباشه.

BENgraph

Member
Arash%20-%20Broken%20Angel%20%28Remix%29%20-%20HD.jpg

سلام به همه دوستان حدودا چند ماه پیش بود که ویدیو جدید و ریبای ارش به اسم Broken Angel اومد بعد یه نفر به اسم بهروز اگه اشتباه نکنم این آهنگ رو میکس کرد آهنگ میکس خیلی بدلم نشست ازین رو یه مقدار وقت بیکار بود نشستم به تدوین و میکس 2 تا ویدیو آرش صدا گاذاری تدوین مییکس و ... در پریمیر و افتر افکت بود حدود 15 روز طول کشید بعد چند بار دیدن و رفع اشکال بعضی قسمتا برای اولی کاره حرفه ایم این ویدیو رو برای سایت موزیک بارن منتشر کردم تا به الان بالای 100 هزار دانلود داشته این ویدیو و خوشحالم که بزودی از PMC هم پخش میشه
http://01.dl001.in/kourosh/1390/Khordad/Video/01/Arash - Broken Angel (Remix).mp4
درود

والا اسم این کار شما در اقصی نقاط دنیا یه چیزه دیگه است !! (البته اونی که ساخته و فیلمبرداری کرده شاید حرفه ای کار کرده باشه اما یکی مثل من که می شینه و تصویر آماده میکس میکنه ............... نمی دونم هر چی اسمش باشه حرفه ای نیست !!)...

خسته نباشید :wink:

این پی.ام.سی هم تازگیا شاخ شده !! بیاید جمع شیم واسه سلامتی شاخش دعا کنیم :lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا