پروژه درس تجزيه و تحليل سيستم ها در مهندسي نرم افزار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pouya matin

New Member
بچه ها جون سلام.من تا هفته ی دیگه باید یه پروژه تجزیه و تحلیل ارائه بدم.زیاد هم نباید سخت باشه.باید یه سیستمی رو تعریف کنم و بعد همه ی DFD هاشو رسم کنم.موضوعش هم هرچی میتونه باشه.کسی میتونه کمکم کنه؟من اصلاً نمیدونم چیکار باید بکنم.خواهش میکنم.به خدا دعاتون می کنم.
اینم ایمیا آذرس من:
[email protected]

mamrecab

New Member
سلام دوستان

آقا سجاد من پروژه تجزيه و تحليل سيستم بانك رو مي خوام اگه زحمتي نيست به ايميل زير ميل بزن.

از كمكت منونم واقعا بهش نياز دارم شرمنده.

[email protected]

azade_m17

New Member
سلام. ميشه برا منم بفرستيد خيلي به پروزه هاتون احتياج دارم بايد فردا صبح ارائه بدم اگه بفرستيد عالي ميشه چون پروزه خودم كامل نيست . راستي اگه پروزه تجزيه تحليل با رشنال رز باشه بهتره.:rose:
اينم ايميلم [email protected]

navidba

Well-Known Member
بابا این چه وضعشه که ایمیل می زارین..اگه می خواید همین جا پروژه ها رو بزاره وگرنه ایمیل نزارین هی...

mrsam.sum

New Member
آقای سجاد این دو تا پروژه رو up میکردی بچه ها این همه پست بیخودی نمیزاشتن به خدا کلی ثواب داشت

sagar_m

New Member
سلام آقا سجاد
لطف میکنید پروژه فروشگاه اینترنتی رو برای من میل کنید؟
ایمیل من:[email protected]

ممنون :cry::sad:

آخرین ویرایش:

avanesian

Member
سلام
دوست عزیز اگر لطف کنی این پروژه ها رو برای من هم بفرستی واقعا ممنون میشم. تا آخر ترم دعات میکنم :wink:
خیلی فوری نیاز دارم
[email protected]

honeyyyyy

New Member
slm agha sajad, aghe emkanesh hast mitonid porojeharo bara man ham beferestid ,vaghean lazemesh daram:cry:,kheyli mamnon az lotfeton

honeyyyyy

New Member
agha sajad, khahesh mikonam bara man ham beferestid,dasteton dard nakone,nemidonam lazemeke emailamo benevisam ya na ?

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا