پرندگان(نظر بدین)

JCrystal

Member
پرندگان(نظر بدین) (آموزش آماده شد)

سلام به همه. اینم یه کاره دیگه با دست و فتوشاپ امیدوارم خوشتون بیاد. نظر بدین لطفا
the-birds.jpg

آخرین ویرایش:

webroamer

Member
بابا خیلی محشره
اگه لطف کنی به صورت آموزش بذاری خیلی توپ می شه
موفق باشی ایشالا

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من که نمی دونم چی بگم بابا حالا طراحیش با دست رو آدم خودش باید تنمرین کنه ولی تو رو خدا طرز رنگ آمیزیش رو بگو دیگه

JCrystal

Member
merc az hame. dar morede amoozesh bayad begam ke aval ba dast keshidam.badesh to layehaye mokhtalef ba estefade az color variation rang dadam. va mode layeharo ham taghir dadam. be halate dark lienar gharar dadam. kare khasi nakradam.
moafagh bashid.

JCrystal

Member
merc az hame. dar morede amoozesh bayad begam ke aval ba dast keshidam.badesh to layehaye mokhtalef ba estefade az color variation rang dadam. va mode layeharo ham taghir dadam. be halate darker gharar dadam. kare khasi nakradam.
moafagh bashid.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها تو رو خدااااااااااااااا فارسی بنویسین !!!

بابا کور شدیم !!!

FashisT

Active Member
سعی کنید هر طرحی میبنید سریع طلب آموزش نکنید اگه واقعا طالب تکنیک شدید برید تمرین کنید راه هایی که به ذهنتون میاد رو امتحان کنید اگه به نتیجه نرسیدید بیاد از شخصی که کارشو گذاشته سئوال کنید..
فکر کنم این راهی هست که حداقل هم تلاش کردیم هم یاد گرفتیم و صرفا آموزش نبوده!.
...........
راستی جعفر میتونی اسکیس همین کارو (سایت کوچیک تر هم بود عیبی نداره) در اختیار ما قرار بدی به نظره من ترکیب بندی جالبی داره..میخوام اسکیسشم ببینم
23.gif

فعلا
13.gif

mostafa_az

Well-Known Member
منم ميخوام منم ميخوام .
راستي شهي اي برره كه گذاشتي چقدر باحاله . كار كيه ؟

مخلصيم
مصطفي

JCrystal

Member
مرسي . باشه اونم ميزارم . خيلي سادست. سعي ميكنم امشب. موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

album

Member
وقتی اومدم اینجا خیال کردم کفتر کارتونی میبینم یا اینکه چیزی تو مایه های سوسک و اینجور جونورا !
ولی ... خداییش کف کردم !

webroamer

Member
سلام
اقا دست گلت درد نکنه
اقا مجید حق باشماس ما خیلی راحت طلب شدیم
دمتون گرم و سرتون خوش باد

hamid ir

Well-Known Member
استحوانهای فک فوقانی من در حال شکستن هست بابا این چیه دیگه محشره
تبریک میگم

Fa

Well-Known Member
خیلی قشنگه
15.gif

اگه اشتباه نکنم برای رنگ کردن اونا هر قسمت رو سلکت کردی بعد یه ctrl+u زدی و ...
31.gif

babakslt

Member
اگه درست بگم.... آقا جواد دیگه... والا من رفتم دنبال یه سرذی از کارای دیگتون تو CG و جاهای دیگه ولی این رو ندیده بودم.... بابا ایول...

راستی اینارو با دست می کشی دیگه... Digitall که نیست...
من حقیقتش به این نوع طراحی با خطوط خیلی علاقه مندم می تونی بهم کمک کنی که بتونم شروع کنمش لا اقل....

تابعد...

JCrystal

Member
سلام. اسم من جعفر است. آره این هم با دست و هم فتوشاپ هستش. آموزشش رو هم تو قسمت آموزشو مقالات گذاشتم میتونی دریافت کنی. مرسی. کمک خواستی در خدمتیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا